Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar, uyku düzenim berbat. Sabah 5 te uyuyup 9da kalkıyorum. Uykum yok, 4 saatlik uyku ile ayakta kalabiliyorum. Sizin uyku rejiminiz nasıl?
Ben sürekli uyuyorum balım. Saat sabahın 5i şuan. Dün akşam 8de uyumuşum. Gece 3 kere tuvalete kalktım. Daha yeni uyandım. İşe gittiğimde de boş bir zaman ve boş bir sedye bulduğumda direkt uyuyorum. Genelde her gün oluyor. Onun dışında günüm esnemekle geçiyor. Nereye devrilsem yatcam yani... sanırım progestanın etkisi. Yada normal bir süreç, bilmiyorum. Ama uyku nerde ben orda

Kızlar, uyku düzenim berbat. Sabah 5 te uyuyup 9da kalkıyorum. Uykum yok, 4 saatlik uyku ile ayakta kalabiliyorum. Sizin uyku rejiminiz nasıl?
Ben gece 12 - 12 bucuk gibi uyuyorum. Uykum çok hafif geceleri hep kalkıyorum. Misal şu an tatildeyim şu saatte uyandım. Tekrar uyucam

Günaydın kızlar😘😘😘 Ne güzel bebişler görülmüş🥰maşaallah hepsine. Biz 3 numarada cinsiyeti dra kağıda yazdırdık organizasyon malzemesi satan yere verdim balonu doldurdu. Çocuklara o gün kardeşleri olacağını söyledim. çünkü çocuklar için 9 ay geçmez çok uzun kısaltmış oldum. Balonu evde patlattık bana da sürpriz oldu. Çok güzeldi şimdi de aynen yapacağım.

Kızlar bir de giysi konusunda yeni doğan ve uzun süre kullanılabilir çıtçıtlı badi fln gibi şeyler alın. Bazı bebekler iri doğuyor bazıları minik oluyor ama çok hızlı büyüyor. Sonra giydirmeden elinizde kalır. Minyon olan kızıma bile yeni doğanlar bir ay oldu. Oğullarım zaten çok hızlı kilo aldı. Bir yaşta 3 yaş giydirdim. Son aylarda zaten belli olur bebek iri mi normal mi. 4.5 doğan bebeğe hastane çıkışı olmayabilir.

Kızlar bir de giysi konusunda yeni doğan ve uzun süre kullanılabilir çıtçıtlı badi fln gibi şeyler alın. Bazı bebekler iri doğuyor bazıları minik oluyor ama çok hızlı büyüyor. Sonra giydirmeden elinizde kalır. Minyon olan kızıma bile yeni doğanlar bir ay oldu. Oğullarım zaten çok hızlı kilo aldı. Bir yaşta 3 yaş giydirdim. Son aylarda zaten belli olur bebek iri mi normal mi. 4.5 doğan bebeğe hastane çıkışı olmayabilir.
Bunu söylediğiniz iyi oldu bana birkaç hediye geldi hepsi yenidoğan çıkışı. Açıkçası ne alacağımı hiç bilmiyorum ilk çocuğum olacak. Deneyimlerinizi paylaşırsanız çok iyi olur. Kış bebeği olacaklar mesela uzun kollu alttan çıtçıtlı body mi alalım daha çok mesela bir de ayaklı bu şirinlerin giydiği tipte tulumlar falan 🥰

Benim de kıyafet falan bişeyler alasım var ama hiç bilmiyorum ne almam lazım 🙈🙈 bir de kumaş içeriği güvenilir temiz marka bilenler araştıranlar, tecrübeliler yazarsa hepimiz faydalanırız 🥰

Benim de uykum kötü bir de gebelikte çok uyumur derler, hem tuvalete falan çok kalkıyorum hem de sebepsiz uyanıyorum, uykuya da zor dalıyorum :KK43: Sadece prilam içtiğim geceler güzel uyuyorum o baya iyi uyutuyor beni :KK48: ama ertesi gün de uykulu oluyorum işte orası kötü

Günaydın kıslar bir ay dayanamayıp arada devlet yapanlar var mı benim gibi 🤣 idrar yolu için fitil verdi doktor ama kendi doktoruna sormadan kullansam mı bilemedim iki hafta önce antibiyotik kullanmıştım. Minik kuzum büyümüş çok çok parmağını emiyordu 🤣 10+6 olmamıza rağmen 10+2 çıktık devlette bir geriden gösteriyor bizim cinsiyet tahmini için de daha çok küçük dedi 🤣 varsa tahmin alırız teyseler ☺️🌸
IMG_8407.jpeg
IMG_8409.jpeg

Günaydın kıslar bir ay dayanamayıp arada devlet yapanlar var mı benim gibi 🤣 idrar yolu için fitil verdi doktor ama kendi doktoruna sormadan kullansam mı bilemedim iki hafta önce antibiyotik kullanmıştım. Minik kuzum büyümüş çok çok parmağını emiyordu 🤣 10+6 olmamıza rağmen 10+2 çıktık devlette bir geriden gösteriyor bizim cinsiyet tahmini için de daha çok küçük dedi 🤣 varsa tahmin alırız teyseler ☺️🌸Eki Görüntüle 3471601 Eki Görüntüle 3471602
Bana kızmıştı asistan 1 ay dolmadan gelmeyin diye🥴

Maşallah miniğe🥹 ay bilemedim ki tahmin yürütemedim şimdi erkek mi acabaa

Benim de kıyafet falan bişeyler alasım var ama hiç bilmiyorum ne almam lazım 🙈🙈 bir de kumaş içeriği güvenilir temiz marka bilenler araştıranlar, tecrübeliler yazarsa hepimiz faydalanırız 🥰
Evet evet benim de sorunum bu yaa ne alcam ne kadar alcam nasıl alcammm off kafam da deli sorular ama daha çoook var diye de biraz rahatım 😂😂 5-6 aydan sonra alırım dedim de bence cinsiyetten sonra duramam 😁

Kizlar bugun kontrolumuz vardi. Yarin tam 12 haftalk oluyoruz ☺️ normalde 3 gun geriden geliyordu ama acigi kapatmis bebis ☺️ doktor tahminde bulundu kız dedi ama 1 ay sonra daha net soylerim dedi. Ulturason fotografini renkli olandan cikardi. Siyah beyazdan vermedi 😊

Eklentiler

• 1000001485.jpg
    1000001485.jpg
    144,6 KB · Görüntüleme: 50
Kızlar bugün 2li testi şehir hastanesinde yaptırdım, doktor nipt testi daha iyi yaptır bence deyince onu da yaptırma kararı aldım ama doktor yönlendirmesi ile mi firma ile görüşüyoruz yoksa kendimiz arayıp mı buluyoruz. Yarın özele doktora gideceğim duruma göre

X