Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar az önce elika hamile uygulamasına girdim. 2. Trimesterda lazım olacak şeyler yazıyor. Hamile iç çamaşırları mesela, böyle bişi almamız gerekiyor mu ya 😂 ne çok ıvırı zıvırı varmış bu hamileliğin 🤣🤣
Beni de rahatsız etmiyor henüz ama iyi bir hamile taytı arıyorum var mı önerisi olan 🫢

Kızlar bugun çok kötü bişey oldu,aksam arkadasımla dısarıya cıktık yemek yemege ve yedıgımız yerde silahlı çatısma cıktı,ve çok korktum ve koştuk hemen kaçtık hatta cantamı bıle mekanda bırakıp koştum,çitlerden atladım olay kapı tarafında yasandıgı ıcın ordan çıkabilmek için yükseğe çıkıp mecburen atladım.Bebişe bısey olmamıstır degılmı şimdi eve geldım ama çok üzgünüm çok korkuyorum :KK43: böyle korkmaktan atlamaktan falan bişey olurmu,gercekten ülkemiz ne hale geldi heryer maganda dolu,bu arada bulundugumuz yerde cocugu ve esıyle yemek yıyen bı kadının bacagınada isabet ettı sıktıkları kurşun:KK43:
Canım çok geçmiş olsun öncelikle. Yani bu Dallas ortamı artık her yerde maalesef sokağa da çıkamayacağız nerdeyse. Bebeğe hiçbir şey olmamıştır Allah ın izniyle hiç korkma. Ağrın falan var mı şuan rutin olan dışında

Benim üçüncü günü kesildi kanama canım bende yatıp dinlendim iğneyi de 10 günlük yazmıştı ben doktor kontrolünde 6.günde bıraktım çünkü iğneye karşı fobim vardı anca o kadar vurulabildim çok şükür kanama alanı için iyi konuştu kontrolde bırak tamam dedi ama fitile devam dedi canım normal hayata döndüm çalışmaya devam ediyorum çok şükür iyiyim bebişte iyi diye umuyorum canım sende sıkma canını iyi düşün hep 🙏🏽
Çok teşekkür ederim canım. İyi olmana çok sevindim. 🥰
Yarın sabah kontrolüm var güzel şeyler duyacağım inanıyorum 🙏🏻

Kızlar bugun çok kötü bişey oldu,aksam arkadasımla dısarıya cıktık yemek yemege ve yedıgımız yerde silahlı çatısma cıktı,ve çok korktum ve koştuk hemen kaçtık hatta cantamı bıle mekanda bırakıp koştum,çitlerden atladım olay kapı tarafında yasandıgı ıcın ordan çıkabilmek için yükseğe çıkıp mecburen atladım.Bebişe bısey olmamıstır degılmı şimdi eve geldım ama çok üzgünüm çok korkuyorum :KK43: böyle korkmaktan atlamaktan falan bişey olurmu,gercekten ülkemiz ne hale geldi heryer maganda dolu,bu arada bulundugumuz yerde cocugu ve esıyle yemek yıyen bı kadının bacagınada isabet ettı sıktıkları kurşun:KK43:
İnanamıyorum ya çok geçmiş olsun. Gerçekten tesadüfen yaşıyoruz. İçin ferah tut bir şey olmamıştır. Mutlaka bir belirti olurdu. Çok şükür kazasız atlatmışsın ama o anı düşünüp stres yapma kafanı dağıtmaya çalış 🙏🏻

Ay inanmıyorum ya çok çok geçmiş olsun canım 🙏🏻🙏🏻 sen gönlünü ferah tut ağrın sızın yoksa hiçbir şey olmaz merak etme, rahatlamaya çalış biraz :KK43: haberlerde buna benzer bir şey gördüm küçükçekmece’de olmuştu sen nerdesin canım ya?

Ay inanmıyorum ya çok çok geçmiş olsun canım 🙏🏻🙏🏻 sen gönlünü ferah tut ağrın sızın yoksa hiçbir şey olmaz merak etme, rahatlamaya çalış biraz :KK43: haberlerde buna benzer bir şey gördüm küçükçekmece’de olmuştu sen nerdesin canım ya?
Ben Aksarayda yasıyorum kuzum sana haberın detaylarını attım ozelden.🙏🙏

Kızlar boğazım ağrıyor klimadan üşütmüşüm. Ateşim yükseliyor sabah bi parol aldım şimdi tekrar parol aldım. Soğuk duş alıp duruyorum sürekli 37.4 e kadar çıktı. Nasıl düşürebilirim ? Ne önerirsiniz ne yapacağım hiç bilmiyorum. Dr da izindeymiş ulaşamadım ne yapacağım bilmiyorum
Enfeksiyon varsa ateş var demektir canım enfeksiyon da ancak antibiyotik ya da viral ilaç tedavisi ile atlatılır ağrı kesici anlık düşürür ateşini ama geri yükselir enfeksiyondan dolayı. Mutlaka doktora görünmen lazım

Çok geçmiş olsun canım. Sakinleş, düşünmemeye çalış o anları( düşündükçe aynı stresi tekrarlıyor beynimiz) ve dinlen hiçbir şey olmaz Allah'ın izniyle.

Kontrolümüz yapıldı. Düzenlenmiş sata göre 12+1 olsa da ultrasona göre 12+5iz. İkili tarama için kan verdik. Burun kemiği oluşmuş ve ense kalınlığı normalmiş. Doktorumuz cinsiyet söylemek için daha erken olduğunu düşünüyor dolayısıyla söylemedi. Baya bacaklarını açıp gösterdi ama anlayamadık. Sizlerin var mı bir tahmini merakla bekliyoruz

Eklentiler

• IMG_20240907_001146.jpg
    IMG_20240907_001146.jpg
    112,9 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG20240907000538.jpg
    IMG20240907000538.jpg
    92,1 KB · Görüntüleme: 50
Canım çok geçmiş olsun. Bebeğin sıkı sıkı tutunuyor sana hiç bir şey olmamıştır Allah'ın izniyle. Bu bir iki gün iyice dinlen takip et kendini. 🙏🏻

Kontrolümüz yapıldı. Düzenlenmiş sata göre 12+1 olsa da ultrasona göre 12+5iz. İkili tarama için kan verdik. Burun kemiği oluşmuş ve ense kalınlığı normalmiş. Doktorumuz cinsiyet söylemek için daha erken olduğunu düşünüyor dolayısıyla söylemedi. Baya bacaklarını açıp gösterdi ama anlayamadık. Sizlerin var mı bir tahmini merakla bekliyoruz
Maşallah 🧿 Sanki erkek gibi hissettim ama bilemiyorum 🙏🏻

Benim de 1:800 çıktıydı 30'da 🥹

Merhabalar, fetal DNA testi sonucum hala çıkmadı. 10 iş günü oldu kan vereli. Ataşehirde bi yere yaptırdım. Önümüzdeki haftabaşı çıkar dediler. Benim gibi fetal dna sonucu geç çıkan var mı?
Kızıma hamileyken 33 yaşındaydım down sendromu riski yüksek çıktı nipty testi yaptırdım normal geldi tüm sonuçlar nipty yaptırınca diğer tarama testlerini de yaptırmamıştım

Ay çok geçmiş olsun nasıl bir olay ne hale geldi ülkesinden gerçekten üzülüyor da bu olaylara birebir şahit olmak daha üzücü oluyor iyi ki size bir şey olmamış 🙏🏻 Üzülme canım bir şey olsa illaki belirtin olurdu bol bol dinlen sakinleşmeye çalış tekrardan çok geçmiş olsun akıl alır gibi değil gerçekten 🙏🏻

Herkese günaydın güzel kadınlar ❤️
Bende 4 gündür yatılı misafir var, arkadaşlarımız geldi çok eğlendim ama canım çıktı 🤪🤪 Beslenme zaten allaha emanet 🫣 Dün Fetal DNA için kan verdim, bebişi de gördük sat a göre 11+5ti ama ultrasonda hep önde 12+2 çıktı. Doktor ense kalınlığı ve burun kemiği de iyi dedi 🙏🏻🙏🏻 Nasıl hareketler içerde yaa harika bir his, zıp zıp hiç durmuyo 🫠🫠
Hepinizin mesajlarını okudum, hastalananlara kötü olaylar yaşayanlara çok geçmiş olsun 🙏🏻

Biz fetal dna sonucuna göre küçük bi anı videosu çektireceğiz cinsiyet ile ilgili o yüzden doktora söylemeyin dedim, çok heyecanla bekliyorum minikomun önce sağlık haberini sonra cinsiyetini 🥰🥰🥰

X