Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

9+5 te oynarken görebiliriz demek ki. Ben bitter çikolata yı denicem mutlaka Bu durumu hiç yaşamadım bilmiyorum ama ben aktif hiç bir kanama ya da kanama alanım olmamasına rağmen kullanıyorum fitil. Doktorum fitil bebeğin olduğu yeri yumuşatmak ve oraya yerleşmesini ve tutunmasını daha iyi sağlamak için kullandırıyorum demişti bana.

Grupta bir cok kiside oldu, merak etmeyin, bebisiniz de iyiymis:) bana ilac verilmedi once 2 tane kanama alanim vardi, pelvik dinlenme verildi, 5. 6. Hafta civari kahverengi akintim baslamisti, 10-11 hafta civari akintim bitti, gecen hafta da 12+1 de de kanama alanlarimdan bir tanesi gecmis, bir tanesi kuculmustu, ama doktorum yasaklarimi kaldirdi doktorunuzu dinleyin ve ilaclarinizi kullanin gecmesi biraz zaman aliyor ama sonunda geciyor

Zıbın nı aldın ne aldın
yenidoğan boy 3lü zıbın aldım üst alt şapka şeklinde, bi tane 3 ay boy tulum aldım şapkalı, bi tane de 6 aylık barbatöz diye bişey aldım, 5 çift de çorap aldım xD ama ne almam gerek hiç bilmediğimi farkettim bunları alırken acaba hangi boylarda hangi itemlerden kaç tane almak gerek bilmiyorum. bebek kıyafetlerinin yorumlarında hep 1 boy büyük alın yazıyo, bi de bizim bebekler soğukta doğacak falan bunları hesaba katmak gerek...
Yaa sonradan geçeceğini bilmek insanı rahatlatıyor bir nebze

Yaaaa arkadaşımda bana ayırmış kıyafet arada bakıyorum çok tatlılaaarr
benim annem de küçük küçük kıyafetler falan örüp verdi duygulanıyorum gördükçe, her şeye ağlıyorum zaten

Evet yani doğduğu ayı hesaba katarak almak gerekiyor siz alışverişi yarılamışsınız
Kış ayında kaç aylıksa ona göre almalısınız yaz ayında kaç aylık okucaksa ona göre

İlkinde bendede 12-13 gibi zirve yapmıştı geçer diye beklerken 16 dan sonra düşüş oldu kişiden kişiye değişiyor heralde bu durumlar inşallah benimkide bugünden itibaren son bulur uzun zamandır ilk defa dünya varmış yiyeceklerin tadı varmış dedim

Canım ben çıkardım krem kullanmadım riskli diye biliyorum kendi kendine geçmesini bekledim biraz zor bir süreç oluyor ama iyileşmek üzere benimki
Teşekkür ederimm bende korkudan süremedim bugün biraz daha iyileşmeye başladı zaten nemlendirici bile sürerken içeriğine elli kere bakıyorum

Kızlar nipt veya fetal dna için kan verenler ayrıca detaylı ultrason baktırdınız mı? Benim doktorum gereği yok aslında kan verdiğin için ama içini rahatlatmak istiyorsan baktır dedi. Her şeyin de bir maliyeti var sizce baktırmalı mıyım

Bana ense olcumu de yapilmadi, nipt yaptirdim sonuc bekliyorum, yeterli dedi doktorum ama arka planda biraz geriyor bu dusunce beni.

Evet canim,cok tatliydi minicik ,baya farkediyorduBen bulantidan hiç tatli yiyemiyorum ,sabah sadece Müsli yiyip gitmistim ,hadi inşallah sen de görürsün.Insan cok güzel hissediyor

Cok teşekkür ederim, sanki burda okuduklarimiz doktordan daha fazla rahatlatiyor.Hepimiz saglikla alalim kucagimiza yavrularimizi

Ben nıpt yaptırdım. Doktorum da ultrasonda ense ve burunun bir şeyini ölçtü tam hatırlamıyorum ama detaylı ultrason yaptırmadım. Sanıyorum detaylı ultrason 12. Haftalarda yapılmıyor.

Teşekkür ediyorum canım yanma bende de yok ama enfeksiyon devam ediyor sanırım yarın bir gidip tahlil vercem bakalım inşallah bitmiştir önerilerin için teşekkür ediyorum canım denemeye başladım

Bu arada kizlar sizde de sivilcelenme oluyor mu su siralar? Bugun aynaya detayli baktigimda fark ettim, alnimda ve yuzumde ufak böyle pütür pütür sivilceler var. Halbuki cok nadir sivilce cikartan biriyim o yuzden sasirdim bu kadar fazla olmasina

Benim de alnımda pütür pütür böyle sivilce de diyemem ama bir yağlanma var. Gül suyu kullanıyorum iyi geldiğini duymuştum

Benim de alnımda pütür pütür böyle sivilce de diyemem ama bir yağlanma var. Gül suyu kullanıyorum iyi geldiğini duymuştum
Sıcaktan da olabilir kızlar çok sıcak ve terliyoruz sürekli :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…