Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bu konu hakkında tabiki bilgi sahibi değilimaklıma arkadaşım geldi üç ay kadar lekelenmesi olmuştu herhangi bir sıkıntıda yaşamadı

Maşallah 9 haftalık 2 cm kocaman olmuş en büyük bebeğimiz bu sanırım şimdilik bizimkiler henüz yeni yeni görünüyor

Bu konu hakkında tabiki bilgi sahibi değilimaklıma arkadaşım geldi üç ay kadar lekelenmesi olmuştu herhangi bir sıkıntıda yaşamadı
bunun gibi yorumları çok okuyorum, o an rahatlatıyor. Bir süre sonra tekrar endişelenmeye başlıyorum uffff şeytan nasıl da uğraşıyor vesveseleri ile

Sevgili açelya seninle dm'den konuşmuştuk korkunç bulantılar hakkında hatırlamısın bilmiyorum forumda buraya yazdığını gördüm tekrar hamile misin?

Sevgilim açelya seninle dm'den konuşmuştuk korkunç bulantılar hakkında hatırlamısın bilmiyorum forumda buraya yazdığını gördüm tekrar hamile misin?
Ayy hatırlaadım senii nasılsın şimdi bebişin doğdu değilmi
Ben tekrar hamileyim konuştuğumuz şeyleri tekrar yaşıyorum

Doğdu çok şükür bugün beş aylık oldu kızım Ah tekrar yaşıyor musun? Nasıl cesaret ettin tekrar aynı şiddettemi?
Maşallah büyümüş bile gülmeyede başlamıştır şimdi aynı belirtilerle başladı aynı şeyleri tekrar yaşıyorum Allahım ben tüm geçmişimi silmiştim buda süpriz bir bebek oldu diyelim istemiyordum henüz

Maşallah 9 haftalık 2 cm kocaman olmuş en büyük bebeğimiz bu sanırım şimdilik bizimkiler henüz yeni yeni görünüyor
Bilmem ki yakından takip ediyorum buraya ama son birkaç sayfayı okuyamadım yoldan geldim çünkü sizlerin de hep böyle güzel haberlerini alalım inşallah yakın zamanda

bunun gibi yorumları çok okuyorum, o an rahatlatıyor. Bir süre sonra tekrar endişelenmeye başlıyorum uffff şeytan nasıl da uğraşıyor vesveseleri ile
Canım benim kızımda reglden fazla kanamalarım oldu. Her seferinde düştü diye ağlayarak gidiyordum dra. Kan sulandırıcı da kullanıyordum nasıl kanama sen düşün. Çok şükür vaktinde doğdu.

Saglik ocagi bakiyor hepsine canim

Canım benim kızımda reglden fazla kanamalarım oldu. Her seferinde düştü diye ağlayarak gidiyordum dra. Kan sulandırıcı da kullanıyordum nasıl kanama sen düşün. Çok şükür vaktinde doğdu.
Çok sevindim canım. Inşallah isteyen herkese Allah bebeklerine sağ Salim kavuşmasını nasip etsin

Kızlaar, pzt günü kontrolde doktorum, bu ayın 20'sine randevu verdi. Tam da geçen yıl düğün günüm ve cinsiyetini söyleyecekmiş. 12 haftalık olacak, erken değil mi hocam dedim. Benim için değil dedi, çok güvendi kendine. Normalde hiç heyecanlı bir yapım yok hatta mide bulantımın olmama sebebi de buna bağlıymış ama cinsiyet diyince bir heyecan yaptım

maya91 bugün doktora gidecektin kuzum

Daha neleer ben çok sakin hiçbirşeye heyecanlanmayan bir insanım benim kadar bulantıdan perişan olan görmedim daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…