Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Benimki yer pek değiştirmiyor sanki çok çok az sağa sola aşağı gidiyor bazen de hissedemiyorum kayboluyo bence bağırsak doluluğu falan hissetmemizi değiştiriyo
Benim bağırsaklar dünden bomboş olduğu için bugün çok net elimle hissettim ya çok tuhaf duyguu. Eşim de diyoo gezginci olcak bu ona da ellettim şok oldu. Diyo rahat bırak bebişi bişi olmasın oo dedim ultrasonda nasıl bastırıyorlar

Kızlar hasta değilim ama olcak gibiyim, anladınız o hissi. Sıcak limonlu su içtim ve dinleniyorum sadece. Eczaneden c vitamini alıp içebilir miyim acaba? Siz kullanıyor musunuz c vitamini

Kızlar hasta değilim ama olcak gibiyim, anladınız o hissi. Sıcak limonlu su içtim ve dinleniyorum sadece. Eczaneden c vitamini alıp içebilir miyim acaba? Siz kullanıyor musunuz c vitamini
Geçmiş olsun canımben kullanmadım. Günde 4 pastil 2 fincan ıhlamurla atlatıyorum yarın 1 hafta olcak daha iyiyim bal limon sıcak su içtim bi de geceleri

Canim hayirli olsun saglikla gelsin bebisin belirtilerin neydi ?
Sağol canım Çin takvimi kız ama ilkinde erkek gösteriyordu kız oldu ona güvenmiyorum kese yuvarlak o olabilir bıçağa oturdum yüzük erkek gösteriyordu bulantım oldu hareketi erken hissettim erkekler erken hareketlenir derler tutmadı rüyamda kız gördüm 2-3 kere :) eşim erkek görmüş başka da bir şey hatırlamıyorum

Geçmiş olsun canım ben de bir şey kullanmadım tavuk suyu çorba iyi gelebilir tiksinmiyorsan

Ben de ruyamda erkek gördüm canim bulantim cok olmustu ben harwketlerini erken hissettim icime erkek doguyor ama bakalim canim merak icindeyim

Geçmiş olsun canımben kullanmadım. Günde 4 pastil 2 fincan ıhlamurla atlatıyorum yarın 1 hafta olcak daha iyiyim bal limon sıcak su içtim bi de geceleri

Geçmiş olsun canım ben de bir şey kullanmadım tavuk suyu çorba iyi gelebilir tiksinmiyorsan
Sağolun canlarımm, yani burnum tıkalı gibi hani dedim hasta olmadan önlem alayım. Umarım hasta olmam tavuk suyu çorba normal de bile tiksindiğim bişeydi en iyisi yarın bol sarımsaklı sirkeli mercimek çorbası yapayım

Kızlar fetal DNA , nipty testi yaptıranlar kaçıncı haftada yaptırdınız ? Ne kadar ödediniz bilgi verirseniz sevinirim

Bugün başladım canım haftasonu sordum doktoruma o zaman verdi ama etkisi olacak mi bilmiyorum 15in içindeyim 14+4tü cumartesi. Şimdi de acildeyim serum taktırdım yine mecbur
İlk gebeliğimde aynı senin gibiydim. 12. Haftamda başlamıştı migren ataklarım ve soluğu acilde alıyordum beynim zonkluyordu hiç o zaman magnezyum takviyesi falan vermemişti o zamanki doktorum. Bu hamileliğimde bel ağrıları yaşayınca şimdiki doktorum hemen başlattı magnezyuma. Migreni de önlüyormuş. Çok şükür henüz migren atağı yaşamadım inşallah yaşamam da. Düzenli kullan inşallah iyi gelir şifa olur. Seni çok iyi anlıyorum. Bol su tüket

Kızlar fetal DNA , nipty testi yaptıranlar kaçıncı haftada yaptırdınız ? Ne kadar ödediniz bilgi verirseniz sevinirim
Ben de dün verdim sata göre 11+5 ultrasonda 12+1 di verebilirsin dedi doktorum, burun kemiği ve ense kalınlığını ölçmesini bekledim ben onlarda sorun olmayınca verdim, intergene verdim 11.900 tl, bakalım sonuçlar ne zaman çıkacak bekliyoruz

Benim de sürekli baş ağrım oluyo zaten normalde de migrenim vardı hatta auralı ataklarım oluyo kimse de magnezyum demedi bi daha gidince sorayım ben de madem varsa böyle bişey niye çekelim sağol canım bilgi için

Yaa canım inanır mısın aynı muhabbeti yaşadık ben ben biraz bastırıp bakıyorum nerde diye eşim de diyo bastırma bişey olur ben de ultrasonu söyledim o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…