Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bugun keşfettim bende hamılelıgın basından berı bu mıdemın mahvolmasına sebep bu vıtamınlermıs,ıkı haftadır ıcmıyordum o kdar rahatlamıstımkı agzımın tadı duzelmıstı mıdem duzelmıstı,dün tekrardan basladım ve bugun ıstıfra ettım ve agzımda acı tat mıdemde acı su var,ben gavıscon ıctım canm,baska ne iyi gelir bılmıyorum ama ben gıdalardan almaya calısmaya karar verdım ıcmeyecegım bır sure vıtamın falan,ilerleyen zamanlarda kan verıp baktırmayı doguma yakın ona gore ılerlemeyı dusunuyorum canım

Benim de büyüğü duru kucugu de yağmur minel artık sonuncu eşimde izin vermiyordu iki isme ben gizlelice mineli eklettim doğum yaptığım hastanede kimlikte çıkarıyorlar di kaçırmadım fırsatı

Yaa hangi pastil canımmm

Evet ben de folik asit i bırakınca rahatlamıştım bugün vitamin içtim felaketim gaviscon içebiliyor muyuz

Benim de büyüğü duru kucugu de yağmur minel artık sonuncu eşimde izin vermiyordu iki isme ben gizlelice mineli eklettim doğum yaptığım hastanede kimlikte çıkarıyorlar di kaçırmadım fırsatı
haha iyi yapmışsın canım. Ben aslında biraz ağır isimleri seviyorum Bergüzar benim hayatımın ismi ama bir türkü koyamadım , yurtdışında yaşadığımız için söylemekte çok zorlancaklar diye düşündüğümüzden koyamadık ama içimde kalmadı değil.

Merhaba sizin kahverengi lekeleriniz bitti mi acaba 8 haftalığım benim hala oluyor
Canım, lütfen kusura bakma, ben tarayıcıdan girdiğim için mesajları anında göremiyorum. Evet çok şükür bitti, ama sarı akıntım var nedense. Doktorum şimdilik tahlil yaptırsan bile 3 ay dolmadan tedaviye başlayamıyorum, o yüzden 20 sinde gel dedi. Ama sarı akıntıdan da korkma dedi, enfeksiyon olabilir bol bol su iç dedi. Beklemedeyim şuan

Canım, annem hep der bulantı geçtikten sonra yanma başlar diye. Bence normal

Canım, bende soğuk algınlığının olduğunu ufak hissettiğimde hemen yatışa geçiyorum, sım sıcak çorba, çay, su, sıcak süt & pekmez ne varsa durmadan içiyorum. Bol bol su iç. Çok şükür 1-2 güne geçiyordu. Bendeki belirtiler hemen boynumda fıtık olduğu için boyundan kendini belli ediyordu.

Ooooy en heyecanlı anlardan biri . Benim sevdiğim isimler: Pera, Devin ve Zeynep
Ben de Pera ya da Eva dusunuyordum kiz olsaydi, hem burda da soyleyebilirler ismini cocuk zorluk yasamaz diyordum ama simdi erkek ismi lazim Ben de onerilere acigim kizlar, Ingilizcede de kolayca telafuz edilebilen bir isme ihtiyacim var, Atlas gibi, Kurt gibi

Kurt çok iyi bence

Yaaa çalışan annelerimiz, uyku düzeni, rutininiz nasıl? . Benim belli bir saatte uyanma rutinim olmadığı için bebek ne derse o . Gece 3 saat, öğlene doğru 3 saat, öğleden sonra da 3 saat uyuyorum. Sanki bebek şimdiden uyuma düzeni oluşturuyor gibi . Böyle birşey olur mu ya.

Yeaa zevkimiz uyuyormuş. Erkek için Eymen ve Acar nasıl? Eymen’in anlamını çok beğendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…