2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Canım geçmiş olsun madem sinüzitin var nazal yıkama yapabilirsin biraz rahatlatır seni de.

Evet evet ben bu ara aşırı şiş ve yorgun geziyorum. Diyete mi başlasam hep bi aç gibiyim
Şimdi dicem şey tamamen duygu halimle alakalı aman ben girdim de ne oldu hep açım bugün sanki oruçum ezanı bekliyom gibi artk doymadğimiz aylara girdik Allah yardımcımiz olsun inşallah

Şimdi dicem şey tamamen duygu halimle alakalı aman ben girdim de ne oldu hep açım bugün sanki oruçum ezanı bekliyom gibi artk doymadğimiz aylara girdik Allah yardımcımiz olsun inşallah
Evet ya ben bi anda hızlı kilo almaya şişmeye başladım korkuyorum sonumdan

Doktorun sistemden kayıt açması lazım canım, doktor yazmadan yapamazlar.
Ben randevuya gittiğimde toktum başka gün gittim direk aç karna muayene olmadan önce testimi yaptım sonra muayene oldum doktora gösterdim istersen hastaneyi ara hepsi farklı olur direk yapılıyosa önce testi verirsin
Doktorum ben girişini yaptım deyince kafam karıştı da acaba direk şeker yüklemesi için geldim desem alırlar mı diye ondan sordum en iyisi hastaneye sorayım garanti olsun teşekkür ederim kizlar

Kızlar sizde uyku hali varmı ben 4 ten sonra uyuya kalyorm sürekli uykum gliyo bu saatlere
Ben sabahları uyanamıyorum o da sayılır mı saate bakıyorum 10 olmuş tamam yeter deyip kalkayım diyorum bi bakıyorum uyumuşum bugün 11.30ta kalktım ama aslında daha da uyurdum zaten normalde de uykuya çok düşkündüm ama bu ara daha fenayım

Sayılır oda sayılır

Canım geçmiş olsun madem sinüzitin var nazal yıkama yapabilirsin biraz rahatlatır seni de.
Cok profesyonel bir hastayım sinüzit konusunda, yapıyorum onu da. Kronik sinüzitte tamamen kurtuluş söz konusu değil. Yazın sık sık denize gitmeye çalışıyoruz, o şifa oluyor.

Kızlar puset örtüsü ve minderi alan oldu mu
Minder almadım canım, pusetin kendi minderi gayet rahat gibi. Puset örtüsü de almayı düşünmüyorum. Çünkü o pusetler örtülünce nefesim daralıyor resmen. Bebek arabasını kurduğumuzda , hadi kedi tüyü, toz filan olmasın diye yağmur muşambasını geçirdim , içinde bebek olmadığı halde nefesim daraldı o görüntüden bile

Ay bende hiç kullanmadım ya ne bileyim hiç ihtiyaç duymadım çok rüzgar varsa Müslin battaniyeyi atıveriyordum üstüne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…