Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

mertugce35 mertugce35 canım nasılsın evlatların nasıl oldu iyileştiniz mi? ❤️
bence ben ve büyük kızım iyiyiz. bugün burnu da sadece bi kere kanadı çok şükür🤲🏼 küçüğü daha iyileşmedi ama o da geçer inşallah 1-2 güne, ciğerlerine inmesin de böylece geçsin inşallah.
sağol canım aorduğun için, sen nasılsın🥰

bence ben ve büyük kızım iyiyiz. bugün burnu da sadece bi kere kanadı çok şükür🤲🏼 küçüğü daha iyileşmedi ama o da geçer inşallah 1-2 güne, ciğerlerine inmesin de böylece geçsin inşallah.
sağol canım aorduğun için, sen nasılsın🥰
Çok sevindim 🤗 İnşallah iyileşir minik kuzuda bir an önce 🥰 bende iyiyim canım ses seda çıkmayınca bir sorayım seni dedim.

Yiyorum canım benim. Yatmadan yemek yiyorum gece iki üç gibi midem günlerdir yemek yememişim gibi aç sanki 🙁 böyle olan varmı bilemedim. Çok sık açıkıyorum.
Bu arada sen somon sormuştun tarım kooparatif Kredi varya oradan alıyoruz. Güzel oluyor levrekte aldık somonda ben çok beğendim. Gerçi şimdi sezon açılıyor artık balık gördüm tezgahlarda. Taze alıp yemek lazım.
canım benim de acıkıyor geceleri karnım. ama şöyle bişey var ben ona bağlıyodum yani, gece zaten hep uyanıkım toplasan 3-4 saat anca uyuuabiliyorum, uyuyamadıkça ve emzirdikçe de acıktığımı düşünüyordum ama hamileliğin de etkisi büyük demek ki, bebişler istiyor 🤗🤗

Çok sevindim 🤗 İnşallah iyileşir minik kuzuda bir an önce 🥰 bende iyiyim canım ses seda çıkmayınca bir sorayım seni dedim.
sağol canım düşünmen yeter. gün içinde çok yoğun geçiyor telefonu elime pek alamıyorum, geceleri daha aktifim, bebeğim uyuyamasa da doğru düzgün uyku halinde oluyor emzirirken telefon elimde rahat bakabiliyorum 😅😅

Kızlar selam benim 1 saat önce aşırı derecede kanamam oldu hatta pıhtı falan geldi. Düşük yapıyorum herhalde dedim çok korktum. En yakın hastaneye gittim progestan iğne yaptılar 2 doz. Bir de hapını kullan dedi. Bebeğimin kalp atışını duydum ama düşük tehlikem varmış 😔 9 gün rapor verdi yemek ve tuvalet dısında ayağa kalkma dedi. Tavsiyeniz olur mu sizce bebeğim direnir mi 🙏🏻😔
Çok büyük geçmiş olsun🙁 Rabbim tez zamanda şifanı versin canım.🙏 Lütfen moralini yüksek tut salma kendini🌸
Eminim bebeğinde sende iyi olacaksın. Bol bol dinlen su içmeye özen göster. Stres sıkıntıdan uzak kal. Onu hisset içinde.Bu arada kaç haftalıksın canım ?

canım benim de acıkıyor geceleri karnım. ama şöyle bişey var ben ona bağlıyodum yani, gece zaten hep uyanıkım toplasan 3-4 saat anca uyuuabiliyorum, uyuyamadıkça ve emzirdikçe de acıktığımı düşünüyordum ama hamileliğin de etkisi büyük demek ki, bebişler istiyor 🤗🤗
Bende bölük pörçük uyuyorum canım açlık uyku kaçması vs üç dört saat falan uyuyorum bende 😂
sağol canım düşünmen yeter. gün içinde çok yoğun geçiyor telefonu elime pek alamıyorum, geceleri daha aktifim, bebeğim uyuyamasa da doğru düzgün uyku halinde oluyor emzirirken telefon elimde rahat bakabiliyorum 😅😅
Ay ben onu yerimm 😂 hayatımın o evresine geçmek istiyorum artık. Sanki rahatlık batmış gibi 😂 Şimdi bebiş falan yok benim daha ilk çocuk olacak. Eminim doğduktan sonra daha da zor olacak ama olsun kucağımıza bir alalım bebişlerimizi 🤗🤗

Bende bölük pörçük uyuyorum canım açlık uyku kaçması vs üç dört saat falan uyuyorum bende 😂

Ay ben onu yerimm 😂 hayatımın o evresine geçmek istiyorum artık. Sanki rahatlık batmış gibi 😂 Şimdi bebiş falan yok benim daha ilk çocuk olacak. Eminim doğduktan sonra daha da zor olacak ama olsun kucağımıza bir alalım bebişlerimizi 🤗🤗
ooo ilk çocukta havalara uçuyor insan, ikincide de🥹🥹 her birinin varlığına ayrı sonsuz şükür 🤲🏼 ama ilk çocuktaki sabırla sonraki bir olmuyor, ya da yaşında etkisi var bilemiyorum.
ama kiminle konuşsam ikinci çocukta daha çok salıyor, katı kurallar gidiyor, sabır tükeniyor vs vs😅 ama olsunn bir gülüşleri herşeyi siliyor.sabırsızlanmakta çok haklısın canım öyle güzel bir duygu ki inşallah sağlıkla kavuşur tadarsın😊🤲🏼

Kızlar selam benim 1 saat önce aşırı derecede kanamam oldu hatta pıhtı falan geldi. Düşük yapıyorum herhalde dedim çok korktum. En yakın hastaneye gittim progestan iğne yaptılar 2 doz. Bir de hapını kullan dedi. Bebeğimin kalp atışını duydum ama düşük tehlikem varmış 😔 9 gün rapor verdi yemek ve tuvalet dısında ayağa kalkma dedi. Tavsiyeniz olur mu sizce bebeğim direnir mi 🙏🏻😔
Merhaba canım geçmiş olsun üzme kendini bir arkadaşım da aynı şekilde sadece yattı sadece yemekle WC ye kalktı belki de bir ay kadar şimdi 30. Haftasında merak etme dinlenince her şey geçiyor 🙏🏻🌸

Moralini yüksek tut,benim de kanamam olmuştu,dikkat kendine yorma sakın yat dinlen,ilacını sakın ihmal etme,merak etme bebeğin dört kolla tutunmuştur,günde 1 avuç çiğ kabak çekirdeği ye bi yerde okumuştum düşük tehlikesine iyi geliyor yazıyordu ben yedi 10 gün kadar

Çok büyük geçmiş olsun🙁 Rabbim tez zamanda şifanı versin canım.🙏 Lütfen moralini yüksek tut salma kendini🌸
Eminim bebeğinde sende iyi olacaksın. Bol bol dinlen su içmeye özen göster. Stres sıkıntıdan uzak kal. Onu hisset içinde.Bu arada kaç haftalıksın canım ?
Canım çok teşekkür ederim. İnşallah iyi oluruz. Bugün tam 10 haftalığız. Benim en basından beri kahverengi lekelenmem vardı ama doktor önemsiz gördü ilaç falan vermedi belki de önemsemek gerekiyordu bilemiyorum.

Moralini yüksek tut,benim de kanamam olmuştu,dikkat kendine yorma sakın yat dinlen,ilacını sakın ihmal etme,merak etme bebeğin dört kolla tutunmuştur,günde 1 avuç çiğ kabak çekirdeği ye bi yerde okumuştum düşük tehlikesine iyi geliyor yazıyordu ben yedi 10 gün kadar
Yaa çok teşekkürler önerin için yarın eşime aldıracağım kabak çekirdeği inşallah şifa olur. Kanamam devam ediyor. Sizinde iğneden sonra devam etmiş miydi?

Aa öyle mi ben bilmeden gebeliğimin başından beri yiyorum

Kusura bakmayın kaç gündür giremedim ancak gördüm yazabiliyorum, doktoruma danışmadım açıkçası ama laf arasında söylemiştim yoğurt süt peynir tüketemiyorum ben şişkinlik yapıyor o yüzden tek kalsiyum kaynağım kefir, gebelikte tüketilmez diye internette ben de gördüm ama pastörize olmayanlardır heralde onlar diye düşünüyorum, gebelik diyetisyenlerinin sayfalarında çocuğa faydalı büyümesini destekleyen besinlerde karşıma çıkıyor kefir, 4-5 hafta olmuştur her akşam içiyorum çok şükür bir sorun da olmadı
Evet bende pastörize kefirin bi zarari oldgunu dusunmuyorum. Bende icmeye basladim. Sütü midem almio hamilelikten once severdim sutu ama smdi icemiorum. Yogurt yada kefirle idare ediorum

Cok cok gecms olsun hic bisey olmicak insallah kalbini ferah tut

Canım çok teşekkür ederim. İnşallah iyi oluruz. Bugün tam 10 haftalığız. Benim en basından beri kahverengi lekelenmem vardı ama doktor önemsiz gördü ilaç falan vermedi belki de önemsemek gerekiyordu bilemiyorum.
Duam seninle canım benim 🌸 gerçekten iyi olacak herşey. Olsun şimdi kullan ilaçlarını güzelce. Hareketlerine sınırlama getir dinlen güzelce. 10haftalık olmuş bile kuzucuk. Sana sıkı sıkı tutunmuştur annesi❤️ güzel haberlerini bekliyoruz. İçine sinmezse başka doktora daha git göster danış. Ama kendini yormadan.

X