2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Kızlar sleepy indirmdeydi şimdi aldım bilginiz olsun bir tane yeni doğan aldım birde iki numara denerim

Eklentiler

• Screenshot_2024-04-12-12-29-03-214_com.solidict.ebebek.jpg
    44,5 KB · Görüntüleme: 43
Normal geldi bana bebişin hareketleri, düzenli hareket için erken gibi kuzum. Bugün ben 28+0 dayım inan iki gün önce bebiş karnımdan fırlayacak sandım dün daha sakindi bugün iki gün önceye göre daha az hareketli. Sürekli değişiyor hareketi. Allah korusun hiç hareket hissetmezsem ve aradan zaman geçmişse bir sorun vardır diye düşünürüm. Hatta şehir dışından görümcem geldi hareketlerini de merak ediyor bebeğin onunla otururken put gibi duruyor içerde gittiği gibi harekete başlıyor. Bir haftadır denk gelemedi kızcağız

Yok hareketleri var ama bazen çok hareketli bazen günde 1 2 kere ve daha güçsüz.Zaten hareketlerini hissetmesem bekleyemem

Yaa benimki de babasına yapıyor aynı şeyi. Kızım elleyince hissediyor hareketlerini, eşim elleyince duruyor. Resmen kasıtlı yapıyor sanki

Yaa benimki de babasına yapıyor aynı şeyi. Kızım elleyince hissediyor hareketlerini, eşim elleyince duruyor. Resmen kasıtlı yapıyor sanki
Ay bizimki de oyle. Üç gün önce sabah uyandım eşim hala yatiyordu az gezindim evin içinde hareketlenmeye başladı. Koştum tekrar yatağa, karnım eşimin bacağına gelecek şekilde yattım bebiş de düzenli düzenli vuruyordu eşim gözünü bir mutlulukla açtı ki sorma

Salı günü kontrolüm var ya 1 ay oldu bebisi görmeyeli aşırı özledim ve heyecanlıyım kızlar. İnşallah güzel güzel gosterir kendisini su birkaç gün geçmek bilmiyor valla
Benim de haftaya cuma. 5 hafta olacak görmeyeli. O kontrolden sonra artık eşyalarını yıkamaya başlayacağım. Mayıs itibariyle hastane çantasını hazırlarım. Şaka maka sezeryan tarihine 77 gün kaldı ama erkene de çekebiliyorlar bazı durumlarda. 32. haftadan itibaren her ihtimale hazırlıklı olmak lazım.

Ay senin tarih de belli ne güzel ben bir de onun meraki içindeyim de kuzum aslında hastane çantası hazır olsa süper olur ne olur ne olmaz diye. İyi hatırlattın hazır enerjim yerindeyken onu da hazırlayayım ama bir sorum var içine ne koyacaksan bana da söyle olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…