Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar gecem çok kötü geçti 12 haftanın içindeyim bazen bulantı gidiyor bazen geri geliyor gece 4-5 gibi WC ye gittim birden elim ayağım boşaldı cıkartttım sabah aynı şekilde bu geçmeyecek bende herhalde ilk gebeliğimde bu kadar bulantım oldugununhatırlamıyorum 1-2 ay sürmüştü sadece bulantılarda beni o kadar halsiz yapıyor ki kolumu bile kaldıramıyorum geçse bitse bir an önce keşke 🙁

Herkese günaydın güzel kadınlar ❤️
Bende 4 gündür yatılı misafir var, arkadaşlarımız geldi çok eğlendim ama canım çıktı 🤪🤪 Beslenme zaten allaha emanet 🫣 Dün Fetal DNA için kan verdim, bebişi de gördük sat a göre 11+5ti ama ultrasonda hep önde 12+2 çıktı. Doktor ense kalınlığı ve burun kemiği de iyi dedi 🙏🏻🙏🏻 Nasıl hareketler içerde yaa harika bir his, zıp zıp hiç durmuyo 🫠🫠
Hepinizin mesajlarını okudum, hastalananlara kötü olaylar yaşayanlara çok geçmiş olsun 🙏🏻

Biz fetal dna sonucuna göre küçük bi anı videosu çektireceğiz cinsiyet ile ilgili o yüzden doktora söylemeyin dedim, çok heyecanla bekliyorum minikomun önce sağlık haberini sonra cinsiyetini 🥰🥰🥰
Sağlıcakla gelir inşallah doktora önce bende söylemeyin dedim sonra duramadım bana söyleyin sadece dedim sonra dayanamadım eşime de söyledim 🤣🤣🤣 balla takdir ediyorum cinsiyet partisi yapanları be o an öğrenenleri hiç bana göre değilmiş heyecandan duramazdım :)

Günaydın kızlar gecem çok kötü geçti 12 haftanın içindeyim bazen bulantı gidiyor bazen geri geliyor gece 4-5 gibi WC ye gittim birden elim ayağım boşaldı cıkartttım sabah aynı şekilde bu geçmeyecek bende herhalde ilk gebeliğimde bu kadar bulantım oldugununhatırlamıyorum 1-2 ay sürmüştü sadece bulantılarda beni o kadar halsiz yapıyor ki kolumu bile kaldıramıyorum geçse bitse bir an önce keşke 🙁
Geçecek inşallah, benim de hala tiksinmelerim devam ediyor. Ben çok bulantı falan yaşamadım Allah'a şükür. Senin de tansiyonun düşüyor sanırım. Baş ucuna Çubuk krater koy yataktan çıkmadan 1 2 atıştır öyle kalkmayı dene istersen 🤔
Sağlıcakla gelir inşallah doktora önce bende söylemeyin dedim sonra duramadım bana söyleyin sadece dedim sonra dayanamadım eşime de söyledim 🤣🤣🤣 balla takdir ediyorum cinsiyet partisi yapanları be o an öğrenenleri hiç bana göre değilmiş heyecandan duramazdım :)
Cinsiyeti ben en baştan beri merak etmiyorum hep sağlıklı olmasına odaklandım o yüzden sabredebiliyorum sanırım 😅 Bi de alışveriş için Fetal dnayu beklicem diye şartlamıştım kendimi o da etkili oldu sanırım 😂😂

Ya bence onlarda bakıyor bilmiyormuş gibi heyecanla devam🤣🤣🤣

Maşallahh sanaaa yaa, işten anneme geldim yedim içtim dana gibi yatıyorum 🤣🤣🤣

Ben 2 li temiz çıkarsa diğerlerini düşünmüyorum canım. Ayrıntılı ultrason ancak
Kız bana sormadan beni güne bile eklemişler diyorum hamileyim bebeğin seni ele geçirmesine izin verme diyorlar bu komşularda bi alem 😂🤣🤣🤣

Bence çin takvımı gercek🥰şubat grubu çoğu kız mart grubu çoğu erkek,ben ınandım bu çin takvımıne🤭🤭 gözün aydın kuzucummm welcome to kaynanalık hahaha😄😄şaka biyana saglıklaa kucagımıza almayı nasıp etsın Rabbım ınsallah🧿💙💙çook mutlu olalım oğluslarımızla🥰🥰🥰
Ben de şubata kayıyorum gibi ondan kız o zaman 😄 Olabilir valla

Kızlar bugun çok kötü bişey oldu,aksam arkadasımla dısarıya cıktık yemek yemege ve yedıgımız yerde silahlı çatısma cıktı,ve çok korktum ve koştuk hemen kaçtık hatta cantamı bıle mekanda bırakıp koştum,çitlerden atladım olay kapı tarafında yasandıgı ıcın ordan çıkabilmek için yükseğe çıkıp mecburen atladım.Bebişe bısey olmamıstır degılmı şimdi eve geldım ama çok üzgünüm çok korkuyorum :KK43: böyle korkmaktan atlamaktan falan bişey olurmu,gercekten ülkemiz ne hale geldi heryer maganda dolu,bu arada bulundugumuz yerde cocugu ve esıyle yemek yıyen bı kadının bacagınada isabet ettı sıktıkları kurşun:KK43:
Çok büyük geçmiş olsun canım Olayın şoku dışında bir şey olmamıştır merak etme Yavaş yavaş konudan uzaklaşmaya çalış rahatlatıcı şeyler yap duş al müzik dinle eğlenceli bir şeyler izle sevdiklerine sarıl 💕

Aynen valla bizde parti dusunuyorduk dayanamadik :)

Hahaha:)) ya benimde esim istiyordu partiyi ama dayanamadi partiyi bekleyemicem dedi :)) ama gercekten dayananlarada helal olsun :))
vallah ya ben baştan cinsiyet partisi istemedim :) biliyorum dayanamam yaniii :) hala bile sosyal medyaya atmadım nasıl durdum hayret ettim ahahahha

X