Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Evet, hem yuzum sivilcelendi, hem de yanaklarim roza ya da egzama gibi pembe pembe ve kupkuru su an.

Bir de gebelik haberini es dost akraba ile nasil paylastiniz kizlar? Veya nasil paylasmayi dusunuyorsunuz? Ben henuz yakin cevre ve is arkadaslari haric kimseye soylemedim.
Kuzenlerime aile grubundan ben yazdim ( yakin zamanda Turkiye’ye gitme planimiz yok diye mecburen) yakin akrabalara, aile dostlarina annem soyledi. Onun disinda kalanlara annem zamanlari geldikce soyler diye dusunuyorum

Sadece kendi anneme ve eşimin annesine söyledim başka kimseye söylemem gerekmedi
Yakın arkadaş falan ben arayıp söyledim ama hala söylemediklerim var. Onlara da 16. Haftayı bitirince söylerim diye düşünüyorum
Bir de gebelik haberini es dost akraba ile nasil paylastiniz kizlar? Veya nasil paylasmayi dusunuyorsunuz? Ben henuz yakin cevre ve is arkadaslari haric kimseye soylemedim.

Kuzenlerime aile grubundan ben yazdim ( yakin zamanda Turkiye’ye gitme planimiz yok diye mecburen) yakin akrabalara, aile dostlarina annem soyledi. Onun disinda kalanlara annem zamanlari geldikce soyler diye dusunuyorum

Anneler sagolsun sagir sultana kadar duyuruyorlar hemen

Ben de 16. haftadan sonra sosyal medyada paylasmayi dusunuyorum fakat nasil bilemedim henuz :)

Anneler sagolsun sagir sultana kadar duyuruyorlar hemen

Ben de 16. haftadan sonra sosyal medyada paylasmayi dusunuyorum fakat nasil bilemedim henuz :)
Benim bir de kedim var dört yaşında pinterestte görmüştüm ayakkabılarla kediyi çekip paylaşım yapmışlar ben öyle birşey yapmayı düşünüyorum açıkçası fotoğraf hazır bile eşimin doğum günüydü bir bebek ayakkabısı bir de ona ayakkabı almıştım aynı marka farklı modelde ailece ayakkabımız var onları çektim kedi bebemle bunu paylaşmayı düşünüyorum

Eklentiler

• IMG_20240808_194924.jpg
    124,8 KB · Görüntüleme: 58
Aa fikir cok hosmus ayrica manevi olarak da anlamli <3

Ben de pinterestte şu tarz gönderiler gördüm ve hoşuma gitti, mom/dad şapkası ve usg

Eklentiler

• IMG_3521.jpeg
    171,8 KB · Görüntüleme: 58
Kızlar merhaba Bugün 2 li testimi verdim sonunda . Ense kalınlığı normal çıktı çok şükür umarım sonuçlar iyi gelir
Onun dışında cinsiyet bu doktor tarafından da aynı şekilde kız olarak belirtildi. İlaçlarım değişti yine demir ilacı omega 3 kan sulandırıcı olarak devam edecekmişim.
Aa bu arada sivano markasında güzel indirim var belki biraz erken ama bebek çamaşırlarını yıkamak için temiz içerikli deterjan ve bulaşık deterjanı aldım ben

Canım ben bu sorunu yaşadım fitil durduruyor bazen tekrar kahverengi lekelenme de gelebiliyordu benim kanama alanı 4 5 hafta sanırım görünmüştü ultrasonda . Hemen geçmeyebiliyor Bazen atılacak bazen vücut kendisi yok edecek süreci takipte ol tabi ama kabullenmek gerek üzülme yani alan var denildikçe birden gidemeyebilir

Biz hiç kimseye söylemedik sonuna kadar da gizlemeyi düşünüyoruz nasıl olucak bilmiyorum ama . Annemler bile bilmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…