Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

İlk adı alya olucak enerjisini değiştirir belki ismin ben inanırım bunlara şimdi o arkadaş çıkıp gelmesin laf yemeyelim de
yok ya o kesin birinin kocası ya da kaynanasıydı
Ben balık burcu olsun diye planladım ama bakalım vaktinde gelirse balık olacak inşallah
Ay bende oğlak olsun ya da kova olsun dedim denedim ama olmadı balık nasipmiş bizimde hayırlısı olsun

Kızlar merhaba ben şuan adet tarihine göre 5+2 deyim keseyi vajinalde göremedik. Daha doğrusu çok küçüktü doktor belli belirsiz bi şey var büyük ihtimalle kesedir ama takip edicez dedi. Keseyi bu kadar geç gören var mı

A ada2211 canım senle aynıyız.bugun bulantıdan yataktan cıkamadım daha,sureklı mıdemde ınanılmaz bır bulantı ve agzımda cok kötü bir tat var.Evde durmaktan depresyona gırmeme az kaldı bızde yazlıga gıdelım mersıne cumartesı gunu dıye dusunuyoruz ama bılemıyorum bu halde nasıl olur.Çok fena bısey ya bu hem yanma hem bulantı var bende,herseyden tıksınıyorum,bı ayran bı tost bı patates tum yıyebıldıgım bunlar.ınsallah tez zamanda bu bulantıdan kurtulabılırız cunku ben suda ıcemıyorum gunde 1 lt anca.

Mersin merkez de mi orasıda çok sıcaktır
Mesela bende bide şöyle oluyor bazen üşüyorum bazen titriyorum bazen bianda sıcak basıyor ne yaptığım belli değil valla

Geç döllenme olabilir canım, normalde bu tarihlerde kalp atışını duyanlar da oluyor ama cihazla da ilgili olabilir bu durum. Hemen karaları bağlama, 6. Haftada tekrar gittiğinde görür muhtemelen

Kızlar merhaba birşey sorcam. Hamileliğimin başından beri ara ara kanamam var. İlk ikisinde 1er hafta arayla kırmızı geldi. Dr progestan 100lük başlattı sabah akşam fitil. Sonraları sadece fitilden sonra akıntı şekilde koyu kahve tortu geliyordu. Sonra 2 hafta boyunca durdu. Kanama olmadı. Dr ultrasonda gördü herşey yolunda dedi. 3 hafta sonraya randevu verdi 2li tarama için. Ama bugün ve 4 gün önce 1 damla şekilde koyu kahve leke geldi. Devamı yok. Sadece 1 damla. Sizce doktora gitmelimiyim yoksa normal bir süreç mi. Böyle olanlar varmı

Mersin merkez de mi orasıda çok sıcaktır
Mesela bende bide şöyle oluyor bazen üşüyorum bazen titriyorum bazen bianda sıcak basıyor ne yaptığım belli değil valla
Tömükte canım denız kenarında.Çok sıcakmıdır ki orasıda.beni ter basıyor hep tansıyonum düşüyor bulantı olunca.Ya ınsallah düzeliriz gercekten ben cok zorlanıyorum bazen aglayasım gelıyor.

Bugün 10+2 olduk 12. hafta perinatolog randevum var çok merak ediyorum kızlar cinsiyet tahmini yapabilecek olan var mı? Aşırı heyecanlıyım ultrason kağıdında 9+3 günlüğüz ❤
Hayırlı olsun minnoş dikkatlice bakmaya çalıştım çok anlamıyorum ama bana bir erkek gibi geldi

Canim ayni sikayetler bende de var su icemiyorum icersem hemen cikariyorum surekli oguruyorum midem bosken doluysa da cikariyorum zaten bej de evden cikmiyorum ben de hep kuru seyler pogaca ekmek gibi zeytin penir bunlar yasak benim hamurisi yemem ama diger turlu birsey yiyemiyorum benim de agzimda tuhaf bir tat var ne zaman gecicek diye agliyorum esime

Kızlar bildiğiniz tüm cinsiyet tahminlerinden farklı bir yolla geldim. Sonuçta kesenin şekli, tutunduğu yer sağda mı solda mı hiçbiri bilimsel değil. Bir tane daha bilimsel olmayan bir tahminimiz olsun.

Şimdi şöyle ki; kadının kanı 3 yılda, erkeğin ise 4 yılda tazeleniyormuş. (Böyle bir şey var mı bilmiyorum tabi ) Hamile kaldığımız yıl (yani 2024 yılı) kendimizin kanı daha taze ise bebek kız, eşimizin kanı daha taze ise bebek erkek doğuyormuş. Örnek olarak kendi hesaplamamı görsel ekliyorum. Ben 1987, eşim ise 1988 doğumlu. Bu yönteme göre bebeğimiz kız, çünkü benim kanım eşime göre daha taze.

Hadi sizler de yapın, tutacak mı bakalım?

Eklentiler

• 1000026362.jpg
    117,7 KB · Görüntüleme: 66
yok ya o kesin birinin kocası ya da kaynanasıydı

Ay bende oğlak olsun ya da kova olsun dedim denedim ama olmadı balık nasipmiş bizimde hayırlısı olsun
Oğlak olmasın ay oğlak benim burcum anam illallah etmiş benden kova iyidir bilgedir eşim balık burcu sakin biri çocukken de çok usluymuş hiç üzmemiş ailesini ondan istedim balık burcu olsun

Ben anlamadım ya

Yaa ben de ilk günden beri kız hissediyorum ama
Gönlünüzden geçen ne ise o olmuştur inşallah
Bunu yaptım bende kız çıkıyor buna göre benimde :)
Oğlak olmasın ay oğlak benim burcum anam illallah etmiş benden kova iyidir bilgedir eşim balık burcu sakin biri çocukken de çok usluymuş hiç üzmemiş ailesini ondan istedim balık burcu olsun
Yaa bende çalışkan oluyorlar diye istiyordum

Bu yönteme göre hep kız çıkmaz mı zaten ya anlayamadım ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…