Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlaaar geceleri acıkan var mı aranızda imdat yaa karnım kazınıyor resmen ve kalkıp bişey yemek zorunda kalıyorum. Midem ağrıyor yemezsem. Sizde de böyle oluyor mu? Bu saat oldu kalktım bişeyler yedim. Artık çok sıklıkla olmaya başladı. Açlık uyutmuyor resmen sizlerde durum nasıl?

Kızlar merhaba aranızda gözde arpacık yaşayan var mı bayağı ağrıyor doktora gitsem antibiyotikli ilaç verecek sizce ne yapmam mantıklı acaba geçmesini beklesem bebeğe zararı olur mu

Kızlar günaydın. Bugün 13+2yim. Ama iki gündür fark ettim ki göğüs hassasiyetim azaldı. Uçlara hâlâ dokunamıyorum ama genel olarak o dolgunluk yok gibi oldu. Birde gece idrara daha az çıkıyorum. İlk zamanlar her gece en az 3 kere uyanırdım. Şimdi bir kere kalkıyorum... ters birşey olmasından korkuyorum. Aranızda bunu yaşayan varmı?

Canım ben de 14.haftamdayım zaten 2.trimestera geçtiğimiz için dediklerin çok normal, bebek daha yukarı çıktığı için idrar torbasına baskı yapmıyor artık uygulamada öyle okumuştum, göğüs hassasiyetim benşm de birkaç haftadıe yok için rahat olsun bence

Cevap için çok teşekkürler. 3hafta sonra kontrolüm var. O nedenle doktorada soramadım. Birşey oldu diye endişelendim. İçimi rahatlattınız

Kızlar merhaba aranızda gözde arpacık yaşayan var mı bayağı ağrıyor doktora gitsem antibiyotikli ilaç verecek sizce ne yapmam mantıklı acaba geçmesini beklesem bebeğe zararı olur mu
Ben hamile olmadan çok önce çıkmıştı. Demlediğim çay soğuyunca her sabah oraya tunik yaptım peçete ile. Doktora gidememiştim. Öyle aktı geçti

Cevap için çok teşekkürler. 3hafta sonra kontrolüm var. O nedenle doktoraya soramadım.

Merhaba zaten ağır belirtiler yavaş yavaş vücudunuz dan uzaklaşacak . 2. Trimester yaklaşıyor gebeliğin prenses dönemi yani o kadar rahat ve güzel geçiyorki sanki hiç hamile değilmişsiniz gibi merak etmeyin tedirginde olmayın aynı şeyleri bizde yaşıyoruz

15 haftalık oldu artık şükür bebeğim zorluk vermedi hiç bana hamile olduğumu hissetmedim hiç umarım benim de bu 2. Trimester güzel geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…