Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bana da aynı ilacı verdi ama 16. Haftada başlicam. Bana gece yatmadan iç dedi. İçmeden 2 saat önce yeme içmeyi kesersin dedi
O şekilde de içiliyordur o zaman
Ben aç karnına içtim ama içtikten 15dk sonra kahvaltı ettim dayanamadım çok acıkmıştım. İçtikten sonra yemek yemiş olmam sorun olur mu acaba ?
ben de ilk gün kahvaltıya başlıycakken hatırladım Çok da acıkmıştım İçtim 10dk bekleyebildim ancak Olur öyle Alışacağız düzene sokarız

Merhaba güzel anneler ben de 3. Bebegimi bekliyorum 11+6 olmusuz cinsiyet tahmini olqn var miEki Görüntüle 3472843
sen de mi üçlüyorsun canım hayırlısı olsun ben de sendenim çok heyecanlıyım brnim de 3. olcak inşallah benim de 12+1 bugün 2 güncük var aramızda. ben bi tahminde bulanamıyorum ters dönük duruyor sanki değil mi burda

Evet benim de 2 kızım var sirtı dönuk aslinda benim de 12 +2 ama ultrasonda oyle cikti.kac yasindasın

Kızlar benim bebem yine hiçbirşekilde kendini göstermedi haftaya cinsiyet partisi yapıcam 10 günde 3 kez gittim hala göstermiyor mecbur ertelicem
Duruşa bak Allahım nasıl durmuş öyle Kız gibi sanki öyle hissettim Ay benim kızım 17. Haftaya kadar göstermemişti inşallah gösterir kuzucuk bir an önce

Peki yapan doktor mu oluşturuyor onu? Ben mesela devlette yaptırıp özelde göstericem
Kızlar benim bebem yine hiçbirşekilde kendini göstermedi haftaya cinsiyet partisi yapıcam 10 günde 3 kez gittim hala göstermiyor mecbur ertelicem
Ay duruşa bak inatçı olcak
Arkadaşlar ikili tarama için ne kadar ücret verdiniz?
Ben direkt sadi konukta yaptırıyorummm. Oraya gelebilme şansın varsa yardımcı olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…