Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

vallah ya ben baştan cinsiyet partisi istemedim :) biliyorum dayanamam yaniii :) hala bile sosyal medyaya atmadım nasıl durdum hayret ettim ahahahha
Bende istiyordum böyle anı kalsın ufak çaplı bir şey. Ama sanırım bende dayanamam. Dün doktor tahmin yapayım mı dediğinde bile evet evett dedim en önden. 🤣🤣🤣 Eşimde hiç parti kutlama falan istemiyor ama dedi anı kalsın dersen hem bilip hem kendi aramızda video çekeriz dedi🤣🤣🤣

Hamile kalmayı çok istiyorum ve bir türlü nasip olmuyor🥺rica etsem hamile olanlar ben gibi hamile olmayanlara dua edebilir mi 😔 hamilelerin duası kabul olur derler lütfen dualarınızda bize de yer verin 🙏💗 şimdiden dua eden herkese çok teşekkür ederim 😍
Canım hep duâ ediyorum Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Kimseyi evlat hasreti ile sınamasın ♥️🤲🏻

Bence çin takvımı gercek🥰şubat grubu çoğu kız mart grubu çoğu erkek,ben ınandım bu çin takvımıne🤭🤭 gözün aydın kuzucummm welcome to kaynanalık hahaha😄😄şaka biyana saglıklaa kucagımıza almayı nasıp etsın Rabbım ınsallah🧿💙💙çook mutlu olalım oğluslarımızla🥰🥰🥰
Çin takvimine göre ilk çocuğum erkek gösteriyordu kızım oldu ikinci kızımda doğru çıktı kız oldu üçüncüde de kız gösteriyor bakalım tutacak mı

Hamile kalmayı çok istiyorum ve bir türlü nasip olmuyor🥺rica etsem hamile olanlar ben gibi hamile olmayanlara dua edebilir mi 😔 hamilelerin duası kabul olur derler lütfen dualarınızda bize de yer verin 🙏💗 şimdiden dua eden herkese çok teşekkür ederim 😍
Rabbim kucağını boş bırakmasın, inşallah tez zamanda kalbindekini ömrüne verir :dua:

X