Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Gerek yok aslında bildiğim kadarıyla ama doktorum yine de ikili taramayı yapmak istedi. Hatta Ankara'da düzen laboratuvarı var ya, onun sonuçlarına çok güvendiği için kanı orda vermemi istedi. Kendisi muayene edip ikili tarama için gereken verilerle oraya gönderecek beni. Aynı gün kan tahlilimi vereceğim ve laboratuvar o verilerle raporlayacak.
Canım selaam ne zaman yaptıracaksın ikili tarama ve fetal DNA yı

Canım selaam ne zaman yaptıracaksın ikili tarama ve fetal DNA yı
19 Ağustos Pzt ikili taramayı yaptıracağım canım. Çarşamba günü sonuç çıkmış olur. Hemen peşine de fetal dna yı yaptıracağım. 21 Ağustosta tam 12+0 oluyorum çünkü.
Sen ne zaman yaptıracaksın?

İpekler öyle oluyor sanırım benim tanıdıklarımda öyleydi ☺️narin ipek gibi
Sorma sürekli şikayet o bana bunu dedi şu bana bunu dedi her şeye alınıyor kafasına takıp ağlıyor bende üzülüyorum ay bunun üstüne bizim bebeler de balık burcu olacak hayırlısı olsun bir tane daha ipek gibi basıl olur bana bakalım inşallah güçlü bir karakterleri olur hepsinin 🤣

19 Ağustos Pzt ikili taramayı yaptıracağım canım. Çarşamba günü sonuç çıkmış olur. Hemen peşine de fetal dna yı yaptıracağım. 21 Ağustosta tam 12+0 oluyorum çünkü.
Sen ne zaman yaptıracaksın?
Ben de 22 Ağustos ikili tarama o gün 12+2 oluyorum. Fetal DNA yı konuşacağım doktorumla hangisini önerirse orada yaptırırım ama gerek kalmayabilir demişti doktorum. Ben de kararsızım o yüzden.

Bu arada yarın da şehir hastanesine kan vermeye gideceğim. O arada usg ile de bebeği görmek istiyorum. Ense kalınlığı vs bir baksın başka blr doktor daha lulukimki lulukimki H HermonieGrenger
Ya bence de bir doktorun daha görmesi iyi olur aslında. İkili tarama sonrası ben de düşünebilirim şehir Hastanesi'ne gitmeyi. Sonuçlarını mutlaka paylaş bizimle 🥰

Ben de 22 Ağustos ikili tarama o gün 12+2 oluyorum. Fetal DNA yı konuşacağım doktorumla hangisini önerirse orada yaptırırım ama gerek kalmayabilir demişti doktorum. Ben de kararsızım o yüzden.
İkili taramada her şey yolunda giderse gerek olmayabilir. Ben ilk gebeliğimde bu testleri bilmiyordum bile. Her şey yolunda gitsin hepimiz için 🤲

Fetal dna yı yaptırmayı düşünmeyen varmı
daha benim 6 haftalık dr 1 ay sonra çağırdı tekrar kontrole. sanırım o zaman bilgi verecek. ama kendi yaptır demezse yaptırmam diye düşünüyorum. çok strese sokmak istemiyorum kendimi bu süreçte dr ne yönlendirme yaparsa o şekilde ilerleyeceğim. aa herkes yapıyor bende yapayım kafasında değilim açıkcası

İyi bari ☺️ Benim kızımın adıda İpek ama çok narin ,duygusal, kırılgan diyorum ipek koyduk diye mi böyle oldu şimdi onu açmaya çalışıyoruz yaratıcı drama vs ile bir de işte kardeş yaptık bakalım nolcak 😁
İlk adı alya olucak enerjisini değiştirir belki ismin 😁 ben inanırım bunlara şimdi o arkadaş çıkıp gelmesin laf yemeyelim de 😂😂😂😂

Sorma sürekli şikayet o bana bunu dedi şu bana bunu dedi her şeye alınıyor kafasına takıp ağlıyor bende üzülüyorum ay bunun üstüne bizim bebeler de balık burcu olacak hayırlısı olsun bir tane daha ipek gibi basıl olur bana bakalım inşallah güçlü bir karakterleri olur hepsinin 🤣
Ben balık burcu olsun diye planladım ama bakalım vaktinde gelirse balık olacak inşallah 💓

İkimizin bebişinin cinsiyetini başından beri çok merak ediyorum 😂 çünkü aynı şeyleri canımız çekiyor ve aynı şeyleri görmek bile istemiyoruz😅

Ben de aynı şekilde düşünüyorum 😅
her şeylerimiz aynı kesin cinsiyetler aynı, kaç haftalık oldun? Ben 8+3 oldum bugün. Sanki günlerdir 8+3 teyim ya hahaha

X