Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Yani biliyorum herkes heyecanını paylaşmak istiyor anladım ama acil bi durum var doktora da ulaşamadım. Belki bilgisi olan görür diye mesaj yazıyorum araya başka mesajlar karışıyor yine ve mesajım yukarıda kalıyor görünmüyor. Yani ben birisi bi derdini yazdığında mesaj arada kaybolup gitmese bile bilgim olmasa bile etiketleyip geçmiş olsun diyorum ki bilgisi olan biri görür de cevap yazar diye. Gerçekten diyecek bi şey bulamıyorum. Bilgisi olan insanlardan destek istedim sadece umarım aynı duruma hiç düşmez ve medet ummak zorunda kalmazsınız. Umarım kaybınız olmaz. Herkese iyi günler.
Ateşin çok yüksek değil canım sakin ol öncelikle stresten çıkar daha çok ateşin. Suda eriyen c vitamini kullanıyordum ben hasta gibi olduğumda doktor izin vermişti iyileşince bırak demişti vitamin al bol su iç geçer inşallah. Boğazın içinde bal karabiber limon karıştır yut iyi geliyo

Kızlar acil bi durumum var bilgisi olan yazabilir mi
Canım ben de çok ağır grip geçiriyorum burnum yara içinde bolca su iç ateşimi hiç ölçmedim ben kaç bilmiyorum. Ateşin normal gibi geldi ama sağlık ocağı uzak mı bi gitsen

Kızlar boğazım ağrıyor klimadan üşütmüşüm. Ateşim yükseliyor sabah bi parol aldım şimdi tekrar parol aldım. Soğuk duş alıp duruyorum sürekli 37.4 e kadar çıktı. Nasıl düşürebilirim ? Ne önerirsiniz ne yapacağım hiç bilmiyorum. Dr da izindeymiş ulaşamadım ne yapacağım bilmiyorum
Canım geçmiş olsun🙏böyle önemli konularda cevap gelmeme konusundan bende üzüntü duymustum burada önceden seni anlayabiliyorum o yüzden.parol içince atesın düşmez ve 38 e çıkarsa acile gitmen gerekır ama çıkmazsa sakin kal,c vitamini al bol bol,kendını sıcak tut ve yatıp dinlen.öksürük falan yoksa bence evde yarına kadar geçer,ama öksürük var ise crp yükselmemesi için ilaç gerekebılır🙏ınsallah ıyı olursun en kısa zamanda❤️

Yaş riskiniz biraz yüksek ama çok da telaşlanacak bi şey yok. Trizomi 21 görece daha yüksek çıkmış ama o da orta riske giriyor diye düşünüyorum yüksek değil, bunlar çok güvenilir testler değil tabii ki ama iyi görünüyor 🙏🏿
anam 30 yaşta orta risk çıkıyorsa 33 te yüksek mi çıkıcaaakk ay tırstım

Canım, mesajlar direk etiketleme üzerinden geçtiği için ekstra okumadım oturupta mesajları. Mesajımın üstünde gördüm yazdım. Gören olunca yazıyor zaten burda. Ateşin düşmüyorsa acile git ilaç verir. Kendi doktoruna da sorarsın gebelikte de kullanılması gerekiyorsa verilen antibiyotikler var. Ama sen kendini sıcak tut. Ayaklarına çorap giy. Doktora görün. Nane limon yapabilirsin
Bana da. Aynı şekilde ileti girdikten sonra yazdoğı i
Yaş riskiniz biraz yüksek ama çok da telaşlanacak bi şey yok. Trizomi 21 görece daha yüksek çıkmış ama o da orta riske giriyor diye düşünüyorum yüksek değil, bunlar çok güvenilir testler değil tabii ki ama iyi görünüyor 🙏🏿
Teşekkür ederim 💕

Ben kendi adıma yazacağımı yazmaya girdim. Sizin mesajınızı görmedim. Bildirime tıklayınca son entry değil kendi yazzışmalarımız geliyor. Canınız sıkkın çaresiz hissediyorsunuz anlıyorum ama buradaki insanları suçlamanıza gerek yok. Eminim görüp de cevap yazmayan yoktur. Burada benim de yazdığım şeylere cevap vermeyen oluyor. Birkaç kere daha yazıyorum aa yeni gördüm diyorlar.
laf sokar gibi dileklerde bulunmanız hiç hoş olmamış ama üzüntünüze veriyorum. Çok çok acil durumlarda başlık açın ⚡️li güncel başlıklarda çıksın. Tavsiyemdir. Geçmiş olsun umarım ateşiniz düşer. Acile giderseniz zaten sizi direkt alırlar gebe olduğunuz için. İyi günler.
Katiliyorum soylediginize, 7-24 forumda vakit gecirmiyoruz bu sekilde tepki verilmesi hos degil. Yine de gecmis olsun.

Doktorlar da çoğu zaman göremiyor o yüzden 12. hafta %100 diyemiyorlar o çıkıntıya göre bi yüzdelik verip kız ya da erkek diyorlar benim doktorumda perinatologta o çıkıntıyı gösterip ona göre %70 kız dedi ☺🤗
Merhabalar, fetal DNA testi sonucum hala çıkmadı. 10 iş günü oldu kan vereli. Ataşehirde bi yere yaptırdım. Önümüzdeki haftabaşı çıkar dediler. Benim gibi fetal dna sonucu geç çıkan var mı?

Kızlar misafir ağırladınız mı hiç hamileyken . Akşam misafirim gelecek tiramisu şehriyeli tavuklu salata damla çikolatalı kurabiye yaptım ve dolma yaptım . Yetermi acaba bide salatayı bitirmemek için zor tuttum kendimi nasıl güzel hamile yemeği bu böylee ekşili ekşili 😂😂😍

X