Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Yaaa kızlar çok trajikomik bir durumdayım. Sürekli internetten aynı yorumları okuyup duruyorum. Şimdi biz 6+3 üz. Bir haftadır kahverengi lekelenmelerim var, her gün bir tane leke. Beni çok endişelendiriyor, bazen de herkeste oluyormuş diyorum, kendimi sakinleştirmek için gebelik belirtilerim olsun diye en azından sütyen giyiyorum göğüsler dolgulu dursun, hassasiyetini hissedeyim diye. Arada bulantılarım oluyor. Bu kadar kafama taktığım için kendime kızıyorum. Ne olur bir içimi rahatlatın, bu lekelenme niye gitmiyor . Her yarım saatte bir bakmaktan şizofren olacağım. Bana kalsa sakin kalmak için ultrasonu kendime takıp geçireceğim 9 ay . Son 10 günde 2 defa bakıldı, yok yetmiyor. Çok taktım

Kızlar selam doktordan geliyorum 9+2 yim gelişimi 9+4 le uyumlu ama sıkıntı değil dedi 2.7 cm haftasıyla uyumlu dedi kalbini altıncı haftada duymuştuk bu sefer daha kuvvetli atıyor 12. Haftada sonraki kontrolüm bu yurtdışında yapılan testi falan konuşacağız. Bu arada sağlık ocağı hıv rubella toxoplazma falan bakmaz diye doktorumda verdim kanlarımı onun dışında tam kanı falan sağlık ocağında vermiştim. Şimdilik herşey yolunda benim sizlerle de heyecanımı paylaşmak istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…