Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ne kadarlık oldu acaba sizinki :)
daha bende bulantı vs başlamadı. 5+6 şuan bende. kendim balık pişirip yiyiyorum.
bende daha çok köfte, tavuk, balık, sebze, salata tarzı besleniyorum.
ayran ya da yoğurt tüketiyorum. ceviz ve fındık
7 haftalık oldu bu hafta kontrole gitmem gerekiyordu gitmeyeceğim
On gündür böyle oldum her geçen gün kötüleşiyorum
İnşallah hiiiiç başlamaz 🤗

büyükmüş sizinki inşallah sağlıkla ilerlesin hepimiz için :)

neden gitmeyeceksiniz kötüyseniz gitseniz daha iyi değil mi? bu arada ben bulantım yok vs dememe rağmen dr bulantı için ilaç yazdı miden bulanırsa içersin dedi. acaba sizde alsanız dr dan etkisi olmaz mı

inşallah bulursunuz gönlünüze göre bi yer. ben istanbul'da değilim o yüzden pek hakim değilim oralara. bi de gebelik öncesinde özel sigorta yaptırmıştım inşallah ondan yararlanmayı düşünüyorum. doğum vs de kapsıyor
Insanin kafasi asiri karisiyor doktor konusunda cok iyi olmus onceden yaptirmaniz ya

ne kadarlık oldu acaba sizinki :)
daha bende bulantı vs başlamadı. 5+6 şuan bende. kendim balık pişirip yiyiyorum.
bende daha çok köfte, tavuk, balık, sebze, salata tarzı besleniyorum.
ayran ya da yoğurt tüketiyorum. ceviz ve fındık
Aman dua et ki bulanti baslamasin sefillik gercekten annem gelicek yarin yanima herseye ogurtu geliyor

büyükmüş sizinki inşallah sağlıkla ilerlesin hepimiz için :)

neden gitmeyeceksiniz kötüyseniz gitseniz daha iyi değil mi? bu arada ben bulantım yok vs dememe rağmen dr bulantı için ilaç yazdı miden bulanırsa içersin dedi. acaba sizde alsanız dr dan etkisi olmaz mı
Merkeze uzağız biraz cinsiyet için gitmeyi düşünüyorum
İlaç hemen aldık mecbur kalmadıkça içmiyorum zararı olmasın diye
Benim ilkide felaket geçmişti 4-5 ay kadar kustum her gece acile gidiyorduk
Hatta kolumda serumla kusuyordum doktor yapabileceğim hiçbişey yok diyordu ayrıca saçlarım bile bana kokuyordu saçlarımı tutup kökünden kestim
Allahım neler yaşadım yaa 🫢
Oyüzden yaşayacaklarımı tahmin edebiliyorum:eek:

Devam mi bulanti senin de canim benim hep icim kaziniyor bulaniyor yesem de oluyor yemesem de kg verdim diye esim kiziyor surekli elimde degil olmuyor yiyemiyorum cok zorluyorum ama insallah degerlerimde dusme yoktur

Allah annelerden razı olsun
Banada annem bakmıştı
Yemeğime kadar banyoda bile yanıma geliyordu
Sudan da tiksiniyordum vücuduma değdireniyordum
Allahhalah cidden çok enteresan ilk defa duyuruyorum böyle. İnşallah bir an önce iyi olursunuz. Ben zaten normalde de yemek yemeyi ve yapmayı seven bir insanım. Yemekten midemin bulunacağı hiç aklıma bile gelmez gerçekten. Henüz bulantı başlamadı bende. Annem 4 çocuk doğurdu hiç bi kere midesi bulanmamış acaba genetik mi diye düşündüm. Doktor da daha çok erken baslar dedi :)

Devam mi bulanti senin de canim benim hep icim kaziniyor bulaniyor yesem de oluyor yemesem de kg verdim diye esim kiziyor surekli elimde degil olmuyor yiyemiyorum cok zorluyorum ama insallah degerlerimde dusme yoktur
Devam ediyor ya
Sen nasıl oldun
Korkma inşallah başlangıçta anneler kilo veriyor son aylarda bol bol alıyor😇
O içinde bir şekilde besleniyordur değerlerinde toparlanır
Bulantı şiddetlenince ne çubuk ne ilaç hiçbirşey durdurmuyor yemek yiyememekde senin elinde değil bunu belirt mutlaka bir gün bunların hepsi son bulacak bebeğin etkilenmeyecek inşallah 🥰

Aman dua et ki bulanti baslamasin sefillik gercekten annem gelicek yarin yanima herseye ogurtu geliyor
Sizinki küçük mü peki kaç haftalık oldu. Benim daha erken diye mi başlamadı yoksa genetik mi bilmiyorum. 5+6 benim henüz. Şuan hiç belirtim olmadigi için insan ister istemez korkuyor ters giden durum mu var diye. Ama en azından siz şanslısınız hep belirtiniz var hiç şüphe etmeye mahal yok.

Allahhalah cidden çok enteresan ilk defa duyuruyorum böyle. İnşallah bir an önce iyi olursunuz. Ben zaten normalde de yemek yemeyi ve yapmayı seven bir insanım. Yemekten midemin bulunacağı hiç aklıma bile gelmez gerçekten. Henüz bulantı başlamadı bende. Annem 4 çocuk doğurdu hiç bi kere midesi bulanmamış acaba genetik mi diye düşündüm. Doktor da daha çok erken baslar dedi :)
Benim annemde öyleymiş
Genetik değil demekki ben çekmemişim🤷🏼‍♀️
Ya okadar hamile vardı çevremde bir tanesinde benim gibi olmadı
bukadarını bende ilk kendimde gördüm
Psikolojimde bozulmuş tu düzeleneyeceğim
Diye son aylarda Allahım o bel ağrıları öldürdü beni doğum sancımı bile bel ağrısından seçemedim gitmedim hastaneye evde doğuruyordum az kala 😂

Sizinki küçük mü peki kaç haftalık oldu. Benim daha erken diye mi başlamadı yoksa genetik mi bilmiyorum. 5+6 benim henüz. Şuan hiç belirtim olmadigi için insan ister istemez korkuyor ters giden durum mu var diye. Ama en azından siz şanslısınız hep belirtiniz var hiç şüphe etmeye mahal yok.
Kimisi hiç anlamıyor bile aslında birçok kişi iyi geçiriyor ya bir bize denk gelmedi diyormuşum😂
Beşten sonra başlıyor bence yavaş yavaş herşey inşallah hiç başlamazda böyle devam eder seninki🥰

Kuzum bende 6+0 ım öyle bariz bir belirtim yok.

Ben de hep şu aralar kabizim normalde günde 2 defa tuvalete çıkardım. Hareketsizim de bir taraftan. Çok yiyorum bazen düşünüyorum nereye gidiyo bunlar diye. Koca bir göbek oldu tartıya yansıyan bir şey de yok garip yaa😅
Ben de öyle hiç de kilo almamışım.

Benim annemde öyleymiş
Genetik değil demekki ben çekmemişim🤷🏼‍♀️
Ya okadar hamile vardı çevremde bir tanesinde benim gibi olmadı
bukadarını bende ilk kendimde gördüm
Psikolojimde bozulmuş tu düzeleneyeceğim
Diye son aylarda Allahım o bel ağrıları öldürdü beni doğum sancımı bile bel ağrısından seçemedim gitmedim hastaneye evde doğuruyordum az kala 😂
Ayyy inşallah biraz daha iyi olursunuz bu sefer yaaa inşallah güzel geçer sağlıkla gelir :) bakalım o zaman genetik değilse bende zamanla nasıl olacak acaba bekliyorum heyecanla

Çok şükür benden birini buldum :)
Bende de hiç yok. Doktora gidince herkeste belirti var bende hiç yok korkuyorum falan dedim o da ooo daha çok erken hepsi olur zamanla vs dedi :)
Bende öyle düşünüyorum zamanla olur. Öyle aman aman rahatsız eden bir mide bulantım yok. Tiksinme yok. Sadece hafif ağrılarım oluyor o da büyüyor minikler ondan olsa gerek. ❤️🥰

Bende öyle düşünüyorum zamanla olur. Öyle aman aman rahatsız eden bir mide bulantım yok. Tiksinme yok. Sadece hafif ağrılarım oluyor o da büyüyor minikler ondan olsa gerek. ❤️🥰
Evet ondan olabilir. Keseyi gördüm ama daha kalp atışını duyamadım ben pazartesi gideceğim 1 hafta var :)

X