Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Aslinda ben sandim ki kanama görmedigimde bitmis,meger öyle degilmis burda cevaplar geldikce aydinlandim
Teşekkür ederim

Cok guzel foto bayildim fikre de

Ben de pinterestte şu tarz gönderiler gördüm ve hoşuma gitti, mom/dad şapkası ve usg
Ya ikisi de çok güzeel. biz de bi video çekip paylaşmayı planlıyoruz eş elini koyuyor ben elimi koyuyorum en son usg konuyor hoşuma gitti
Ben çatlardım söylemesem tebrik ederim sizi
Ben de çatlamamak için 6. Haftada söyledik zaten eşimin annesine söyleyince onun taraf full duymuş oldu annem bende okeyi alınca çevreye söyledi.

Bir de gebelik haberini es dost akraba ile nasil paylastiniz kizlar? Veya nasil paylasmayi dusunuyorsunuz? Ben henuz yakin cevre ve is arkadaslari haric kimseye soylemedim.
Benim annem ve zorunlu olarak iş arkadaşlarım hariç nerdeyse kimse bilmiyor. Komşular geçen gün kendi aralarında hamile mi, kilo mu aldı diye konuşmuşlar. Böyle sorularla karşılaşırsam söylüyorum ama bu gebeliğimde sosyal medyada fotoğraf dahi paylaşmayarak gizlemeyi düşünüyorum. Özellikle eşimin ailesinden. Onlara haber götürebilecek herkesten uzak duruyorum
Doğurunca bir fotoğraf paylaşırız, görüp şok olsunlar.

Gozunuz aydin insallah sonuclarda temiz cikar kac haftaliksiniz peki suan. Bide hangi sulandiricidan kullaniyorsunz

Aslinda ben sandim ki kanama görmedigimde bitmis,meger öyle degilmis burda cevaplar geldikce aydinlandim
Teşekkür ederim
Benim kanama alanımda 11+5 te göründü iki tane çizgi çizgi dedi doktor bakalım haftaya gittiğimde ne durumda olduğunu görecez üç gündür kullanıyorum iğne ilaç bugün lekelenmem olmadı bakalım bundan sonra olur mu olmaz mı bilmiyorum inşallah olmaz ama insanın morali de bozuluyor rapord düşük tehdidi yazmış doktor baktıkça üzülüyorum ya

Bana ense olcumu de yapilmadi, nipt yaptirdim sonuc bekliyorum, yeterli dedi doktorum ama arka planda biraz geriyor bu dusunce beni.
Ben nıpt yaptırdım. Doktorum da ultrasonda ense ve burunun bir şeyini ölçtü tam hatırlamıyorum ama detaylı ultrason yaptırmadım. Sanıyorum detaylı ultrason 12. Haftalarda yapılmıyor.

Benim doktorum ense ve burun kemiği ölçümünü detaylı ultrason diye anlattı sanırım yada ben öyle anladım perinataloğa yönlendirdi hatta ama benim insiyatifime bıraktı. Çok da gerekli değil dedi ama elektroforez gibi benim de içim rahat değil

Benim düşük tehdidi olmamasına rağmen sırf progestan yazdığı için düşük tehdidi yazmıştı ben de baştan nasıl ya nasıl olur bu demiştim

Herkese iyi akşamlaaar uzun zamandır birşey paylaşamadım çok misafirim geldi gitti. Mesajlarınızı okumaya çalıştım herkes iyidir umarım
Bugün doktor kontrolümüz vardı 10+1hafta normalde ama ölçümler hep 5 gün önden gidiyor 10+6 çıktı
Nası hoplayıp zıplıyor ya inanamadım, 4 cmlik bir insan dans ediyor içerde inanılmaz bir heyecan
Doktor bi cinsiyet tahminim var ama söylemicem henüz dedi azcık gıcık etti beni kdjdjd neyse dedik sağlık olsun
Ben daha ne kendime ne bebeğe bir çöp almadım ve bebek alışverişi hakkında bilgim o kadar yok ki napcam bilmiyorum
Son olarak çilek çocuğumun selamı ile bitiriyorum

Doktorun yanına iki renk balonla gidin orda bi video çektirin

Umarım canım şimdide 16.haftayı bekleyelim bakalım. Şuan zirveyi yaşıyorum

Aynen bende de yazmis,okudukca yutkunuyorum ,umarim canim istedigin ,istedigimiz gibi ilerler süreclerimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…