Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

İyi akşamlar herkese. Benim sat 1 eylül. Kan testi yaptırmadım daha ama test doğruysa bu grupta mi yer Alicam yoksa Mayıs'ta mi. Hesaplayamadim tahmini doğumu
Ben de bu şekilde öğrendim. Cuma randevum var. Hayırlı olsun. Şöyle ki sat benim 29 ağustos. Tahmini doğum tarihi 5 haziran diyor ama sezaryen olacağımdan 2 hafta öncesi mayısta olur büyük ihtimalle. Hesaplama 40 haftalık doğum yapılacağı varsayılan tarif oluyor

İyi akşamlar herkese. Benim sat 1 eylül. Kan testi yaptırmadım daha ama test doğruysa bu grupta mi yer Alicam yoksa Mayıs'ta mi. Hesaplayamadim tahmini doğumu
Benim de sat 1 Eylül ve ilk dogumum sezeryan büyük ihtimal 38 de yani Mayıs sonunda doğum yapacağım ama ordakiler 7. 8. Haftada süreç paralel ilerlemiyor o yüzden ben burdayım yani 40. Haftayi beklerse bebisler haziranin ilk haftası gibi dogacaklar google da çok fazla gebelik hesaplam programları var ordan hesaplatabilirsin

Ben de sezeryan olucam. En iyisi kan testine göre Mayısa gecmek

Benimki de sezeryan ama 37+0da suyum geldi. Bebiş makat gelisli olunca sezeryan olmuştu. Yani Mayısa denk gelmesi lazım o zaman. İlk doğumumda da grupta ilk doğuran bendim herkes kontrole giderken benim bebiş emziriyordum. Bilemiyorum kafam karışık Mayıs mi Haziran mi

Yardımcı olur musunuz bana da? 25 eylülde beta 57, 27 eylülde 176, 1 ekim yani bugün değerim 749 çıktı ilerleme nasıl sizce. Bana biraz düşük gibi geldi. Tedirgin oldum biraz

İşte tam da bu yüzden haziranda olmalıyız çünkü bizimle aynı ayda haftada olan grup burası onlar ondeler aşılar testler vesaire farklı yani burdakilerin sat bat hemen hemen yakın orda çok fark var

Yardımcı olur musunuz bana da? 25 eylülde beta 57, 27 eylülde 176, 1 ekim yani bugün değerim 749 çıktı ilerleme nasıl sizce. Bana biraz düşük gibi geldi. Tedirgin oldum biraz
Gayet güzel benim da çarşamba günü 28 idi bugün 507 doktor gelisimi iyi dedi ben bi daha 7. Haftaya dogru gidicem klap atışını da duyayım stres olmayayim diye

İşte tam da bu yüzden haziranda olmalıyız çünkü bizimle aynı ayda haftada olan grup burası onlar ondeler aşılar testler vesaire farklı yani burdakilerin sat bat hemen hemen yakın orda çok fark var
Doğrudur. Hiç takip etmiyordum orayı. Eğer kan testi pozitif gelirse burdan devam ederim o zaman

Gayet güzel benim da çarşamba günü 28 idi bugün 507 doktor gelisimi iyi dedi ben bi daha 7. Haftaya dogru gidicem klap atışını da duyayım stres olmayayim diye
Çok zor muş ya beklemesi insana çok tedirgin oluyor acaba kese görüncek mi kalp atışı duyucaz mı filan bende kesemi görmeye pazartesi gidicem ama dayanamayıp haftasonundan gidebilirim

Keseyi beta kaç Ken kaçıncı haftada gördün
Keseyi görmeye gitmedim gitmicem ben daha önceki gebeligim düşükle sonuçlandı ve kese olustu sonra bir kese daha olustu ikizdi biri kayboldu oburunun kalbini duycaz mı derken çok sık gittik ve stres oldum şuan o stresi yaşamak istemiyorum geç gidicem aksi bisey olmazsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…