Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ayy masallah kac haftalik peki suan

0.8 gram folik asit olarak görünüyor… ben en iyisi kafama göre iş yapmayayım ve bir doktora danışayım
Canım ben Femibion diye bişey kullanıyorum yurtdışında her 3 hamileliğimde de aynısını kullandım. sana içeriğini atıyorum.
Bu gebeliğin 13. haftasından doğuma kadar geçen sürede kullanılıyor. folik asitin hiç bir zararı yok yani için rahat olsun

Eklentiler

• IMG_2691.jpeg
    121 KB · Görüntüleme: 26
Folsäure dedigi sey folik asit oluyor canim unutmusum yazmayi. demir, cinko, selenyum, d vitamini hersey biseyin icinde

canım hamilelik günlüğünü eklemeyi düşünmezmisin? ordan takip etmiş oluruz seni de çok sevindim hissetmene çok güzel bir his değil mii
Nasıl yapılıyo canım o yaa cok degısık bı haftadır arada hıssedıyodum ama bugun kessiiin emin oldum,çok bariz pıt pıt pıt pıt yapıyo öksürünce hapısırıncaevet çok guzel yaa canlarımız onlar bızım Allah esırgesın hepsını

canim profil resmine tikla, ordan hesap ayarlarini sec asagiya dogru ilerle orda bebeğinizin dogum tarihi diye bir yer var onu gir, sonra ekle diyo ona bas olmasi lazim

Son düzenleme:
canim ürofil resmine tikla, ordan hesap ayarlarini sec asagiya dogru ilerle orda bebeğinizin dogum tarihi diye bir yer var onu gir, sonra ekle diyo ona bas olmasi lazim
Forum seçeneklerinden "Başkalarının mesaj altındaki imzalarını görüntüle" seçeneğini de aktif etmek lazımmış. Ben de şimdi yaptım. Benim niye görünmüyor diyordum. imagination forever

canim profil resmine tikla, ordan hesap ayarlarini sec asagiya dogru ilerle orda bebeğinizin dogum tarihi diye bir yer var onu gir, sonra ekle diyo ona bas olmasi lazim
Haaa o muuu onu yapmıstım sonra her yazdıgımın altında kocaman cıkıyo dıye kaldırmıstım

Benimki yer pek değiştirmiyor sanki çok çok az sağa sola aşağı gidiyor bazen de hissedemiyorum kayboluyo bence bağırsak doluluğu falan hissetmemizi değiştiriyo
Yaşasıınnnn sonunda bebek olduklarını hissedebileceğiz ya ben normalde de göbüşlüyümdir aynaya bakıyorum, hala yağ gibi geliyor sadece uzanınca top gibi çıkıyor
Evet ya elimle orda bişey hissetmek bile çok güzel fiziksel hale geliyo yoksa ultrasonda gördüğümüz bi görüntü gibi sadece
Benim de en az hafta 2-3 gün ağrıyo malesef ama gebelikten önce de çok şiddetli migrenim vardı o kadar şiddetli değil çok şükür, kendini dene beslenmene dikkat et canım, özellikle benim mesela çok tatlı ya da çok karbonhidratlı beslendiğimde oluyo kan şekerinin dalgalanması etkiliyo bende sen de kendini dene takip et bence
Kızlar doktorum D vitamini, demir ve multivitamin olarak bu ilaçları verdi. Folik asite devam edip etmemem gerektiğini sormayı unuttum. Fikri olan var mı
Benim de d vitamini balık yağı ve decavit verdi canım decavitte folik asit olduğu için folik asiti kullanmayı bırakmamı bunlara devam etmemi söyledi, demiri de 14. Haftada başlayacağız dedi

Teşekkür ederim bilgilendirme için

Oyle canim baska caremiz yok ne kadsr cok merak ediyorlar
Geçmiş olsun canımm. Benim ki bugün limon ben sata göre bakıyorum artık yoksa kafam karışıyor
Benim de limon

3 yaşında bir kızım var benim. İş çıkışı ev işi, kızımla ilgilenmek... Hiç bir şeye yetemiyorum. Doğumdan sonra ne yapacağım hiçbir fikrin yok...
Aynı durumdayız ev yürüyor artık bir yerde bıraktım stres yapma canım olduğu kadar her şeye yetişemeyiz böyle durumlarda bir süre her şey tam olmayacak önemli olan sen ve bebeğin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…