Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Yaa çok tatlısın haha valla benimde bir gidip sorasım gelmişti hurafeleri yaptınız mı sonuç ne oldu diye 🤣 Çok teşekkür ediyoruz kızçeni sağlıcakla kucağına almak nasip olsun inşallah 🙏🏻 biz de meraktan ne öğrenirsek deniyoruz 🤣
Ahsjdjs amne hizmeti gibi ayağınıza geldim desene 😁 amin çok teşekkür ederim 😍 ben bu grubu da takip ediyorum, buranın enerjisi çok güzel 🧿 sizlerin bebişlerinin cinsiyeti için de sabırsızlanıyorum, sağlıkla gelsin hepsi🥰🥰

Benim doktorum kendisi tatile gitmeden görmek istedi beni, öyle gitti sağ olsun. Dönüşüne de randevu yazdı. Haftaya pzt gideceğim zaten ama yarın kan vermeye hastaneye gidecekken de beybitoyu görmek istiyorum. Anayız ana, olur o kadar merak 😇
Böyle olanlara içimden abartmayın yaa diyordum. Şimdi sürekli görmek istiyorum 😂😂 iyi olduğunu biliyimm yeter vallah 🫠

Bir de eşit çıkarsa ay a göre bakılıyormuş. Onu da ben anlayamamıştım 😅 o yüzden oralara hiç değinmedim bile. İyice kafamız karışmasın 😅
Yav en iyisi bekleyip görmek anlaşıldıı hahahah
Ne zaman ne zamannnnn😭😭🤲🏻 bu gün kocam bulantım geçsin diye beni ormana yeşilliğe götürdü o kadar iyi geldiki hormonların etkisiyle açık havada bi saat ağladım 🤣🤣🤣
12-13 haftaya odakla kendinş azalacak inşallah. Demek ki senin ilacın da doğa yeşillikkk

her şeylerimiz aynı kesin cinsiyetler aynı, kaç haftalık oldun? Ben 8+3 oldum bugün. Sanki günlerdir 8+3 teyim ya hahaha
Bugün tam 8+0 😂😂😂😂 ben de günlerdir 8+0 gibiyim 😂😂😂 senle aramızda 3 gün var☺️ ikimizin bebiş cinsiyetini gerçekten aşırı merak ediyorum. Yediğimiz içtiğimiz canımızın istediği istemediği her şey aynı. Ama bende bulantı pek yok. Sadece canım istemiyor içim almıyor

Ne zaman ne zamannnnn😭😭🤲🏻 bu gün kocam bulantım geçsin diye beni ormana yeşilliğe götürdü o kadar iyi geldiki hormonların etkisiyle açık havada bi saat ağladım 🤣🤣🤣
Bayaa iyi gelmiş gelmeseymiş neolırmuş😂
Gerçekten evde durdukça tiksinecek şey türüyor mesela elbise dolabından tiksiniyorum baktıkça😂

Kilo almadım dedim ama belim 4 cm kalınlaşmış 😳😳😳 tabii şu an tok karnına bu ölçü
Ben bu iki ayda bir kilo aldım sadece. Ama karnım özellikle akşamları 4-5 aylık🤦🏻‍♀️ ben bir de tüp bebek tedavisi oldum çok iğne ilaç kullanmak durumunda kaldım onlar da etkiledi galiba. İlk gebeliğimde ilk 3 ay 5 kilo almıştım 😂onda iştahım çoktu ve tatlı şeyler çok canım istiyordu bunda pek iştahım yok ve ekşili tuzlu şeyler yiyorum tatlı çok az hatta nerdeyse hiç

Ahsjdjs amne hizmeti gibi ayağınıza geldim desene 😁 amin çok teşekkür ederim 😍 ben bu grubu da takip ediyorum, buranın enerjisi çok güzel 🧿 sizlerin bebişlerinin cinsiyeti için de sabırsızlanıyorum, sağlıkla gelsin hepsi🥰🥰
Ahah gerçekten öyle oldu sağolasın 😁 Ya ne güzel yine gel hep bekleriz 🥰 Amin inşallah cinsiyet partisi yaparız grupta 🤣🙏🏻🌸
Çok sıkıntılı bi durum bacım benimde boğazımda valla hayat kalitem çöp yerlerde 😭
Ay yarın 9 olcam son 3 hafta diye kendimi avutuyorum ama sanki zamanda hiç geçmiyor gibi 🥹
Bir de eşit çıkarsa ay a göre bakılıyormuş. Onu da ben anlayamamıştım 😅 o yüzden oralara hiç değinmedim bile. İyice kafamız karışmasın 😅
Şimdi benim anlamadığım mesela ikiz olup aynı cinsiyette olmayanlar bu takvime göre nasıl oluyor acaba 😁

Bende agladım bugun:KK43:( hatta eşime bile patladım hiç şefkatli değilsin beni anlamıyosun ben çok kötüyüm diye:KK43: hiç geçmeyen tüm gün benımle olan aşırı bir bulantım var.bende bıda gıdıyım olmazsa hastaneye serumu alınca uc dort gun ıdare edıyor zaten.İnşallah iyi oluruz kuzum yakında ,annem 3 ay bıtınce azalacak korkma dıyor🙏
Seni yerim noldu sana kankam insan kankasına yazar ben sana şefkat gösterir destek olurdum aşk olsun kötü olduğun her durumda yaz ben senin yanındayım. Bugünler geçecek tatlı birer anı olarak kalacak inşallah

Bugün tam 8+0 😂😂😂😂 ben de günlerdir 8+0 gibiyim 😂😂😂 senle aramızda 3 gün var☺️ ikimizin bebiş cinsiyetini gerçekten aşırı merak ediyorum. Yediğimiz içtiğimiz canımızın istediği istemediği her şey aynı. Ama bende bulantı pek yok. Sadece canım istemiyor içim almıyor
He evet yani bulantı çok hafif oluyor bazen yoğun oluyor o zaman hava alınca ya da çubuk kraker yiyince iyi geliyor. Diğer arkadaslara bakınca (allah yardımcıları olsun) midem bulanıyor demeye utanıyorum yani yok gibi çok şükür. Dediğin gibi bazı şeyleri içim almıyor belki bunu bulantıyla karıştırıyorum 😅😅
Ben bu iki ayda bir kilo aldım sadece. Ama karnım özellikle akşamları 4-5 aylık🤦🏻‍♀️ ben bir de tüp bebek tedavisi oldum çok iğne ilaç kullanmak durumunda kaldım onlar da etkiledi galiba. İlk gebeliğimde ilk 3 ay 5 kilo almıştım 😂onda iştahım çoktu ve tatlı şeyler çok canım istiyordu bunda pek iştahım yok ve ekşili tuzlu şeyler yiyorum tatlı çok az hatta nerdeyse hiç
İlk bebişin cinsiyeti neydi

X