Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ooo ilk çocukta havalara uçuyor insan, ikincide de🥹🥹 her birinin varlığına ayrı sonsuz şükür 🤲🏼 ama ilk çocuktaki sabırla sonraki bir olmuyor, ya da yaşında etkisi var bilemiyorum.
ama kiminle konuşsam ikinci çocukta daha çok salıyor, katı kurallar gidiyor, sabır tükeniyor vs vs😅 ama olsunn bir gülüşleri herşeyi siliyor.sabırsızlanmakta çok haklısın canım öyle güzel bir duygu ki inşallah sağlıkla kavuşur tadarsın😊🤲🏼
Ah ne güzel dedin.. ❤️🤗🥰 işte annelik böyle bişey "anne olmak zor ama gülüşü yeter.. " 🤗☺️ amin canım benim Rabbim isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın🌸

Kızlaaaaar lütfen bi yorum istiyorum haydi sizce ? :)
IMG_4851.jpeg

Sağol canım amin🥰 benim hiç bulantım olmadı açıkçası çok belirtim de yoktu ama cildimde yağlanma oldu benim mesela bir de başından beri erkek hissediyordum garip bir şekilde🥰
4 kişiye sordum bu grupta erkek ti hepsi ve kimsenin midesi bulanmamış 😁 ve fazla belirti de olup rahatsız olmamış

Kizlar merhaba ben sivasta medicanada aysegule gidiyorum. Folomega diye bir ilac yazdi. Baska bir ilac kullanmk ıstiyorum. Siizn doktorlariniz hangi ilacı yazdı

4 kişiye sordum bu grupta erkek ti hepsi ve kimsenin midesi bulanmamış 😁 ve fazla belirti de olup rahatsız olmamış
Benim bebeğimin cinsiyeti de %80 erkek dedi doktor evet bulantı ve belirti olmadı ama ilk çocuğum da erkek 9 ay bulantıdan halsizlikten serumlardan başımı kaldıramadım gerçekten çok zorlayan anneyi yoran bişey bu

Benim bebeğimin cinsiyeti de %80 erkek dedi doktor evet bulantı ve belirti olmadı ama ilk çocuğum da erkek 9 ay bulantıdan halsizlikten serumlardan başımı kaldıramadım gerçekten çok zorlayan anneyi yoran bişey bu
Evet bulantı az oluyorsa erkek oluyor çoğu zaman . Nadir de olsa bulantı olan oluyor sanırım

X