2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Günaydın kızlarr doğum iznine çıkacak olan var mı doktordan 32. Haftada rapor almamız yetiyor mu başka işleme gerek var mı şimdiden söylicem zaten çıkacağımı

Günaydın kızlarr doğum iznine çıkacak olan var mı doktordan 32. Haftada rapor almamız yetiyor mu başka işleme gerek var mı şimdiden söylicem zaten çıkacağımı
Ben çıkıcam 32de çalışabilir alıp 37de raporumu alıcam nasipse,
32. Haftada doktordan ya çalışabilir yada çalışamaz raporu alacaksın şirkete vereceksin bu kadar kuzucum.

İşe döneceğim için bebişle 5 hafta fazla kalayım diye sonuna kadar direnicem bakalım
En güzeli aslında erken çıkmak bebek gelmeden tüm işlerini halleder bol bol dinlenirsin
Evet benim yol da uzak 1 gün izin bişey yapamadım hazırlıklara odaklanayım canım sen çalışmaya devam edeceksen doğru iyi yapmışsın

Benim de tetanozum vardı ama bu hafta yapmayacak sanırım kan vermek için çağırdı beni aile hekimliği ben hamile kalmadan önce tetanoz olmuştum diye 27. Hafta yapalım demişti

İşe döneceğim için bebişle 5 hafta fazla kalayım diye sonuna kadar direnicem bakalım
En güzeli aslında erken çıkmak bebek gelmeden tüm işlerini halleder bol bol dinlenirsin
Bir şey soracağım bu izin zorunlu mu ben evden çalışıyorum ve çalışma saatlerim esnek istemesem çıkmayanlar miyim ve izin alirsak maaş ödeniyor mu

Ben de bir şey danışmak istiyorum arkadaşlarım , maaş olarak ay ay yine aynı ücret olarak mı alıyoruz yoksa toplu bir doğum ücreti gibi mi

Ben de bir şey danışmak istiyorum arkadaşlarım , maaş olarak ay ay yine aynı ücret olarak mı alıyoruz yoksa toplu bir doğum ücreti gibi mi
Hayır brüt ücretin 3/2si ödeniyor. Tam maaş değil
Aylık olarak değil rapor onaylanma süresiyle alakalı 2 parça halinde de alabilirsin 3 parça halindede

Merhaba , ya ben de bugün ise gittim arkadaşımın kızı tam bayram öncesi cuma günü su çiçeği olmuş arkadaşım da yüz yüze karşılıklı maskesiz konuşurken söyledi ben de çok tedirgin oldun çıktım işten eve geldim şimdi valla insan yaklaşmadan önce söyler durumu yaklaşmaz opusmedim sarılmadım ama karşılıklı konuştuk bi de benim ne kadar takıntılı olduğumu biliyorlar. Hemen doktoruma yazdım 24. Haftadayım bu haftada sorun olmaz dedi, enfeksiyon hastalıkları uzmanı arkadaşım da temaslinin temaslisisin bir şey olması çok düşük ihtimal dedi ama hala rahatlayamiyorum valla. Sizin bir de ufaklık hastalanmış geçmiş olsun gerçekten nasıl baş ettiniz bu durumla. Zor olmuştur eminim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…