Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ay evetttt hapsiracagimi hissettigim zaman direkt kendimi kasmaya basliyorum ve mumkunse oturuyorum, ayaktayken o bahsettigin his oluyor cunku

ben de hapşırırken karnımı tutuyorum hemen

Bu arada aranizda Eskisehir'de yasayan yok galiba, yine de ben bilgilendirme yapmak istiyorum. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi fetal DNA testini 295 TL'ye yapiyor. Diger yapilan dna testlerinden hic bir farki yok, fakulte hastanesi oldugu icin uyguna yapiliyor.

Happy Mom forumunda daha once yaptiranlarin yorumu bulunuyor, bende yeni ogrendim ve insallah haftaya yaptiracagim.

Yaa gerçekten mi harikaymış. Seyahat yasağım olmasa gelip orada yaptırırdım valla. Kaç katını ödüyoruz. Çok güzel bir bilgi paylaştığın için teşekkürler

Yaa gerçekten mi harikaymış. Seyahat yasağım olmasa gelip orada yaptırırdım valla. Kaç katını ödüyoruz. Çok güzel bir bilgi paylaştığın için teşekkürler
Rica ederim... Kesinlikle yani gezmek icin gelip bir de testi aradan cikartmak icin guzel bir firsat, ustune cebine para bile kalir

Aynı durumdayız ev yürüyor artık bir yerde bıraktım stres yapma canım olduğu kadar her şeye yetişemeyiz böyle durumlarda bir süre her şey tam olmayacak önemli olan sen ve bebeğin
İlk 3 ay daha fenaydım. Şimdi biraz bir şeyler yapmaya başlıyorum ama zaman yetmiyor. Erken uyumak istiyorum. Teşekkür ederim desteğin için.

Eklentiler

• IMG_5121.jpeg
    152,2 KB · Görüntüleme: 26
11+5 de kan verdim. İntergen'e 350 dolara yaptırdım. 10 gün sonra tekrar kan istediler. Tam sebebini bilmiyorum ama kandaki dna miktarı yeterli değildi sanırım. Sonuç bekliyorum.
Canım hangı gun vermıstın sen ıkıncıyı?ozaman konusmustuk ama unuttum,hıcbısey cıkmayacak ıcını ferah tut,freksıyon oranı dusuk cıkınca bıdaha alıyorlarmıs arastırdım ben onu ıyıce.

Dün bir nörologla görüştüm hamilelikte aksine migren atakları önlenirmiş gerilermiş vücudu bebek korurmuş. Bu bizdeki nasıl bişey anlamadım ben dünkü serum da bana mısın demedi sabahı sabah ettim. Magnezyum işe yarar inşallah ya o kadar yoruldum ki kızımla ilgilenememek de çok üzüyor beni böyleyken

2 Eylül de verdim tekrar. Bugün intergeni aradım. Onlar da aynısını söyledi. Çok sık olan bir durum değil ama olabiliyor, endişe etmeyin dediler. Bu hafta içi sonuçlanacak inşallah.

Canım ben ciddi auralı mıgren hastasıyım malesef.zaman zaman koruyucu ılaclae bıle kullanıyordum hatta,hamılelıgım basında ıkı gunde bır aura atakları geldı sımdı ıkı haftada bır gelıyor ama ataktan sonra basım agrımıyor,yani bu hamılelıgın koruyucu olayı bence dogru,aura gelıyor ama baş agrısı olmuyor,bence senın vucudunda bir vitamin eksıklıgı var ayrıca süt ve süt ürünleri monosodyum glutamat nitrit yani sucuk ve türevleri konserve zeytın vs vs herseyden bır sure uzak durman gerekıyor.eger bu dıyetı uygulayıp ıyı bır vıtamın takvıyesı alırsan kesınlıkle faydasını görürsün.magnezyumuda sitrat olan bir formdan al eczaneden.oksıt olan pek ıse yaramaz.merak etme eger mıgrensen bunlar senı kesın ıyılestırır..

2 Eylül de verdim tekrar. Bugün intergeni aradım. Onlar da aynısını söyledi. Çok sık olan bir durum değil ama olabiliyor, endişe etmeyin dediler. Bu hafta içi sonuçlanacak inşallah.
Senın ıcın ozaman arastırmıstım.hıc korkma bence hıcbır sorun yokguzel sonuclarını beklıyoruz bızde ınsallah

Bir arkadaşım 440 TL demişti doktorum dolardır o dedi

Geçmiş olsuuunnn, ben de SAT ı dikkate alıyorum. Ultrason bir ileri bir geri gösterdiği için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…