Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar merhaba ben şuan adet tarihine göre 5+2 deyim keseyi vajinalde göremedik. Daha doğrusu çok küçüktü doktor belli belirsiz bi şey var büyük ihtimalle kesedir ama takip edicez dedi. Keseyi bu kadar geç gören var mı :KK43:
Ben beta hcg 814 görüp aynı gün ultrasona girmiştim son adet tarihime göre 6 hafta olması gerekiyordu ama geç döllenme sebebiyle 1 ya da 2 hafta içinde tekrar gittiğimde görebilmiştik yani hem son adet tarihimize göre hafta tutmayabiliyor her zaman hem de geç döllenme, ultrason cihazı vs hepsi etken canını sıkma hiç🤍

Ya aslında çok basit ☺️
Görseldeki tahmini örnek alarak eşinin ve kendi doğum tarihine göre hesaplayacaksın. Sende 3 yıl, eşinde 4 yıl ilerleyeceksin. 2024 e gelince hanginizin kanı daha taze ona bakacaksın 🤩
Nasıl anlicam onun kanının taze olduğunu🤣

Kızlar bildiğiniz tüm cinsiyet tahminlerinden farklı bir yolla geldim. 😍 Sonuçta kesenin şekli, tutunduğu yer sağda mı solda mı hiçbiri bilimsel değil. Bir tane daha bilimsel olmayan bir tahminimiz olsun. 😅

Şimdi şöyle ki; kadının kanı 3 yılda, erkeğin ise 4 yılda tazeleniyormuş. (Böyle bir şey var mı bilmiyorum tabi ☺️ ) Hamile kaldığımız yıl (yani 2024 yılı) kendimizin kanı daha taze ise bebek kız, eşimizin kanı daha taze ise bebek erkek doğuyormuş. Örnek olarak kendi hesaplamamı görsel ekliyorum. Ben 1987, eşim ise 1988 doğumlu. Bu yönteme göre bebeğimiz kız, çünkü benim kanım eşime göre daha taze.

Hadi sizler de yapın, tutacak mı bakalım? 🥰
Bunu ben de sosyal medyada gördüm dün benimki kız çıktı🙈

Bu yönteme göre hep kız çıkmaz mı zaten ya😃😅 anlayamadım ya
Hayır 😅
Mesela bizde 2023 yılında benim kanımda eşimin kanı da 3.yılında. Ama benim kanım 3 yılda tazelendiği, eşimin ise 4 yılda tazelendiği için onunki benimkinden daha taze olmuş oluyor. Yani 2023 yılında hamile kalsaydım bebek erkekti 😉

Hayır 😅
Mesela bizde 2023 yılında benim kanımda eşimin kanı da 3.yılında. Ama benim kanım 3 yılda tazelendiği, eşimin ise 4 yılda tazelendiği için onunki benimkinden daha taze olmuş oluyor. Yani 2023 yılında hamile kalsaydım bebek erkekti 😉
Aaa o zaman tamam anladım ya ahhaha o zaman benim de kız 💃🏻💃🏻

Hayır 😅
image.jpg
Ya da sen bak anlamamış da olabilirim 😂😂 anlamadım herhalde ya ahahhaah

Beni de bulanti cok zorluyor ne yapcam bilmem normalde mesela benim hamur isi yememem gerek ama yagli sulu seyler yiyince cikwriyorum kati kati yemem lazim mecbur ekmek yiyorum kraker vs
Canım ye gitsin doktor bana öyle dedi kuru yiyebilirsin . Bi de yeşil elma dene mide bulantımı aldı . Bi de yeni bir zencefilli kapsül siparişi verdim iyi gelirse eğer söylerim içinde folik asitte var b12 b vitaminlerinde var doğal . İnşallah iyi gelir eczaneden alcam yarın

Canım ye gitsin doktor bana öyle dedi kuru yiyebilirsin . Bi de yeşil elma dene mide bulantımı aldı . Bi de yeni bir zencefilli kapsül siparişi verdim iyi gelirse eğer söylerim içinde folik asitte var b12 b vitaminlerinde var doğal . İnşallah iyi gelir eczaneden alcam yarın
Cok sagol canim tamamdir iyi gelirse lutfen bilgilendir agliyorum vallahi artik ne zaman geccek diye

X