Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bende daha hiç başlamadı. Hamile gibi hissetmiyorum. Hiç belirtim yok. Hamile olduğumu bilmesem hiç farkında olmayacağım. Böyle olunca da korkuyorum. Sıkıntı mı var diye:/
O süreçler normal sabır gerektiriyor anlıyorum seni bi işaret istiyorsun ama daha çok minik ve sana etki etmesi için biraz büyümesi gerekiyor annesi 🥰

Bende daha hiç başlamadı. Hamile gibi hissetmiyorum. Hiç belirtim yok. Hamile olduğumu bilmesem hiç farkında olmayacağım. Böyle olunca da korkuyorum. Sıkıntı mı var diye:/
Bende seninle aynı durumdayım. Doktora sordum 8. hafta itibariyle başlayabilir o zamanda olmazsa belirtilerin hiç olmaz dedi

Kızlar selam benimde sat 2 haziran uygulamaya göre 9+2 ultrasyonda göre 8 haftalık gebeyim bugün sonuçlarımda yine idrar yolu enfeksiyonu çıktı toz bir karışım verdiği doktor benim gibi olan var mi acaba tedirgin oldum.

İşte bu yüzden çok ilaç almak istemiyorum 😣bebeğimi riske atamıyorum vicdanım sızlıyor
Aynen oyle diger turlu de surekli kusma oluyor ne yapcaz biz
sabredeceğiz yanında yardımcı biri varsa sabretmeye çalış dinlen kus yat ne istiyorsan onu ye
Sorumluluk varsa ilaç mecbur alınıyor ilkinde annem bakıyordu bana ve eve bende yatıyordum ilaç almıyordum o şekilde zaten ileri seviyede faydada etmiyor hiçbiri onuda çıkarıyorsun hemen
Ben oyleyim yiyip kusuyorum icimde bisey kalmiyor insallah gecer bir kac haftaya

Kızlar selam benimde sat 2 haziran uygulamaya göre 9+2 ultrasyonda göre 8 haftalık gebeyim bugün sonuçlarımda yine idrar yolu enfeksiyonu çıktı toz bir karışım verdiği doktor benim gibi olan var mi acaba tedirgin oldum.
Bende de surejli idrar yolu enfeksiyonu cikiyor gecmiyor cok su ic diyorlar ama benim mide bulantim cok oluyor fazla da icemiyorum

Kız biz senle aynıydık ya
yaa benim keseye göreydi o şimdi en son gittiğimde bebek sata göre 1 gün önde o yüzden değişti yani :) 7+3 üm
normal canımm :) arada geliyor gidiyor ya da hiç olmayabilir içini sıkma :)

yaa benim keseye göreydi o şimdi en son gittiğimde bebek sata göre 1 gün önde o yüzden değişti yani :) 7+3 üm

normal canımm :) arada geliyor gidiyor ya da hiç olmayabilir içini sıkma :)
Haftası sık sık değişebilir bebeğin bi bakarsın geride kalmış bi bakarsın fazla ilerde 😌

X