Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Hahahah sanırım öyle doktorun bizimki sıkıntı yok diyor da ilk olunca korku var ya azcık duralım ne olacak sanki

Hahahah sanırım öyle doktorun bizimki sıkıntı yok diyor da ilk olunca korku var ya azcık duralım ne olacak sanki
benim de durasım vardı da eşim çok yanaşınca doktor da rutine devam edebilirsiniz diyince 2 3 günde bi devam ediyoruz. şimdi ilk günden hamile kalınca hemen sırtımı dönmeyeyim dedim ona da yazık

Evet cok fazla ucretleri huc bilmiyorum gercekten ne yapacagimi kararsiz kaldim bir de dojtor da bulamiyorum sıkıntı o
inşallah bulursunuz gönlünüze göre bi yer. ben istanbul'da değilim o yüzden pek hakim değilim oralara. bi de gebelik öncesinde özel sigorta yaptırmıştım inşallah ondan yararlanmayı düşünüyorum. doğum vs de kapsıyor

Kızlar aksam yemeğinde neler yapıyorsunuz bıraz tavsıye verırmısınızmalum mıdeden dolayı pek secenek bulamıyorum ben.yazdıklarınızı not edıcem hergün birini pişiricem:))
Kokudan artık mutfağa giremiyorum dün yediğimden bugün bi bakıyorum tiksinmişim
Göbüşün içindeki resmen beni yönetiyor
O an ne çektiyse canım eşim onu yapıyor

benim de durasım vardı da eşim çok yanaşınca doktor da rutine devam edebilirsiniz diyince 2 3 günde bi devam ediyoruz. şimdi ilk günden hamile kalınca hemen sırtımı dönmeyeyim dedim ona da yazık
Ay dursun yaaaa hiç acımıyorum bebişimizi taşıyorum azcık kendi de fedakarlık etsin birseylerden biz sonuçta bedenimizden ödün vermeye başlayarak bu yola giriyoruz ilk başta

Kokudan artık mutfağa giremiyorum dün yediğimden bugün bi bakıyorum tiksinmişim
Göbüşün içindeki resmen beni yönetiyor
O an ne çektiyse canım eşim onu yapıyor
ne kadarlık oldu acaba sizinki :)
daha bende bulantı vs başlamadı. 5+6 şuan bende. kendim balık pişirip yiyiyorum.
bende daha çok köfte, tavuk, balık, sebze, salata tarzı besleniyorum.
ayran ya da yoğurt tüketiyorum. ceviz ve fındık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…