Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Rüyamda fetal dna yaptırmışım sonuçlar gelmişti. Her şey yolundaydı ve cinsiyet erkekti :)
Ay ne güzel görmüşsünüz 😍 sağlıkla gelsin inşallah sonuçlar🤗 ben de şu an ikili test fetal dna odaklıyım sürekli merak içindeyim cinsiyet için de inşallah hep güzel haberler alırız 🥰

Kızlar sizi ikili test için hangi tarihlerde çağırdılar? Ben hala randevu almadım 10+6 yım bugün, ayrıntılı ultrasona da gidicem perinatalojiye onun da randevusunu almadım ikisine ne zamana çağırıyolar acaba erken gitmiyim boşuna

Ay ne güzel görmüşsünüz 😍 sağlıkla gelsin inşallah sonuçlar🤗 ben de şu an ikili test fetal dna odaklıyım sürekli merak içindeyim cinsiyet için de inşallah hep güzel haberler alırız 🥰
inşallah inşallahhh :dua:
Kızlar sizi ikili test için hangi tarihlerde çağırdılar? Ben hala randevu almadım 10+6 yım bugün, ayrıntılı ultrasona da gidicem perinatalojiye onun da randevusunu almadım ikisine ne zamana çağırıyolar acaba erken gitmiyim boşuna
Ben bugün 11+2 yim. Sat tarihime göre bana randevu verdiler. 11 eylülde gidicem inşallah . 12+2 olmuş olcam yaniii

Rüyamda fetal dna yaptırmışım sonuçlar gelmişti. Her şey yolundaydı ve cinsiyet erkekti :)
Dün de bugün de hep rüya görmüşüz 😌 öncelikle inşallah hayırlı sonuçlar alırsın canım benim rabbim gönlüne göre versin 🙏🏻 Bende rüyamda cinsiyet öğrendim erkekti🙏🏻 Sonrasındada bebeğimi doğurup emzirirken gördüm Allahım sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin bebişlerimizi inşallah ❤️

ya kızlar benim normalde karnım çok gergin olurdu ve hassas. 2-3 gündür o hassasiyet yok oldu. sanki hamile değilim böyle bi rahatlık karnımda.. korkuyorum. hatırlamıyorum da diğer gebeliklerimde böyle bişey oldu mu diye🙄🙄 sizde var mı şuan böyle bişey. ?
bugün ikili testimiz var aklımda elli tane soru korkuyorum valla😦
Siz gecmiste ikili test ile ilgli sknti yasamistim demistiniz. Ne olmustu nasl bi skntiydi ?

Siz gecmiste ikili test ile ilgli sknti yasamistim demistiniz. Ne olmustu nasl bi skntiydi ?
ikili testten önce, bir doktor kontrolünde doktorum ense kalınlığını ölçüp 3mm olduğunu bunun çok fazla olduğunu bir an evvel perinatoloğa gitmemi söylemişti. zaten ikili test için de gidecektim. orda ultrasonda detaylı inceleme yapıldı ense kalınlığı 6 mm e ulaşmıştı, vücudunun ödemle kaplı olduğunu ve kemiklerinin kısa olduğunu, yaşayamayacağını kalbinin dayanamayacağını söyledi doktor, dolayasıyla kan almaya da gerek kalmadı. istiyorsan amniyosentrz yapıp nesi olduğunu anlayalım dedi olur dedim ben hep bi umut yaşar diyordum çünkü , o şekilde de kabulümdü. genetik testler tuhaf bir şekilde temiz çıkmıştı, hiç bir hastalık teşhisi koyamadılar

Bendim o bendiiiim🫣 güle güle kullan canım ben gece epey rahat ettim onu aldıktan sonra bakalım sen sevecek misin🥰

Ben arpacık için temiz bir pamuğa adaçayı ile kompres yapıyorum iyi geliyor. Dayanabileceği sıcaklıkta taze adaçayı demle antiseptik olduğu için epey sızısını alıyor🥰
Deneyeceğim teşekkür ederim 🥰

ikili testten önce, bir doktor kontrolünde doktorum ense kalınlığını ölçüp 3mm olduğunu bunun çok fazla olduğunu bir an evvel perinatoloğa gitmemi söylemişti. zaten ikili test için de gidecektim. orda ultrasonda detaylı inceleme yapıldı ense kalınlığı 6 mm e ulaşmıştı, vücudunun ödemle kaplı olduğunu ve kemiklerinin kısa olduğunu, yaşayamayacağını kalbinin dayanamayacağını söyledi doktor, dolayasıyla kan almaya da gerek kalmadı. istiyorsan amniyosentrz yapıp nesi olduğunu anlayalım dedi olur dedim ben hep bi umut yaşar diyordum çünkü , o şekilde de kabulümdü. genetik testler tuhaf bir şekilde temiz çıkmıştı, hiç bir hastalık teşhisi koyamadılar
Anladim cnm. Insallah bu sefer tertemiz sorunsuz bi gebelik gecirirsin 🙏

Güüüünaydııın🧚
Kızlar sizlerin aksine ben bugün çok güzel rüyalar gördüm sabah yedide alarm çalmadan bebeğimin hareketi ile uyandım🥰🧿 o yüzden bugün çok mutluyum❤️ dilerim sizin de gününüz ve haftanız muhteşem geçer hep güzel haberler alırız hepimiz🎉🪅
Kaöıncı haftada hareletleri hissediliyor bunun şçin çok heyecanlıyımm 🥹

Kızlar günaydınnn🎈 birazdan sağlık ocağına gebe izlem kaydı açtırmaya gidicem. Siz yaptırdınız mı? Zorunlu bir şey mi bu?
Gecen hafta cagrildim ve gittim, standart prosedurler iste tipki ilk doktor kontrolunde oldugu gibi sorular soruluyor ve not aliniyor doktor asistani tarafindan. Gebelik boyunca 4 kere gitmem gerektigini, 18 ve 20. haftalarda ise iki doz tetanoz asisi icin cagiracagini soyledi. Son 5 yil icinde eger vurulduysan tek doz yeterli oluyormus. :KK76:

Günaydın canım 🌸
Bende senin aksine yine ve yine neredeyse hiç uyuyamadım. Başım çatlıyor ağrıdan. Bir iki saatlik uykuyla duruyorum. Yok uyuyamıyorum geceleri doğru dürüst. Neden oluyor anlamıyorum 🙁 benim gibi uykuda zorluk çeken var mı acaba?
Gecmis olsun canim, gece uykusunu alamayinca insan sasiriyor ve tum gun ceremesini cekiyorsun :KK43:

Saçlarım aşırı dökülüyor. Yok mudur bunun çaresi😐

Ben de anlamadim gitti, abartisiz soyluyorum avuc avuc dokuluyor gercekten taramaya ve dokunmaya korkar oldum, dogumdan sonra daha da dokulecek diyorlar. :KK64:

X