Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bence çin takvımı gercek🥰şubat grubu çoğu kız mart grubu çoğu erkek,ben ınandım bu çin takvımıne🤭🤭 gözün aydın kuzucummm welcome to kaynanalık hahaha😄😄şaka biyana saglıklaa kucagımıza almayı nasıp etsın Rabbım ınsallah🧿💙💙çook mutlu olalım oğluslarımızla🥰🥰🥰
Aminnnn kuzum benim sağlıkla o günlere gelelim hayırlı evlatlar yetiştirelim bizi hep gururlandırsınlar 🙏💕🌸🐣

Kaç kilo ? Ben de aldım da tartılmaya korkuyorum 😂senin ödemdir tatil dönüşü oluyor karbonhidrat ağırlıklı beslenmekten
Ben de beslenme olarak tatil verdim kendime ve iki haftada iki kilo almisim 😂 hic pisman degilim, cok guzel seyler yedim ve hepsi ev yapimi Turk yemekleriydi, ama bugun itibari ile dikkat etmeye basladim tekrardan

Kızlar bugun çok kötü bişey oldu,aksam arkadasımla dısarıya cıktık yemek yemege ve yedıgımız yerde silahlı çatısma cıktı,ve çok korktum ve koştuk hemen kaçtık hatta cantamı bıle mekanda bırakıp koştum,çitlerden atladım olay kapı tarafında yasandıgı ıcın ordan çıkabilmek için yükseğe çıkıp mecburen atladım.Bebişe bısey olmamıstır degılmı şimdi eve geldım ama çok üzgünüm çok korkuyorum :KK43: böyle korkmaktan atlamaktan falan bişey olurmu,gercekten ülkemiz ne hale geldi heryer maganda dolu,bu arada bulundugumuz yerde cocugu ve esıyle yemek yıyen bı kadının bacagınada isabet ettı sıktıkları kurşun:KK43:

Kızlar bugun çok kötü bişey oldu,aksam arkadasımla dısarıya cıktık yemek yemege ve yedıgımız yerde silahlı çatısma cıktı,ve çok korktum ve koştuk hemen kaçtık hatta cantamı bıle mekanda bırakıp koştum,çitlerden atladım olay kapı tarafında yasandıgı ıcın ordan çıkabilmek için yükseğe çıkıp mecburen atladım.Bebişe bısey olmamıstır degılmı şimdi eve geldım ama çok üzgünüm çok korkuyorum :KK43: böyle korkmaktan atlamaktan falan bişey olurmu,gercekten ülkemiz ne hale geldi heryer maganda dolu,bu arada bulundugumuz yerde cocugu ve esıyle yemek yıyen bı kadının bacagınada isabet ettı sıktıkları kurşun:KK43:
Yaa canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm nasıl bir ülkede yaşıyoruz ya 😤 kötü düşünme birşey olmamıştır eve geldiysen güzel ılık bir süt yap kendine bal da koy içine bir de klasik müzik aç white noise veya sakinleş artık şükür sana da sevdiklerine de birşey olmamış Allah korumuş. Bebiş de iyidir merak etme çok geçmiş olsun tekrar 🥺

Yaa canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm nasıl bir ülkede yaşıyoruz ya 😤 kötü düşünme birşey olmamıştır eve geldiysen güzel ılık bir süt yap kendine bal da koy içine bir de klasik müzik aç white noise veya sakinleş artık şükür sana da sevdiklerine de birşey olmamış Allah korumuş. Bebiş de iyidir merak etme çok geçmiş olsun tekrar 🥺
Çok sagol canım çok korktuk gerçekten.gittiğimiz yerde mado.öyle hani ücrada biryerde değil,büyük bi tesiste.bidaha aksam dısarı cıkmam.çok tesekkur ederım🙏🙏bişey olsaydı herhalde hissederdim belim agrıması dısında kasıklarımda bi ağrı sancı yok.şimdi dedıklerını yapıcam🙏🙏🙏

Ben zıpladığın için bir şey olacağını düşünmüyorum ama sen yine de kendini takip et biraz canım. Dinlen güzelce. Çok geçmiş olsun. Allah korumuş resmen...

Korkma canım içini ferah tut. Bişey olsa bi belirti olurdu hiç sıkma canını 🙏 Cidden ülkeden soğutma aşamasına geldiler artık. Keşke cezalar çok ağır olsa da böyle rahat olmasalar.

Kızlar az önce elika hamile uygulamasına girdim. 2. Trimesterda lazım olacak şeyler yazıyor. Hamile iç çamaşırları mesela, böyle bişi almamız gerekiyor mu ya 😂 ne çok ıvırı zıvırı varmış bu hamileliğin 🤣🤣

gerçekten artık yaşanmaz halde ya. bi yere gidip bir yemek de yiyemicek artık insanlar. yok tüp patlar yangın çıkar, dükkandakiler ölür, yok silahlı saldırı çıkar birileri yaralanır ya da ölür.. yani bir sürü çeşitli senaryolar.. çok sıradan artık gerçekten bu olanlar çünkü o kadar çok oluyor ki.. senin verilmiş sadakan varmış resmen canım, çok geçmiş olsun. brşey olmaz Allah korumuştur onu😌 üzülme sıkma canını

Kızlar az önce elika hamile uygulamasına girdim. 2. Trimesterda lazım olacak şeyler yazıyor. Hamile iç çamaşırları mesela, böyle bişi almamız gerekiyor mu ya 😂 ne çok ıvırı zıvırı varmış bu hamileliğin 🤣🤣
kesinlikle gerekiyor canım sonlara doğru hele, olmuyor normal külotlarımız

X