2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Ay benimkide bileklik yaptırdı teslim almış bile tez canlı
Şimdi annemi gaza getiriyorum altta kalmamalısın diye djdkd hep çocuklarımın geleceği için onlar

Karşıdaki dağı yerle bir ederim güçlüyüm biliyorum bende ama şu kavga ederken yada çok sinirlenince ağlama huyumu nasıl bırakırım bilmiyorum karizma yerlere iniyor

Karşıdaki dağı yerle bir ederim güçlüyüm biliyorum bende ama şu kavga ederken yada çok sinirlenince ağlama huyumu nasıl bırakırım bilmiyorum karizma yerlere iniyor
Canım benim ağlamak güçsüzlük göstergesi değildir, aksine ağlayamayan insanlar güçsüzdür ve dökemedikleri damlalar hastalığa dönüşür. Sinirlenince ya da bir hayvana, çocuğa yapılanı görünce ben de ağlarım, ama yaşımı siler devam ederim. Vicdan mekanizması ve güç ayrı şeylerdir. Ağlamak gülmek kadar doğaldır. Sen sinirlenince, sinirini gözünden dökmeye devam et. Hiç de karizma çizici değil.

Ay benimkide bileklik yaptırdı teslim almış bile tez canlı
Şimdi annemi gaza getiriyorum altta kalmamalısın diye djdkd hep çocuklarımın geleceği için onlar
Valla ben şaşırdım. Düğünümde takı istememiştim her iki taraftan da. Birer küçük hediye takmislardi. Doğum hediyesi hoş bir jest daha kocamda tık yok bakalım Maddi olarak önemi yok benim içinde manevi olarak hoş bir jest bence seninki de pek tatlıymış.

Yok yok ağlamakta sıkıntı yok ama cevap vermeden ağlamaya başlamak hiç hoş olmuyor emin ol
Yoksa sinirlenip gözyaşı dökeyim ona okeyim o an hırsımı alamıyorum Bu içimde patlıyor çok kötü bişey

Bence kocanda yapar anlattığın kadarıyla şuan araştırıyordur yada almış bile olabilir
Ben altın kadınıyım ya maddi olsun manevi jesti çiçek böcek durup dururken çikolata pasta yapıyor zaten

Ay bende de şey var mesela hazırcevap biriyim, ama eksik söylüyorum bazen O zaman da şunu neden söylemedim, bunu neden söylemedim diye kendime kızıyorum. Sonra karşımdakini bu kadar ciddiye almamam gerekir, çapı o kadar ve görevi bu diyerek kendimi sakinleştiriyorum

Bulaşık yıkarken kahve demlerken yada uyumaya çalışırken aklına gelmesi djdjd Az dedim biraz daha deseydim şunu niye demedim diyorum bende

Bulaşık yıkarken kahve demlerken yada uyumaya çalışırken aklına gelmesi djdjd Az dedim biraz daha deseydim şunu niye demedim diyorum bende
Ahaha aynen aynen. En çok da bulaşık yerleştirirken, onu düşünürken bir bakmışım zaman kayması olmuş gibi farketmeden dağ gibi bulaşığı halletmişim. Ayy pril reklamı gibi oldu neyse

Ee seni tanıyan alacağı hediyeyo biliyordur o zaman
Ya gereksiz hediyelere cidden karşıyım örnek veriyorum 10 tane sneaker varken ayakkabı alıyor mesela yada işte sevmeyeceğim şekerli bir parfüm atıyorum ihtiyacım olmayan belki giymeyeceğim bir mont tamam düşünüp alması çok güzel birşey ama bana altın daha mantıklı geliyo bu arada bozdurur alacağımı yine alırım hiç birikim insanı değilim paracı hiç değilim acımam yani

Kızlar yarım saattir karnımda bişi var tekme gibi sancı gibi 17. Haftada bu kadar şiddetli hissedilmez diye düşünüyorum. Kasılma mı bu acaba kötü şeyler aklıma geliyor acile gitmeli miyim sizce?

Kızlar yarım saattir karnımda bişi var tekme gibi sancı gibi 17. Haftada bu kadar şiddetli hissedilmez diye düşünüyorum. Kasılma mı bu acaba kötü şeyler aklıma geliyor acile gitmeli miyim sizce?
Düzenli ve geçmeyen uzun süren bir durumsa gitmelisin ben olsam giderdim. Normal olabilir rahim büyüyor bebek hareketlerini de hissediyor olabilirsin ama için rahatlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…