Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlae merhaba 4 gündür gözümdeki arpacık geçmedi enfeksiyon da varmış doktor ilaç verdi ama bikaç gün daha bekle geçmezse kullan dedi çok stres oldum ya bebeğime zarar vermiş midir bu enfeksiyon acaba.

kızlar bişey sorcam size, bu aralar baya bi arkadaşım doktora gitti. 13. haftada bebeğinizin popo baş uzunluğu ne kadar çıktı? ben unuttum doktoruma sormayı da ultrason kağıdında 9cm yazıyor. biraz büyük geldi bana sanki. ya da o başka bişey miydi o yüzden merak ettim
Oy masallah 😀 ben bugun tam 13 oldum. Uygulamada 7bucuk cm yaziyor. Ama uygulama dofru gostermiyor olabilir. Senin bebis uzun mu olcak masallah😀

kızlar bişey sorcam size, bu aralar baya bi arkadaşım doktora gitti. 13. haftada bebeğinizin popo baş uzunluğu ne kadar çıktı? ben unuttum doktoruma sormayı da ultrason kağıdında 9cm yazıyor. biraz büyük geldi bana sanki. ya da o başka bişey miydi o yüzden merak ettim
13. haftaya kadar bebek baştan popoya kadar ölçülüyor, 13. haftadan sonra baştan ayak ucuna kadar ölçülüyor diye bişey okumuştum

hele beni ilk 1 bucuk ay sonra çağırmıştı sdhfssfj dayanamadım tabii 20 gün sonra devlete gittim :)

45 saat çalışan ben sdfsff allahtan sürekli konuşmam gerek ve ayakta durmam gereken bi işim yok rahatım

ayyy darıısııı başımızaaa hepimizin ammiiiinnnnn

onun totişkosunu yeriiiizz :KK37:
45 saat çalışan biri de ben 😁😂 aktif olarak sürekli konuşmam gerekiyor ve yaptığım yolun hesabı yok 😁 kıyamam bize 🌸

Benim kasıklarım 2 gün çok ağrıdı böyle zong zong 14. Haftadayım. Bi kere daha olmuştu doktora gittim çok şükür iyidi bebiş🌸 böyle kasık ağrısı yaşayan var mı? Cuma günü kontrolüm var. Bi de üstüne grip oldum çok fenaym

Benim kasıklarım 2 gün çok ağrıdı böyle zong zong 14. Haftadayım. Bi kere daha olmuştu doktora gittim çok şükür iyidi bebiş🌸 böyle kasık ağrısı yaşayan var mı? Cuma günü kontrolüm var. Bi de üstüne grip oldum çok fenaym
canım hemen Kurudut kaynatıp iç çok iyi geliyor, benim tek formulüm o😂 şeker hastalığın falan yoksa tabi.
ben de yaşıyorum canım bazen ama Allahtan kısa sürüyor devamı gelmiyor

Canım üşütmüş olabilirsin,bol su iç bugun ayagını sıcak tut,yarına gecmezse gıdersın doktora.grip içinde zencefıl bal lımon iç bogazına tuzlu karbonatlı garargara burnunada bebek spreylerınden sprey sıkıp dınlen bol bol.bende ödem tuttum davul gibiyim daha sımdıden🫣Allah hepımıze kolay hamişlikler nasip etsin inşallah🙏

Canım üşütmüş olabilirsin,bol su iç bugun ayagını sıcak tut,yarına gecmezse gıdersın doktora.grip içinde zencefıl bal lımon iç bogazına tuzlu karbonatlı garargara burnunada bebek spreylerınden sprey sıkıp dınlen bol bol.bende ödem tuttum davul gibiyim daha sımdıden🫣Allah hepımıze kolay hamişlikler nasip etsin inşallah🙏
Ya canım benim sen nerelerdesin 🌸😊 çok geçmiş olsun zencefil bal limon yapayım akşam iyi dedin

Ben kac gun baktim dusmedi e nabiza. Dun hastaneyi aradim sonra doktor watsptan donus yapti oyle ogrendim sonucu yani
Banada doktorum yazmış sonucu. Özel hastanenin uygulamasında çıkan tahlil sonucundan bişey anlamadım 🙄 En azından e nabızda daha detaylı yazar diye sorayım dedim de. Demek ki gözükmeyecek e nabızda. Keşke orada da çıksaydı ya.🙁

Banada doktorum yazmış sonucu. Özel hastanenin uygulamasında çıkan tahlil sonucundan bişey anlamadım 🙄 En azından e nabızda daha detaylı yazar diye sorayım dedim de. Demek ki gözükmeyecek e nabızda. Keşke orada da çıksaydı ya.🙁
Doktorum bana sonucu yazarken sonuc fotosunuda atti. Size atmadimi doktorunuz ? Neyse takilmayin bosverin sonucunuz nasl cikmis siz onu soleyin 🙂🙏

Günaydın kıslar 🌸
Bizde de aynı sorun canım 4 kişiydik zümrede biri emekli oldu biri Ekim de doğum yapacak 2 kişi kalacağız yerine gelen de yok meslek grubu öğretmeniyim ben de ücretli bulmaya çalışıyoruz kendime mi üzüleyim marttan sonra tek kalacak zümrememi üzüleyim bilemedim 🥹😄
Akıllı tahta varsa ondan faydalanmaya çalış canım uzanmaman gerek 30 saat çok fazla olmuş gerçekten Allah kolaylık versin kendini çok yormadan kimi zaman oturarak kimi zaman akıllı tahtadan video desteği alarak halletmeye çalış tabi inşallah akıllı tahta vardır 🙏🏻
Kızlarımmm 🥰🥰🥰 herkese mutlu huzurlu sabahlar.. Nasıl yürüyorsunuz kızlar yaa ben 15 dk yürüsem dağılıyorum resmen. Benim en büyük korkum okullar başlayınca ne olacağı 🥹🥹 lise tarih öğretmeniyim ve şu an zümrede 2 kişiyiz, haftalık 30 saat ders düşüyor, bir de sınıf rehberliği verdiler 31... Ben oturarak ders de anlatamıyorum, bir de tahtayı çok aktif kullanıyorum, yukarılara uzana uzana her yeri dolduruyorum. Bu yıl için böyle bir şey mümkün değil artık, zor bir dönem beni bekliyor 🥹🥹
Ya bende okul öncesi öğretmeniyim. Ve branşım gereği hiç oturmayan, sürekli çocuklarla hoplayan zıplayan biriydim 😅😅bu yıl nasıl olacak hiç blmiorum. Bu hafta sınıfları ve dolapları temizledik o kadar yoruldum ki, bir yandan da çok korkuyorum bir şey olacak diye 😢 inşallah sıkıntısız güzel bir dönem geçiririz, kendimizi yormadan

X