2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Kızlar e bebekten bez sipariş etmiştim kontrol için girdim sipariş bulunmuyor diyor e bebek kullananlar böyle olyomu

Bebeğe oda yapacak mısınız veya yaptınız mı?
Ben başladım ufak ufak canım. Siparişlerim var araya bayram girdi onlari bekliyorum. Dolabını yaptırdım perdesini aldım. Karyolası haziranın ilk haftası teslim olacak. Geriye dekorasyon kaliyor zaten boş bir odam vardı bebiş için ayırdığım ve kullanmadığım. Dolap için girinti vardı odası daralmasin diye dolabı yaptırdım

Bitmiş halini atarsın artık

Ben anne yanı aldım ama içine yatak oma karar veremedim.Hangisi bebiş için daha iyi olur diye
Reflü yatağı alırsan 1 yaşa kadar olanlardan, yatak için acele etmene gerek kalmaz. Ben anne yanı beşiğin içine reflü yatağını koydum. Çünkü 1 yaşa kadar kullanılıyor. O yüzden ekstra yatak almadım. Montessöri karyola almıştım ona mecburen yatak aldım.

Kızlar sulu akıntınız oluyor mu böyle bazen su gibi hissediyorum Dr rahim ağzı kapalı sızıntı yok dedi şükür ama biraz korkuyorum arada oluyor

Kızlar 27+5 günlugum. Bu aralar midem ve cevresinde aşırı sertlik oluyor. Baskı hissi gibi bir şey sanki. Aniden kalkınca direk orasi ağrıyor acaba bebek mi orda sizde de oluyor mu öyle

Kızlar sulu akıntınız oluyor mu böyle bazen su gibi hissediyorum Dr rahim ağzı kapalı sızıntı yok dedi şükür ama biraz korkuyorum arada oluyor
Benim 2 gün üst üste oldu çok korktum bebeğin suyu mu diye direk acile gittim çok şükür bir şeyde çıkmadı. Bazen olur öyle demişti doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…