Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Allah hayırlara çıkarsın canım benim 🤗 sizde sarışınlık var mı 😂 ben valla kara kaş kara göz bir oğlan görmüştüm 🥰🥰🥰 birde şey diyorlar ne kadar doğru bilemem ama. Baba görürse rüyasında çıkarmış. Sen kaç haftalıksın ne zaman gideceksin muayeneye ?
11.haftadayim canim 2 hafta sonra gidecegim kontrole baba sarisin bizde 😀 amin bu arada 🙏

Kızlar iyi akşamlar, ben grip oldum öksürük, hapşırık, burun akıntısı hepsi var :KK43: ilaç alsam sıkıntı olur mu ibucold diye? Aranızda gripken ilaç kullanan oldu mu, doktorunuz hangi ilacı önerdi acaba? :KK43:
geçmiş olsun canım ben de aynı şekildeyim maalesef pazartesi geceden beri çok kötüyüm, dermanım yok. parol aldım sadece başka bişey alamıyoruz. bir de kuru dut kaynatıp içmeye başladım dün akşam bugün enerjim çok az daha yerinde sanki. varsa içmeni tavsiye ederim, şekerle ilgili bi sıkıntın yoksa

Kızlar eğer hediye arayışınız varsa eşiniz için bir öneride bulunabilirim, şöyle bir tablo yaptiriyorum doğum gününe ben 🥹❤️ (instagramda bunu yapan bir kaç sayfada denk geldim, hazır yazılar var içerisinden secebiliyorsunuz)

Eklentiler

• eab118c3-5e72-49a7-b7cb-d198d818694a.jpeg
    eab118c3-5e72-49a7-b7cb-d198d818694a.jpeg
    194,8 KB · Görüntüleme: 55
Canim kan degerine baktirsin mi belki demir dusuklugu olmustur sagolsunlar hizli hizli cekiyorlar kanlarimizi 😊
9. Haftalarda tam kan sayımı yapılmıştı ama o zaman dökülmüyordu şimdi aşırı ya banyoda saçsız kalıcam diye korkuyorum 😂 benim de aklıma demir düşüklüğü geldi çünkü halsizlik yorgunluk vs de çok arttı haftaya kontrolün var bakalım

Baya uzun zaman olmuş bende tekrar kontrollerim haftada bire çekildi. Vücudun gelişimi duran bebeğimi emilmesini takip edeceğiz
Evet ya çok uzun oldu gerçekten. Gittiğimde bir daha arayı bu kadar açmayalım diyeceğim😂😂
Yaaa senin ikiz miydi? Hayırlısı olsun sağlıkla diğer bebeğin ilerlesin inşallah 🤲🏻

Kızlar benimde bugün nipt testi sonucum çıktı çok şükür riskli bir durum yok 🙏🏻 memnun kalırsam paylaşacağımı söylemiştim ben nipt plus a yaptırdım türkiyede yapılan bir test ve yaklaşık 10 günde sonucun çıkacağını söylemişlerdi 8 günde sonucum geldi. Süreç boyunca ilgililerdi açıkçası ben memnun kaldım. Vee ailemize bir prenses geliyor heyecanım bir o kadar daha arttı😊
Hadi gözünüz aysın sağlıcakla gelsin kuzucuk 🙏🏻nipt plus a hangi şehir de ne kadara yaptırdınız

Merhaba kızlar . Aslında ben 2025 Nisan annesi grubundayim ama bir sorunum var belki yaşayan vardir diye buraya yazmak istedim. Dün 7+1 iken kalp atışı duymaya gittim ama karından duyulmadı. Bebek 5 -6 haftalık anca dedi doktor . Belki geç döllenmedir ama ben yumurtlama sonrası birliktelik de yaşamadım. Haliyle canım sıkıldı. Okuduğum kadarıyla bu şekilde ilerleyen gebelikler sonrasında çok sağlıklı olmuyor. Varsa bu konuda grupta tecrübesi olan yazarsanız çok sevinirim. Hepinize sağlıklı çok güzel hamilelikler diliyorum.

Evet ya çok uzun oldu gerçekten. Gittiğimde bir daha arayı bu kadar açmayalım diyeceğim😂😂
Yaaa senin ikiz miydi? Hayırlısı olsun sağlıkla diğer bebeğin ilerlesin inşallah 🤲🏻
benim bir sonraki randevumu 8 hafta sonrasına vermiş oldu kadın doktorum, arada bi ikili test için hastaneye gidicem. 8 hafta nedir ya ben arada dayanamam ararım heralde 😂

E elektroforez canım erkek olarak işaretleyebılırsın benı💙🥰anne hisleri yanılmıyor hep erkek hıssettım ılk gunden berı ama hurafeler bana hep kız diyordu 😀hurafelere ınanmayın kalbınızın sesınızı dınleyın kızlar.yok mıde bulantısı kız falan yalanmıs😃
Tebrik ederim canım 🎉sağlıkla kucağına al inşallah oğluşunu
Benden de bir erkek o zaman😂 fetal dna sonucu dusuk risk cikti, cok sukur. Ve erkek geliyor:)
ayy 😬 seni de tebrik ederim 🥳 Oğlan anneleri olarak sayıyı artıralım mı dediniz grupta 😀

Ben bu sabah demir ilacına başladım aç karnına alıyoruz ama kafamı sersem gibi yaptı
Canim demir ilacini alirken mutlaka portakal suyu yada c vitamini iceren birseylerle almalisin,cünkü c vitamine ile cözuluyor vucutta, biliyorsun c vit .vucutta depolanan bir vitamin degil günlük alinmasi gerekiyor..C vit. ile alirsan degerinin cok hizli yükseldigini göreceksin

geçmiş olsun canım ben de aynı şekildeyim maalesef pazartesi geceden beri çok kötüyüm, dermanım yok. parol aldım sadece başka bişey alamıyoruz. bir de kuru dut kaynatıp içmeye başladım dün akşam bugün enerjim çok az daha yerinde sanki. varsa içmeni tavsiye ederim, şekerle ilgili bi sıkıntın yoksa
Sana da çok geçmiş olsun canım inşallah bir an önce toparlarız, bebeğe zararı olacak diye korkuyorum çevremdekiler doktora git bebek zarar görecwk diyip durdu :KK43: çok teşekkür ederim tavsiyen için 🙏🏻

Sana da çok geçmiş olsun canım inşallah bir an önce toparlarız, bebeğe zararı olacak diye korkuyorum çevremdekiler doktora git bebek zarar görecwk diyip durdu :KK43: çok teşekkür ederim tavsiyen için 🙏🏻
canim öyle kolay kolay bisey olmaz bebege korkma. tam tersi vücut ona göre de antikor üretiyor bebeginkorumak icin. dogumdan sonra da süt üretimi ayni sekilde anne-bebek hastayken süt üretimi de ona göre oluyor. öyle bi geipten bisey olmaz Allahin izniyle. önemli olan böyle bogaz enfeksiyonu falan olmasin, ki o da ates yapar zaten. onun disinda korkulcak bisey yok gecer yavas da olsa.

benim bir sonraki randevumu 8 hafta sonrasına vermiş oldu kadın doktorum, arada bi ikili test için hastaneye gidicem. 8 hafta nedir ya ben arada dayanamam ararım heralde 😂
Ay 8 hafta ne ben 4 haftayı bitiremedim😩😩😩😂😂😂 işte ben de ikili tarama için gideceğim 11+3 olmuş oluyor haftaya cuma inşallah 🤲🏻🤲🏻 sonra ne zaman randevu verir artık bilemiyorum 🤣🤣

X