2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Nasıl bir düşüncesizlik insanın aklı almıyor cidden. Canım gebeliğin basinda bazı testler yapıyorlardı gecirdigin bir hastaliksa tedirgin olma hiç

Kızlar kaşık krampı yaşıyor musunuz ya bugün baya yaşadım çok korktum
Ben bazen oturup kalkınca özellikle göbek ve kasık bölgemde sertleşme yaşıyorum, yaşadığım şey kramp mi inan hicbir bilgim yok. Yarın bebişin kontrolü var doktora soracağım yazarim canım buradan. Regl dönemlerimi çok rahat geçiriyordum o yüzden hiç anlamlandiramiyorum nedir ne değildir. Kramp mi sancı mi ne bileyim başka bir şey mi?

Böyle ağrı gibi bıçak batması gibi canım bahsettiğim şey korkuyorum ya daha kontrolüme de 10 gün var

Pierre Cardin Plume ana kucağı aldım açık renk. Babybjörn alirim diyordum ama gerçekten aldikca ihtiyaclar bitmiyor gibi oldu. Acik grisi pek bulunmuyor fiyati da digerlerine göre bi tik yuksek suan o da trendyolda indirimde.

Böyle ağrı gibi bıçak batması gibi canım bahsettiğim şey korkuyorum ya daha kontrolüme de 10 gün var
Bende bu tarz sebeplerden çok gittim acile ya bir de hep mi aynı doktora denk gelirim resmen adam artık ezberledi beni. En son da bebek hareket etmiyor diye gitmiştim 19. Haftada mi ne? Bu haftada hissedilmez falan dedi hatta sinirimi bozdu videosu bile vardı karnımın pıt pıt. Neyse şunu dedi ama su gelmesi, kanama ve gerçekten dayanilmayacak bir sancin varsa sorun vardır onun dışında bişi çıkmaz dedi. Su olayini hiç bilmiyorum nasıl anlayacam falan dedim, anlarsın dedi. Sende de bunlardan biri yoksa rahim büyümesi ağrısıdır bence canım. İçimizi ferah tutalım. Çok çok huzursuz ediyorsa git istersen acile. Ya da alabiliyorsan randevunu öne cekebilirsin. Hiç olmadı aile hekimligi doppler ile dinliyor oraya da gidebilirsin

Pierre Cardin Plume ana kucağı aldım açık renk. Babybjörn alirim diyordum ama gerçekten aldikca ihtiyaclar bitmiyor gibi oldu. Acik grisi pek bulunmuyor fiyati da digerlerine göre bi tik yuksek suan o da trendyolda indirimde.
Ben de Plume aldım canım, çok güzel bence. Çocuğun yatma garantisi olmayan bir şeye o kadar para verdiğine değmez. Bunu yıllar önce deneyimledim, bu yüzden her şeyden aldım eksik bırakmadım ama her şeyin en pahalısını almadım açıkçası.

Nasıl bir düşüncesizlik insanın aklı almıyor cidden. Canım gebeliğin basinda bazı testler yapıyorlardı gecirdigin bir hastaliksa tedirgin olma hiç
Ya o da heralde 10 gün geçti diye demedi bise okula da yollamış geçmiş hastalığı keşke söyleseydi gerçi o oturuyordu ben de ayaktaydim öyle konuştuk ama çok uzak mesafe değil yine de aynı ortam valla neyse artık Allaha güveneceğim yapacak bir şey yok.

Bende plume aldım sen ne kadar aldın olmadı iade yapıp oradan alırım.Ben açık gir 1699 ₺ aldım BabyMall dan

aaa ben de türkiye hastanesi'ne gidiyorum, hangi doktora gidiyorsun? bir de doğum için fiyat aldın mı?
Asli coskuna gidiyorum canım sen? Evet geçen gittiğimde sormuştum normal 27.500, sezaryen 29.000
Bize mayısta fiyatlar guncellenecek dendi, Nisan sonu kontrolüm var onu da halletmeyi düşünüyorum zam gelmeden

Buna oyuncak nasil yapariz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…