Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ah ne güzel dedin.. işte annelik böyle bişey "anne olmak zor ama gülüşü yeter.. " amin canım benim Rabbim isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın

Sağol canım amin benim hiç bulantım olmadı açıkçası çok belirtim de yoktu ama cildimde yağlanma oldu benim mesela bir de başından beri erkek hissediyordum garip bir şekilde
4 kişiye sordum bu grupta erkek ti hepsi ve kimsenin midesi bulanmamış ve fazla belirti de olup rahatsız olmamış

Kizlar merhaba ben sivasta medicanada aysegule gidiyorum. Folomega diye bir ilac yazdi. Baska bir ilac kullanmk ıstiyorum. Siizn doktorlariniz hangi ilacı yazdı

4 kişiye sordum bu grupta erkek ti hepsi ve kimsenin midesi bulanmamış ve fazla belirti de olup rahatsız olmamış
Benim bebeğimin cinsiyeti de %80 erkek dedi doktor evet bulantı ve belirti olmadı ama ilk çocuğum da erkek 9 ay bulantıdan halsizlikten serumlardan başımı kaldıramadım gerçekten çok zorlayan anneyi yoran bişey bu

Evet bulantı az oluyorsa erkek oluyor çoğu zaman . Nadir de olsa bulantı olan oluyor sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…