Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar 🌞 haftamız güzel, sıkıntısız, sağlıklı ve huzurlu geçsin inşallah 🫂🌸

Günaydın kızlaaar🪅
Kocamı işe yolladıktan sonra bir çay aldım ev kalk gidelim diyor ben b.k yeme otur diyorum 😅 hiç iş yapasım yok daha kahvaltı sofrası duruyor mesela 😁😁 nasıl çalıştım on yıl ben ya 😅😅

Günaydın kızlar
Hepinize günaydın geçte olsa 🌞
Prilam beni çok güzel uyutuyor maşallah deliksiz uyuyorum 😄
Biraz kendimi iyi hissedince yazayım dedim
Çok ilginç ama ilk defa bugün hareket edebiliyorum aşırı halsizliğim vardı kıpırdamak dahi külfet gibiydi,, midem de daha az bulnıyor sanki

Gunaydin hanimlar, herkese iyi bir hafta dilerim :KK68:
Aile saglik merkezinden arandim bugun, gebelik kaydi actirmam icin cagirdilar. Doktorun sekreteri ile gorustum ve genel sorular sordu, 19. haftada tetanoz asisi olmam icin tekrar cagirdi. :KK76:

Canim ben de ayni hafifledi diyorum bir bakiyorum yarin yine ayni hemen yoruluyorum benim kg vermem durdu su an yediklerimi icimde tutmaya calisiyorum 😀benim canim surekli limonata cekiyor gecen iskender cekti doktora sordum yoyebilirsin dedi dun gittik 1 taneyle doymadim iki tane soylemeye de utandim 😀😀😀
Ay helal olsun valla ben bişey istesem bile iki lokma yesem daha fazla yiyemiyorum . Kahvaltı da bir adet domates yedim . Tabi domatese tuz banyosu yaptırarak 😭

Gunaydin hanimlar, herkese iyi bir hafta dilerim :KK68:
Aile saglik merkezinden arandim bugun, gebelik kaydi actirmam icin cagirdilar. Doktorun sekreteri ile gorustum ve genel sorular sordu, 19. haftada tetanoz asisi olmam icin tekrar cagirdi. :KK76:
Bende perşembe doktor kontrolünden sonra gidip açtiricam inşallah 🤍💐

Malesef geçmedi canım 12+1deyim. Geçer gibi oldu bitti sandım ama koku hassasiyetim ilk başlardan bile daha yoğun etkiliyor beni. Mesela asla soğan kokusuna gelemiyorum midem delicesine bulanıyor. Geçer dediler 12.haftada ama bende aksine koku hassasiyetim çok daha derinden hissetmeye başladım. Ama şöyle gece bulantılarım ve sabah bulantılarım azaldı. Fakat günün her hangi bir saatinde sevmediğim bir koku gelirse tüm günüm bulantı ile geçiyor. Ne zaman geçer bu durum bilemiyorum.
İnşallah biran evvel geçer gider

Kızlaar nasılsınız?🌸 ben de hafta sonu hiç bakamadım bulantılar aldı beni yattım sürekli :KK43: Biraz da kasık ağrım vardı çekilme gibi korktım biraz da. Kontrole gittim sabah endişelendim 9+5 bugün elleri kolları oynuyordu yaa 🥰 Hala çok bulantım var ama halsizim ama biraz psikolojik iyilik geldi öyle görünce 🙈🙈

Aaağğğğ 😂😂😂 üstüne bişey yiyebiliyor musunuz gün içi ben günde tek öğün besleniyorum 😂
Yaa sonradan geçeceğini bilmek insanı rahatlatıyor bir nebze 😂
Cinsiyetini öğrenene kadar beklemeyi planlıyodum ama sonunda dayanamayıp bebeğe kıyafet aldım çok tatlılar çok heyecanlıyım x-D
Yaaaa😻🥹 arkadaşımda bana ayırmış kıyafet arada bakıyorum çok tatlılaaarr😍😍

Merhaba kizlar 🌸
Kontrolden döndüm simdi ,9+5 ,hareketlerini gördüm minik minicik kollarini oynatixordu 🥹🤗cok tatliydi ama kanama alanı halen var dedi doktor,6+3 de kanamam olmustu haftasonuydu , hastaneye gitmistim normal dediler,aktiv kanama degil ilac vermedi,Sonra ben hafta ici kendi doktoruma gidince progestan baslatti gece yatmadan fitil seklinde kullaniyorum, aslinda progestandan birkac gün sonra kanamam kesildi,hic görmedim simdiye kadar.Ama doktor kanama alanı halen var dedi 😔bu nasil oluyor ,aranizdabu durumu yasayan var mi,bu arada progestan kullanmaya dewam dedi...

X