Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Hamilelik bende de aşırı sinir harbi yaptı kızıma eşime ayrı sinir olur olurdum herkesin her şeyi batar oldu zaten çok sakin değilim ama kimse beni anlamıyor sanki ekstra gerginim zaten önceki gebeliğim olumsuz sonuçlandığı için acaip diken üstündeyim zaman da geçmiyor daha kalp atışını duycaz mı devam edecek mi sağlıklı ilerleyecek mi onlarca soru var kafamda inşallah hepimiz hem fiziken hem ruhsal olarak rahatlarız en yakın zamanda

Güzel sonuçlar alırsınız inşallah
Demek ki.. oğlumda ne bulantı ne de ağrım olmuştu.
Bu çok farklı gögüs uçlarım da çok hassas
Ama benı kasık ağrısı bitirdi
Doktorum 7-8 haftaya kadar kanla takip et ondan sonra gel hem kalp atışını hem bebeği görelim dedi
Yarın sonucum güzel gelirse beklemeyi düşünüyorum

Kaç haftalıksınız şuanda erkense gözükmüyor moralinizi bozmayın
Bu yüzden doktorum bana 7-8 haftadan önce gelme dedi.
Kan takibi yaptınız mı hiç?

Normal o zaman.. hep oğlum zamanıyla kıyaslıyorum evham yapıyorum.
Gerçekten her hamilelik farklıymış.
Bende aynı şekilde oturunca dahi ağırıyor hep yatma pozisyonunda olmak istiyorum
Tabi gün içinde mümkün olmuyor

Oğlumda doktor kullandırmamıştı
Bunda değerim düşük olduğu için başladım
Beta testi verirken bu testleri de baktılar aile hekiminde

Canım Sonuçlarım çıktı benim betam 1315 olmuş normalde yarın adet olmam gerekiyordu randevumu 23/10 a aldım , inşallah senin sonuçların da güzel çıkar

Kaç haftalıksınız şuanda erkense gözükmüyor moralinizi bozmayın
Bu yüzden doktorum bana 7-8 haftadan önce gelme dedi.
Kan takibi yaptınız mı hiç?
Evet canım yaptım ilki 20 çıktı sonrakiler 54,457,en son 1552 çıktı

canım en önemli olan şey folik asit ve omega 3 müş. Benim testim pozitif çıktığı gibi doktor hemen folik asit ve omega3 başlattı, başka hiçbir vitamin alma sakın dedi. İlk 3 ay böyle gidecek dedi. Normalde kullandığım multivitaminleri de bıraktırdı. Gebelik başında diğer vitaminleri kullanmak sağlıklı olmayabiliyormuş.
Günlük alınması gereken minimum 400 mikrogram olması gerekiyor. Genelde 800mikrogram veriliyor diye biliyorum. Tercih yapacaksan en yükseğini yapmaya çalış.
Benim Folik asitim 1000mikrogram bulunduğum ülkede genelde 1000 mikrogram varmış eczacıda en iyisi budur demişti, omega3’üm evde vardı zaten onu kullanıyorum her gün.

Haftada 2 kere somon baligi yiyorum, yesillik vs guzel besleniyorum yinede omega 3 takviyesi gereklimiki acaba

Kızlar bir sey daha danisicam size, bu ay meme ultrasonum var ama kadin doguma soramiyorum cunku randevum usg sonrasinda, int. Gebelerde sorun olmaz diyor, sizin fikriniz nedir bilginiz varmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…