Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Amin inşallah. Sağlıkla gelsinler. Benmkiler biraz aceleci oluyor. Bu 3.olacak inşallah kızım 34+6 da oğlum 37 de geldi

Merhaba bnde burdayım adet olacağım gün değerin 1624 çıktı öok şükğr hamileyim değerim nasıl sizce adetten üç gün önce yapmıştım 324 çıkmıştı
Canım bende reglden bir gün önce 1315 ti betam, seninde betan yüksek , ailede ikiz gebelik var mı ? Acaba bu kadar yüksek olması işaret mi bilemedim

Amin inşallah. Sağlıkla gelsinler. Benmkiler biraz aceleci oluyor. Bu 3.olacak inşallah kızım 34+6 da oğlum 37 de geldi
Benim de oğlum 38.haftada geldi etrafımda herkes 41’i bulursun diyordu ben de bir rahatlık bir rahatlık hastane çantamı doğumdan üç beş gün önce hazırlamıştım iftarı beklerken birden kendimi hastanede buldum sağlıklı olsunlar da artık kritik eşikleri aştıktan sonra ne zaman isterlerse gelsinler ne şanslı bir bebek kalabalık bir aileye geliyor abi abla

Oğlunuz kaç yaşında

Evet sağol canım aynen sağlıklı olsunda zamanı hiç önemli değil ama küvez olayıda olmadan inşallah evimize beraber çıkarız. Kızımda bir hafta küvez yolu bekledim günde 5 kez emzirmeye gidiyordum sezeryanlı halimle

Evet 36’yı geçsinlerde öyle gelsinler inşallah akciğerleri gelişimlerini tamamlasın öncesi zor yaşamışsınız daha iyi biliyorsunuz onun için hep önce sağlık sonra kolaylık diliyorum hamile olduğunu duyduğum herkese kendime de tabi
Olsun sizin de varmış kardeşler :) maşallah
Benim de bu ay 5 i ni dolduracak hiç kardeş istemiyor bu süreci nasıl atlattınız diye merak etmiştim
Benim oğlum daha tam idrak edecek bilinçte değil ama tabi doğuma kadar üç yaşını geçecek ne olur hiç bilmiyorum birbirlerini severler mi yerler mi Allah bilir ama sizinki tam bir abi olmuş olacak tabi belki süreç içinde alışır benimser

Benm oğlum olduğunda kızım 2 yaşındaydı hiç zorlanmadım çok şükür. Şimdi ikisinede soruyorum istiyormusunuz diye evet diyorlar karnımı falan öpüyorlar sanırım değişiyor çocuktan çocuğa. Şimdi sizinki ilginin kendinden azalacağının farkında sanırım o yüzden istemiyor olabilir.
Olsun sizin de varmış kardeşler :) maşallah
Benim de bu ay 5 i ni dolduracak hiç kardeş istemiyor bu süreci nasıl atlattınız diye merak etmiştim

Canım bende reglden bir gün önce 1315 ti betam, seninde betan yüksek , ailede ikiz gebelik var mı ? Acaba bu kadar yüksek olması işaret mi bilemedim
Evet abimin ikiz çocukları var kuzenimin de var aynı zamanda acaba olabilr mi ya sizinki de yüksekmiş çoğul gebelik mi

Bende 5.günden takip etmeye başlamıştım silikleşmeyi göreyim diye 12/13 de negatifi gördüm 14 de hafif silik gibiydi kan verdim 2.4 çıktı doktorum bu ay dinlen dedi. İçimde bi şüphe 16.gün yine yaptım silik gördüm yine kan verdim 14.5 çıktı.

Ay evet benim de 4’ü.
Herkes aynı zamanda doğuracak sanırım bu mesaj grubu o dönem bi anda sessizliğe bürünecek inşallaah sağlıkla hayırlısıyla tabi

Ay evet benim de 4’ü.
Herkes aynı zamanda doğuracak sanırım bu mesaj grubu o dönem bi anda sessizliğe bürünecek inşallaah sağlıkla hayırlısıyla tabi
O zaman da başlayacağız sütüm geldi gelmedi acaba yetmiyor mu gece uyumuyor neden uyumuyor bu gaz sancısı ne zaman bitecek benim bebeğim kolik mi acaba demeye

O zaman da başlayacağız sütüm geldi gelmedi acaba yetmiyor mu gece uyumuyor neden uyumuyor bu gaz sancısı ne zaman bitecek benim bebeğim kolik mi acaba demeye
Ay evettt hatta bu sefer şeyler başlar amaan gebelik ne rahatmış ilk başlarda vay gözüktü vay gözükmedi vay hcg şöyle filan konuşuyomuşuz boş boş ne güzel günlermiş diye

ayy heyecanlandım, o günler gelsin de yeter ki biz bu günleri öyle analım ben cinsiyet öğrenme dönemi de buraların alev alacağını düşünüyorum hahaha benim ki göstermedi senin ki göstermiş bak hala neden belli olmadı filan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…