2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Dışarda giymelik uzun tişörtüm var birkaç tane ama evde giymeye kıyamam. Oldukça kaliteliler, evde mahvolurlar. Ben ev için kocamın dolaba talim

Bugün aşırı ucuz siyah düz bir elbise gördüm lcw maternity de. Direkt aldım valla

Kuzuuum ne desen haklisin ya valla küssen de yeridir. epey uzak kaldim buradan hic giremiyorum nerdeyse. Dogdu dimi bebis nasilsin ne durumdasiniz? Toparlanabildin mi?
Kız doğdu tabii ergenliğe bile gircek iyiyiz cnm çok şukur, kız ben daha ilk gunden toparlandım şukur her işimi kndım yapıyorum. Sen nasılsın, kaçhaftalık oldunuz, cınsıyet neydi kuzum

Bugün anladım ki bir şansım olsa kesinlikte baba olmak isterdim. Sabah kalktım aç karna ilaçlarımı içtim ardından sağlık ocağına gittim orada genel kontroller için kan verdim. Sonra hastaneye gittim kan uyuşmazlığı testi için kan verdim ve yatışım yapılıp kan uyuşmazlığı iğnesi vuruldum. Sonra eve geldim iftar hazılığı yaptım. Mide yanmasından doğru düzgün yiyemedim. Akşam Oksapar iğnemi vuruldum ( günün 4. İğnesi vücudum kevgire döndü artık). Ardından bulaşık evin toplanması derken bu saat oldu. Elbette eşim her aşamada yanımdaydı ama olabildiği kadar. Bir de tüm bunları çeken ben olmama rağmen ultrasonda bebeğin eşimin kopyası olduğunu gördüm. Bizim baba olma şansımız yok mu ya.

Ooo iyiki doğdun canım nice hayırlı sağlıklı güzel yılların olsun

Nice mutlu yıllaraaa

Mutlu yılların olsun canımm

güzel yaşlara.

Nice yaşların olsun kuzucum

Nice güzel yaşlara

Teşekkür ederim güzellikler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…