Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Biz 15+3 olduk bugun💕 ben hamilelik basindan beri 4 kilo aldim, zaten cok da zayif hamile kalmamistim😂 o da etkiliyor sanki🥲
Dene bakalim biraz dikkatli beslenmeyi, ama diger doktoruna da danis, aklinda kalmasin. İnsallah beslenmeyle gecer de rahatlarsin🙏
Maşallah ☺️
Sağol canım, yarın doktora gideceğim, ultrasonla bakacak İnşallah

İlk başlarda zaten yemek yapınca veya sofra hazırlayınca, yemek yemiyor musun, torunum acıkmıştır diyor. Oğlunu uğurlayınca da karına gözün gibi, kendi çocuğum gibi bakacağım, gözün arkada kalmasın diyor 🤦🏻‍♀️. Sinsiiii
Iyy ya cok uyuz oluyorum karisan kv lere benimki de herseye karisiyor dedim mumkunse cok sık iletisimde olmayalim artik cok bıktım sinirlerime iyi gelmiyor

İlk başlarda zaten yemek yapınca veya sofra hazırlayınca, yemek yemiyor musun, torunum acıkmıştır diyor. Oğlunu uğurlayınca da karına gözün gibi, kendi çocuğum gibi bakacağım, gözün arkada kalmasın diyor 🤦🏻‍♀️. Sinsiiii
Evlenmeden once cocuklarini aramaz sormaxlar onemsemezler evlendikten sonra kiymete biniyor ariyor cok soruyorlar ilgileniyor gibi yapiyorlar

Yok ayni evde degil ayni ildeyiz ama aramasiyla yetiyor
Takmamaya calıs canm bence bıcogu aynı,benımkıde her aksam arar tüm ahiret sorularını sorar 😄😄ben artık gülüp gecıyorum.sürekli soru sorar 24 saat gorumcede aynı onun gıbı oldu oda aynı😄önemli olan bebegımız artık kımse onemlı degıl,kım naparsa yapsın gormemezlıkten duymamazlıktan gel.

Takmamaya calıs canm bence bıcogu aynı,benımkıde her aksam arar tüm ahiret sorularını sorar 😄😄ben artık gülüp gecıyorum.sürekli soru sorar 24 saat gorumcede aynı onun gıbı oldu oda aynı😄önemli olan bebegımız artık kımse onemlı degıl,kım naparsa yapsın gormemezlıkten duymamazlıktan gel.
Oyle canim baska caremiz yok ne kadsr cok merak ediyorlar herseyi ya

Kızlar merhaba umarım herkes iyidir Giremedim bir kaç gündür çok mesaj birikmiş biraz okudum ama bir selam veriyim de dedim.
Biraz zor bir hafta sonu geçirdim küçük bir kerelik koyu renkli akıntım oldu . Protestan iğne ve ilaç 10 gün kdar kullanıcam Bugün detaylı bakıldı bir sorun gözükmüyor. Neyseki her şey yolunda çok şükür İlişkiden olabilirmiş. Bol su içmem söylendi. Vajinal bir kanmış Hafif sızım var 2 3 gündür zaten Enfeksiyona da dikkat etmem gerek Buna şükür

ultrasonda ilerde görünüyor hala neyi dikkate almalıyız kızlar haftalar birbirine karıştı Benim yavrum hangi meyve 😝

Kızlar merhaba umarım herkes iyidir Giremedim bir kaç gündür çok mesaj birikmiş biraz okudum ama bir selam veriyim de dedim.
Biraz zor bir hafta sonu geçirdim küçük bir kerelik koyu renkli akıntım oldu . Protestan iğne ve ilaç 10 gün kdar kullanıcam Bugün detaylı bakıldı bir sorun gözükmüyor. Neyseki her şey yolunda çok şükür İlişkiden olabilirmiş. Bol su içmem söylendi. Vajinal bir kanmış Hafif sızım var 2 3 gündür zaten Enfeksiyona da dikkat etmem gerek Buna şükür

ultrasonda ilerde görünüyor hala neyi dikkate almalıyız kızlar haftalar birbirine karıştı Benim yavrum hangi meyve 😝
Geçmiş olsun canımm. Benim ki bugün limon ben sata göre bakıyorum artık yoksa kafam karışıyor 🤣🤣🤣

Kızlar selam, ben aşırı bir baş ağrısı çekiyorum birkaç haftadır böyle tatile gittim orda bile acillik oldum serum taktılar. Böyle olan var mı ya baş edemiyorum artık kullanabildiğimiz ağrı kesiciler falan hiç bişey kesmiyor ☹️
Magnezyum kullanıyor musun canım ne kadarlıksın?

Kızlar doktorum D vitamini, demir ve multivitamin olarak bu ilaçları verdi. Folik asite devam edip etmemem gerektiğini sormayı unuttum. Fikri olan var mı 😭

Eklentiler

• IMG_4010.jpeg
    IMG_4010.jpeg
    86,3 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_4011.jpeg
    IMG_4011.jpeg
    74,8 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_4012.jpeg
    IMG_4012.jpeg
    103,4 KB · Görüntüleme: 17
Kızlar ben kesın emınım artık bebısı hıssettıgıme,hapsırınca öksürünce karnımda pır pır pır pır barız bır sekılde bısey hıssedıyorum,çok hızlı bı sekılde karnım atmaya baslıyor,yüzde yüz emın oldum bugun iyice🫠🫠🫠darısı herkesın basına çok tatlıı💙🤭
Yaaa az önce benim sertlikte eşim elleyince yukarı doğru çıktııı 🥹 umarım hareketleri hissettiğim zamana geliiriiimm bi an önce🥰🙏

X