Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bende diyete yeni baslamisken hamile kaldim 😀 bakalm ne zaman belli olcak bu hamile göbüşü. Size ve diger resmini paylasan arkadaslara cok yakismis masallah rabbim saglkla şişirsin gobusleri 😍😍🥰
tesekkür ederim canım, sana da eminim ki cook yakismistir. annelik her kadinin en özel halleri♥️🌸

Kızlar merhabalar ilk gebeliğim 13.haftadayım 2 haftadır kalça ağrısı çekiyorum özellikle sabahları uyanınca bu hafta kontrole gittiğimde doktoruma da danışacağım fakat henüz erken değil mi ya da benim gibi bu durumu yaşayanlarınız var mı

Kızlar merhabalar ilk gebeliğim 13.haftadayım 2 haftadır kalça ağrısı çekiyorum özellikle sabahları uyanınca bu hafta kontrole gittiğimde doktoruma da danışacağım fakat henüz erken değil mi ya da benim gibi bu durumu yaşayanlarınız var mı
Merhaba. Ben de bu hafta girdim 13. Haftaya ama kalça ağrısı olmadı cnm

Haftam daha erken sizden ama bende de var yani belle kalça ortası tam anlamlandıramadığım bi bölge. Özellikle yattıktan veya oturduktan sonra oluyor

Günaydınn.. Benimde böyle belle kalça arası bir bölgede sanki etim sıkışıyormuş gibi bir ağrım oluyor. Çok yürüdüğümde ya da evde çok ayakta kaldığımda daha çok oluyor. Anneme sordum o da bana hamileyken aynı ağrıyı çekmiş o yüzden normal kabul ettim :)

Ağrısı olan kızlar şöyle söyleyim canlarım ilk gebeliğimde aşırı ağrım oluyordu vücut yeni tanışıyor bu duyguyla o yüzden bu bir . İkincisi kemikler ve vücut kendini bebek taşımaya hazırlıyor kemik ağrısından ölmüştğm ben ilkinde özellikle son ayda vajina kemiğimin üzerine binmişti çocuk ve 1 ay ağlatıcak derecede acı çekmiştim yürüyemiyordum. Yani bu ağrılar normal ağrılar genelde ve geçiyor çoğu bel bölgesinde genişleme oluyor kalça kemikleri genişliyor bebek sığacak şekilde . Duşla veya yaz ayı olduğu için yüzmeyle rahatlatabilirsiniz kendinizi korkulacak bişey değil canlar ❤️😇

Teşekkür ediyorum denicem bende bugün dut suyuyla başladım geçtiğini nasıl anlıyorsun peki bende artık kronik normalimi unuttum 🤦🏻‍♀️ sarımsı yeşilimsi akıntı geliyor diyorum bitmemiş 🤦🏻‍♀️
Dut kurusu iyi tabi canim ama benim seker sorunum vardi su an normal gorunuyor ama cikmasin diye tatli olan seyleri cok tuketmiyorum yanma oluyordu bende bir de 90 cikmisti lokosit idrarda artik yanma olmuyor doktor ureme yoksa cok onemli degil demisti munorol vermisti sase ama basedecek gibi degildi sık sık ic camasirimi degistiriyorum mesela islak olmamasina dikkat ediyorum bszilari utuluyor ic camasirlarini ben onu yapmadim hic bir de bana onceki doktorum turna yemisi demle ic demisti

Günaydın kızlar. Bendede bel ağrısı dışında sağ kasığımda sanki damarım çekiliyor gibi oluyor. Böyle pıt pıt atıyor. Sizdede oluyormu. Sadece sağda. Solda hiç yaşamadım
Pit pit atmasi hareketmis cocugun yavas yavas hareketleri basliyormus oyle duymustum canim hatta erkek cocugu daha once pıt pıt atiyormus duydugum bu sekildeydi

Kızlar ben hala kilo vermeye devam ediyorum yiyorum ama etki etmiyor. Karnımda büyümeye başladı bulantılar bir türlü geçmiyor tam geçti diyorum tekrar nüks ediyor. Canım çok saçma şeyler çekiyor bu gün cappuccino ve salatalık turşusu yedim aynı anda 😒
Canim ben de ayni hafifledi diyorum bir bakiyorum yarin yine ayni hemen yoruluyorum benim kg vermem durdu su an yediklerimi icimde tutmaya calisiyorum 😀benim canim surekli limonata cekiyor gecen iskender cekti doktora sordum yoyebilirsin dedi dun gittik 1 taneyle doymadim iki tane soylemeye de utandim 😀😀😀

Pit pit atmasi hareketmis cocugun yavas yavas hareketleri basliyormus oyle duymustum canim hatta erkek cocugu daha once pıt pıt atiyormus duydugum bu sekildeydi
Ay Hadi inşallah. Köyü birşey olmasında sağlıkla gelsin kuzum. Yarın 12+3üm. 2li tarama için randevum var. Bakalım belki cinsiyet için birşeyler der inşallah

Dut kurusu iyi tabi canim ama benim seker sorunum vardi su an normal gorunuyor ama cikmasin diye tatli olan seyleri cok tuketmiyorum yanma oluyordu bende bir de 90 cikmisti lokosit idrarda artik yanma olmuyor doktor ureme yoksa cok onemli degil demisti munorol vermisti sase ama basedecek gibi degildi sık sık ic camasirimi degistiriyorum mesela islak olmamasina dikkat ediyorum bszilari utuluyor ic camasirlarini ben onu yapmadim hic bir de bana onceki doktorum turna yemisi demle ic demisti
Kızlar peki enfeksiyonunuz sık idrara çıkarıyor mu benimde lökosit yüksekti şase verdi ama benim problemim akıntı vs değil gece boyu idrara çıkmak sürekli saat başı ama

X