Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar size bişey sormak istiyorum bilgisi olan cevep verebilir mi dünden beri içim içimi yiyor 🥹
8. Haftadayım dün kalp atışını dinlemeye gittik doktorun cihazının sesi kısıkmış ve bi kaç kere denedikten sonra farkettik başta ses gelmiyordu bende panikleyince doktor bi kaç kere dinletti bende videosu var baktım 1. Dk dinletmek için uğraşmış 🥹 çok fazla ısıya ve radyasyona maruz kaldığı için bebekler kalp atışlarını dinletmeyi önermiyor doktorlar diyorlar dünden beri düşünüyorum biz dün çok uzun mu maruz bıraktık diye ağlıyorum sürekli doktora da tekrar gidip sormak istemiyorum içim içimi yiyor işte bi zarar verdim gibi hissediyorum sürekli
Yaaa sakın ağlama kendini üzme zararlı olsa doktor sana söylerdi bunu bizde ikidir gidiyoruz 2 kere dinletiyor hep tanıdığımız bi doktor kendimden pay biçiyorum zararı olsa dinletmez ben söylemeden o açıyor bende 8+1 deyim

Yaaa sakın ağlama kendini üzme zararlı olsa doktor sana söylerdi bunu bizde ikidir gidiyoruz 2 kere dinletiyor hep tanıdığımız bi doktor kendimden pay biçiyorum zararı olsa dinletmez ben söylemeden o açıyor bende 8+1 deyim
Ya geçen hafta gittiğimde dinletmedi bana doktor ultrasonda görmemiz yeter dedi haftaya gel dedi bende gittim zaten dinlemek için gittim ama böyle 4 kere falan denedi çok uzun geldi bana kendimi suçluyorum keşke gitmeseydim diyorum sırf duymak istediğim için zarar vermişim gibi hissediyorum

Kız istiyoruzdur ama erkek senesindeyiz bakalım başarılı olabilecekmiyiz 😂
Grupta çoğunun oğlu mu var 😃 Benim de 5,5 yaşında kızım var bir oğlum olsun istiyordum ama kızım ısrarla kız istiyor erkek olursa geri vercez sanırım 🤣 hadi hayırlısı olsun herkesin gönlüne göre versin Rabbim 🙏🏻☺️

Ya geçen hafta gittiğimde dinletmedi bana doktor ultrasonda görmemiz yeter dedi haftaya gel dedi bende gittim zaten dinlemek için gittim ama böyle 4 kere falan denedi çok uzun geldi bana kendimi suçluyorum keşke gitmeseydim diyorum sırf duymak istediğim için zarar vermişim gibi hissediyorum
Hayır hayır böyle düşünüp üzülerek bebişinide etkiliyorsun yapma zararlı olan hiç bişeyi doktorların yapacağını düşünmüyorum ben içini ferah tut heyecanımız var çünkü duyalım görelim iyi olduğunu bilelim istiyoruz yalnız değilsin☺️

Grupta çoğunun oğlu mu var 😃 Benim de 5,5 yaşında kızım var bir oğlum olsun istiyordum ama kızım ısrarla kız istiyor erkek olursa geri vercez sanırım 🤣 hadi hayırlısı olsun herkesin gönlüne göre versin Rabbim 🙏🏻☺️
Ya ahahaha yerim kız çocuklarının kız sevdası🥰
Bilmiyorum ki grupta çoğunun ilk bebişi yaşlı kadınlar der ya bi yıl kız yılı bi yıl erkek bu yılda çoğunlukla erkek duydum o yüzden erkek yılı dedim rabbim sağlıklısını versinde gerisi hiç önemli değil☺️

Hayır hayır böyle düşünüp üzülerek bebişinide etkiliyorsun yapma zararlı olan hiç bişeyi doktorların yapacağını düşünmüyorum ben içini ferah tut heyecanımız var çünkü duyalım görelim iyi olduğunu bilelim istiyoruz yalnız değilsin☺️
Çok teşekkür ederim ☺️ ağlamaktan gözlerim balon gibi oldu

Ya ahahaha yerim kız çocuklarının kız sevdası🥰
Bilmiyorum ki grupta çoğunun ilk bebişi yaşlı kadınlar der ya bi yıl kız yılı bi yıl erkek bu yılda çoğunlukla erkek duydum o yüzden erkek yılı dedim rabbim sağlıklısını versinde gerisi hiç önemli değil☺️
Öyle tabi hadi hayırlısı olsun bakalım merakla bekliyoruz 🙏🏻😀

aaaa doktorun reelsından görmüştüm. Ben de sorun yok kullanmadım da olsa kullanırdım kesin. Ay araştırmak lazım o zaman bunu da
Bir arkadasim hamileyken kullanmıştı nioli yağı bi zararı olmadı çamaşır makinesi yumuşatıcı kısmına bı iki damla damlatabilirsiniz oda faydaliymis

Benim de 6 yaşında oğlum var ısrarla erkek istiyor o da😅😅😅 aynı durumları yaşıyoruz🙈 ben kız hissediyorum ama😅 oğlumda da erkek hissetmiştim çok fazla. Rabbim hayırlısını sağlıklısını versin inşallah

Üzme kendini daha fazla sen böyle düşünürken bende ev tipi kalp atışı dinlenen cihazlardan almayı düşünüyorum iyimi diye ara ara kontrol etmek için 😂 kızlar bu konuda ne düşünüyorsunuz sizce zararlımıdır
Normal de doktorlar zarar verdiği için 1 saniye falan dinletip kapatıyor hemen. Ev tipi nasıl olur bilemem

Kız istiyoruzdur ama erkek senesindeyiz bakalım başarılı olabilecekmiyiz 😂
Öylemi ya geçen sene doğurdum gene erkek senesiydi
Bendeki şans binyılda bir denk geliyor heralde iki sene üst üste erkek senesi 😂
Çevreden çevreye değişiyor heralde bu sene meselesi benim tüm hamile tanıdıklarımında erkek oldu
Oğluma kız bulamayacağız diye endişeleniyor babası 😄

X