Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba canım benim de 5 Eylül bende dün kan verdim 468 çıktı beta pazartesi yine vereceğim umarım sağlıklıdır bebislerimiz
Ben de bugün gene vereceğim bakalım ne çıkacak ilk defa mı verdin daha önce vermiş miydin tekrarladığın sonuç mu yani inşallah sağlıklı sağlıklı büyürler içeride bana üç gün sonra gene ver girişini kapatmıyorum dedi doktor şehir hastanesinde şimdi işten çıkınca tekrar gidip vereceğim inşallah alırlar acilden filan girsem başka da haftasonuna kalsın istemiyorum çünkü

İdrar testi silik çıkınca hemen gittim kan verdim ilk kan verisimdi regl 2gun gecikmişti pazartesi gidip vericem bakalım yeniden yükselmeye bakicam

İdrar testi silik çıkınca hemen gittim kan verdim ilk kan verisimdi regl 2gun gecikmişti pazartesi gidip vericem bakalım yeniden yükselmeye bakicam
Hayırlı uğurlu olsun inşallah sağlıkla kucağımıza alırız.Ben de bugün kan vereyim değerime göre kendi doktoruma randevu alacağım

Ben çok heyecanlıyım ya daha keseyi görmedik pazartesi diye gün verdi doktor ama çok sabırsızım 2 gün önce betam 749 Du çok endişeliyim ya kese olmazsa ya bebek olmazsa diye. Birde 2 gün öncesinde kadar bel ve karın ağrıları vardı 2 gündür aniden kesildi sizde de öyle oldu mu şuan hiçbir ağrım yok sadece çok çok ufak sızlar oluyor ama 2 gün önceki gibi yoğun yok sizlerde de böyle bir şey oldu m u

Kızlar dün kontrolüm vardı keseyi gördük çok şükür.Bugun tekrar kan almak için çağırdı doktorum beta 5000 çıktı daha bebişi göremedik haftaya perşembe inşallah kalp atısı için çağırdı

Benimde aynı oldu ilk zamanlar belirtiler vardı suan bas dönmesi hariç belirttiğim kalmadı inşaallh hep böyle devam eder canım önceki gebeliğimde cok bulantım vardı

Benimde aynı oldu ilk zamanlar belirtiler vardı suan bas dönmesi hariç belirttiğim kalmadı inşaallh hep böyle devam eder canım önceki gebeliğimde cok bulantım vardı
Evet birden kaybolunca belirtiler tedirgin olmaya başladım demek bazılarımızda olabiliyor araştırdığım kadarıyla rahmin adapte olmaya çalışıyor demek miş ağrılar geçtiğine göre herhalde adapte oldu

Sat kaç acaba söyler misiniz? Bir de hayırlı olsun sağlıkla kucağıniza almayı nasip etsin Allah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…