Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

senin cinsiyeti neydi canımm? Listede baktım da göremedim sanırım, arkadaşlar popo genişleyince erkek diyorlar da popo büyüdü mü
Benim prensesim geliyor teyzesifetal dna yaptırdım listeye ekletmedim sanırım.. Ama benim popodan ziyade bel çevrem çok genişledi, hiçbir şeye sığmıyorum

Cipsle aramızda cok ama cok yakın bi bag var bizim de yaa ama dün en sevdigim restorana gittik orada etli ciglpfte yapiliyor esim catır cutur yedi ben de kokladım bayılacaktım. Dedim ki dogurunca ilk is buraya geliyoruz ve sen bi lokma bile almadan beni izliyorsun dedim. Hala kokusu burnumda ağzım şuan bile şapır şupur ya. Mahvoldum resmen.

Gunaydin hanimlar. Vitaminleri her gun aliyorum fakat demir ictigim zaman carpintim ve bulantim oluyor. Iki gunde bir almaya basladim, bir sonraki kontrolde doktora bu konuyu danisacagim. Baska yasayan var mi bu sorunu

İkizler burcu olabilir miyim acaba
Ay benim de nasıl kafama takıldı son zamanlarda sanki bir önemi varmış gibi.. ama var demekki işte tabiki Allah sağlıklısını hayırlısını versin ama insan düşünüyor hayal kuruyor. Ne zaman bunu acsam esim kızıyo ne önemi varrr diye. Bu arada sağlıklı kız da sağlıklı erkek de nasip etsin istiyorum tek cocuk istemiyorum zaten cumartesi fetal vericem bakalım belki detaylıda şeyini açar ahshsjsj. Bu arada hic kusma bulantım olmadı ama oldum olası tatlı sevmem eksi ve acı severim. Şimdi de öyle devam ediyorum. Kusma yok diyince erkek diyolar ekşi tuzlu acı yerim diyince kız diyorlar ama oldum olası böyleydi yani bana çikolata düşmanı filan der kaynanam

İnşallah şu 2 ayı da sağ Salim atlatır

Canım idrar yolu enfeksiyonu yokmuş idrar tahlilim temiz ama sanırım mantar olmuş gitmedim ama telefonda tarif ettim akıntımı doktorda fitil yazdı işte
Cok sükür enfeksiyon yokmus mantar hamilelikte hormon degisiminden dolayı cok normalmis kaşıntısız vs olanı belki suan hepimizde vardır bende de akıntı geliyo arada ama doktor rahatsızlanmıyorsan takma dedi. Bu arada gebelikten önce exeltis mi ne o fitili yazdılar mantar icin bi haftada gecti benim. Sıkıntı yaomayınn

Gunaydin hanimlar. Vitaminleri her gun aliyorum fakat demir ictigim zaman carpintim ve bulantim oluyor. Iki gunde bir almaya basladim, bir sonraki kontrolde doktora bu konuyu danisacagim. Baska yasayan var mi bu sorunu
Ben demiri sabah 07.00 de aç karnına limonlu su ile alıp 1 saat kadar uyanık vakit geçiriyorum. Sonra uyuyorum yan etki dışkı koyulaşması dışında yaşamadım

maya91 ay hadi öğren artık bizde rahatlayalım bende avokadocu Ayşe den furte sipariş ettim has a yakın oluyor tabi has gibi lezzetli olmuyor ama o da güzel bir cins canım

kesinlikle öyle. vücut almak istemiyorsa zorlamaya gerek yok. sadece vitaminlere dikkat etmek gerek. Ben et vs yiyemediğim için biliyorsun Afrika da kadınlar doğuruyor ve gayet sağlıklı çocuklar doğuyor dedi. ama olan kadına oluyor yeterli vitamin alamadığı için. o yüzden abartmayada gerek yok gerekli olan mineral vitamin alınınca gayet yeterli oluyor aslında

Benim bulantı tiksinti diğer arkadaşlara göre minimum da oldu. Çikolata aşığı biriydim ama şu an tatlı, çikolata göresim yok. Şu an tiksinmiş olarak kaldığım şeyler de onlar oldu :) Cevizden tiksinmiştim allahtan o geçti .

Evet evet, en önemlisi sağlıklı olması ama insan hayal kurarken de böyle kızım oğlum diye hayal kurmak istiyor :)

Bende cevizden tiksinmiştim geçti Allah'tan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…