Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Selam canım detaylı ultrason kaçıncı haftada oluyor acaba
Canım aynı şeyden bahsettiğimizden emin değilim. Burada en geç 14. Haftada ense kalınlığı, mide, bacak, ayak, kol, beyin, burun her yerine bakıldı. Sende de bu zamana kadar bakıldıysa o zaman detaylı ultrason dediğimiz şey ilerleyen haftada yapılıyor olabilir. Beni tekrar 20. Haftada çağırdı.

Allah razı olsun dikkat edeceğim bende diyorum ayakkabılarım neden sıkıyor ben bir beden büyük ayakkabıya geçtim bile ne yazık ki aman ya 16+2yim hala bulantı hala tiskinti var. Tek severek yediğim turşu falandı onada veda edeceğim demekki

Ama senin temponda çok yoğunmuş dikkat et kendine lütfen. Kendin ve bebişin için biraz daha oturarak geçir dersleri
Biliyorum çok zor bende öğretmenim seni çok iyi anlıyorum ama lütfen dikkat et kendine Ben Perşembe günü gideceğim. Bu bel ağrılarını mutlaka soracağım neler söylerse sizlerede iletirim canım. Bu yoğun tempo başka gün çıkmasın senden. Evet bebek büyüdüğü içinde oluyor ama yinede hareketlerimizi malesef kısıtlamak gerekiyor bazen

Canım hamile kalmadan önce susuz kalmadığım sürece hiç başım ağrımazdı. Migrenim de yok ama son 1 haftadır başıma ağrı giriyor ara sıra. Hamileliktendir heralde diye dikkat etmedim gece başladıysa eşime ensemi ovalatıyorum geçiyor, yoksa uyuyamıyorum

Merhabalar, biz evlenirken sma testi zorunlu değildi yaptırmamıştık. Benim gibi yaptırmamış olan varsa sonradan mı yaptırdınız? Ya da yaptırdınız mi? Bilgi verebilir misiniz?

Birde sağlık ocağında yapılıyor mu kaç güne sonuç çıkıyor bilgisi olan var mı? Özelde sordum 5 bin dediler

Kilon dışında sen = ben
Meslek,gebelik günümüz,ağrılar kilo alma oranımız
Bide senlede öyleydik imagination forever

Ay canım benim ki hala göstermedi nipt de yaptırmadım yarın inşallah gösterir diye umuyoruum

Kızlar biz bu duygusal hamilelik evresine tam olarak ne zaman geçiyoruz acaba sürekli asabiyim özellikle eşime karşı
Ben de sokakta aşırı asabiyet oluyorrr. Sokaktaki insanlara tahammülüm yok evde de kocama hep ağlıyordum 15. Haftadayım o 1 haftadr falan yok

Veririz veririz hadi inşallah ben bize güveniyorum

Ben Perşembe günü doktoruma gideceğim canım sorarım mutlaka bunu. Valla başlatsın magnezyum ben dayanamıyorum bel ağrısına. Bence iyi gelir diye düşünüyorum.
Bence de canım bir de öyle deneyelim bakalım günde bir maden suyu da içmeye çalışıyorum ama yeterli gelmiyor sanırım

İkili test güzel sonuçlar oluyorsa gerisine gerek kalmıyor ilk gebeliğimde sadece ikili test yaptırmıştım ikinci de de sadece fetal yaptırdım

Evet canım dikkat et mutlaka fena ödem yapıyor geçer bulantın inşallah bende de geçmedi bir türlü tiksinti ve bulantı maalesef

Ben kışın bile cam açık yatan biriyimdir. 2 haftadır üşüyorum eşim şokta. Havalar sıcaktı şimdi soğudu daha da üşüyorum
Ben ise tam tersi, ilk başlarda üşürdüm ama şimdi sıcaklıyorum
ay ben bu yüzden kilo almıyomuşum sjdasdfs kızartma hiç yemem tatlı zaten sıfır ekmek sıfıra yakın
ayy ben dee salatalarla duruyorum. Son 1 aydır doktorun tartısı 66,5 gösteriyor. 100 gr da mı farketmez ya. Bebeğim besleniyor mu acaba diye endişeleniyorum. Normalde kilo almaya çok yatkın biriyimdir

Ay iyi ki kocalar var nerem ağrısa hemen ovsana diyorum. Tabii ki zevkle diyor sağolsun
Biz de mecburiydi ama yapıldı mı hiç bilmiyorum. Biraz aceleye gelmişti bizim düğün hiç hatırlamıyorum

Merhaba sağlık ocağında erkeklere yapıyorlar ben eşime söyledim aile hekimimize gitti yaptırdı 10 güne sonuç çıkıyor muhtemelen yarın gidip öğrenecez ücretsiz yaptırdık

Kızlar benim belimde ağrı var Bi de çok minicik ip gibi ince 2-3 kez akıntı ile karışık kan geldi. Progestanı koyarken geçen gün çok uğraştım ondan mı oldu acaba diyorum ama tedirgin etti beni bel ağrısı da olunca

maya91 popo mopo büyümüyor direk göbek öne gidiyor
Erkek mi diyorsuunn bi de beni çok zorlamadı ya ben de acaba erkek mi dedimm
Önünde yavaş yürüyenlere sinir olmak gibi mi
Ayyyy onu sorma o başta bi de kırmızı ışıkta geçen arabalara kuruluyorum
Ya ben sadece salata yemiyorum pilav makarna bulgur protein yiyorum. Ben çikolata tatlı kestiğim içinnn kilo almıyorum bence. Ekmek zaten nadir yerim

Napcaz bu bel ağrısını evet canım İnanki bazen bende uyuyamıyorum hiç ağrıdan. Kiloda normal bencede alırız veririz önemli değil
ya bende de bel fıtığı başlangıcı var dolayısı ile çok yormamaya çalışıyorum doktor her ne kadar yürüyüş yap dese de durumuma bakıyorum. Bel ağrımı tetiklerse rahme baskı yapıyormuş o da bebeğin alanını daraltıyor. Dolayısı ile doktordan önce kendimizi dinlemekte fayda var. Vücudumuzu en iyi biz biliriz Bir de ayağımı kaldırıp yattığımda ağrıma çok iyi geliyor. Size de öneririm
Bende kaşıntı olmadı hiç canım sadece çok fazla yoğun oluyor akıntım. Doktoruma yazdım dönmedi daha ama geçici olabilir belki dönemseldir
Canım, senin kültür sonucun çıkacaktı bugün. Var mı bir haber?
Benim 15.haftada 115 gramdı ve boyu 11.16 cm ydı.aslında bu çok faydalı bır ıcerık bence paylaşmalıyız gelişimlerini görmek açısından
Katılıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…