Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Hangisini kullanıyordun canım kaçıncı haftada başladın yan etki durumun nasıl peki. Bende kullanıyorum 2haftadir içiyorum bana kan tahlili yapmadan başlattı doktorum.
Kan tahlilinden sonra başladım yani oldu baya tam haftasını hatırlamıyorum ama içtiklerime baktım 12 gün olmuş bugün yani yaklaşık 2 hafta. Ferro sanol duodenal ilacın ismi. Bende tek yan etkisi siyah dışkı. Bu beni acayip rahatsız ediyor kömür gibi

benim gideceğim doktor da o ilacı öneriyormuş ama ben hap yutamıyorum anca folik asit kadar olanlarıııı :)

ben hala folik asitteyim :) 12+2 olduk bugün
Benim demire 12+4te başlattı dokturum canım. Şuan kocaman oldum 14+3teyim içmeye devam ediyorum. Aslında sağlık ocağında ki hemşire 16.haftada başlanıyor devletin verdiği ilacı verdi ama ben içmedim onu. Dokturum ne derse onu yapıyorum hatta tahlil istemeden direk başlattı. Senin kontrol ne zaman?

Öğrenelim artık. Gerçi biz bacak arasında çıkıntı göremedik ama eminde olamıyor insan
bi biz kaldık sanırım
üf inşallah içebilirim ya çok büyük mü

ben yarın ikili teste gidicem canımm onun sonucu çıkınca da kendi doktoruma. Yarın doktor detaylı ultrasonla bakacağı için tekrar özele gitmeye gerek yok diye düşündüm. Sonuç çıksın öyle giderim dedim kendimcee

Erkek bebişler ne kadar çoğunluktaa
Benimde %70 öyle bakalım değişecek mi 12+4te tahmin etti.
Öğrenelim artık. Gerçi biz bacak arasında çıkıntı göremedik ama eminde olamıyor insan
Şuan 14+3teyim dayanamadım ara mola olarak devletten randevu aldım 17sinde gidiyorum 15+4oluyorum kesinleşmiştir herhalde gidip baktırcam

bi biz kaldık sanırım

üf inşallah içebilirim ya çok büyük mü
Evet büyük şöyle diyeyim ilk içtiğimde yöntemi çözemedim yutmakta zorlandım yalan yok. Ama sonra suyla ağzında ıslatınca hapı cidden anlamadan kayıyor boğazından. Bol su koy bardağa hüplet gitsin kokusu yok diğerleri gibi

Bekleme süreci çok heyecanlı iyi haberler alırsınız inşallah

11+5 de kan verdim. İntergen'e 350 dolara yaptırdım. 10 gün sonra tekrar kan istediler. Tam sebebini bilmiyorum ama kandaki dna miktarı yeterli değildi sanırım. Sonuç bekliyorum.
Fiyatı iyi diğer yerlere göre. Geçen yıl panoramada 2 tüp kan almışlardı benden. İnşallah güzel haberler alırız

ya koku problem değil de benim boğazıma takılıyor sonra gelsin panik atak of

Fiyatı iyi diğer yerlere göre. Geçen yıl panoramada 2 tüp kan almışlardı benden. İnşallah güzel haberler alırız
Evet, doktorumun önerdiği diğer firmalar 450-550 dolar civarıydı. Bu firmada kendim yaptırmak istedim. İnşallah güzel haberler alırız hepimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…