2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Benim de öyle evim ama artık ben ben değilim eskiden evin altını üstünü getirirdim bı girişince ama şimdi sırtım agriyo oram agriyo buram agriyo ben de çareyi alan alan yapmakta buldum önce küçük detaylari temizliyorum sonra o detayın bulundugu odayı

canım 5 aydır evi eşim süpürüyor valla ince temizliği de doğuma yakın yaptırayım para ile ben hiç yapamıyorum

Alan alan yapmak mantıklı. Hiç ertelemezdim normalde ama, azıcık iş yapsam bel ağrısından 2 saat yatıp anca toparlıyorum. Bir yerden bir başlasam 1 haftada yavaş yavaş bitecek aslında ama ah bir başlasam

canım 5 aydır evi eşim süpürüyor valla ince temizliği de doğuma yakın yaptırayım para ile ben hiç yapamıyorum
İlk gebeliğimde merkezdeydik, hafta içi yarım gün yardımcı geliyordu, hergün düzenli yapıldığı için sorun olmuyordu. Şimdi köydeyiz ve buraya birini getirmek cok zor, köyde insanların isi gücü var onlardan da bulamıyorum, eşim de eve çok yorgun geliyor. İş başa düştü ama bende de şu an hic o mod yok nasıl olcak bilmiyorum valla.

canım kendine dikkat et temizlik öyle detaylı yapmasan da olur olduğu kadar

Çok teşekkürler canım deneyimlerini paylaştığın için. Asla karar veremiyorum sanırım mobilya bakarken beğendiğim modele göre seçeceğim. Anladığım kadarıyla ikisi de uygun

ben de anne yanı düşünüyordum ama vazgeçtim ahşap büyüyen beşik almak istiyorum. büyüyen beşiği de anne yanı gibi kullanabiliriz gibime geliyor. oda geniş olduğu için
Ben küçük beşik aldım bile 7-8 aydan sonra kendi odasında kullanabileceği bir şeyler bakıyorum şuan

Bize de gelebirsin. Köyde koyun ve keçilerin çan sesleri var ÇAN'lı müzik eşliğinde de yapabiliriz
Bak biliyor musun bu aralar hayalim bu söyle beyaz kireç duvarlı kapı pencereleri mavi dışarıda pembe çiçekli ağaçlar etrafta koyun tavuk sesleri ahhhhh

Ben yapıyorum ufak ufak mesela gardrobunu döktüm yatak üstünde oturarak katladım eşim yerleştirdi ben altları sildim o üstleri sildi. Ama mutfak dolaplarına girecek mecalim yok birini alayım dedim kayınvalidem ve annem kıyameti kopardı biz öldük mü diye
Ben yine onlara kıyamıyorum bayramdan sonra alıcam birini dip köşe girsin eve annemlerde boyadan badanadan sonra gelir bitiririz

Annen ve kayınvaliden gençse demek. Benim annem yaşlı, kendini kaldırsa yeter. Lohusalıkta bile bakacak kimse yok. Ablam İstanbul'da işleri güçleri var. İlk bir kaç gün eşim bakar, o da işe gidecek. Yani ben her türlü yalnızım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…