2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Merhaba teşekkür ederim
Yok hiçbir sorun yaşamadım eve gittim ertesi gün işe geldim rutin hayatıma devam ettim doktorum yalan yanlış dedi onlara
Siz neden yapıyorsunuz ?
clubfoot ve pruv olduğu tespit edildi detaylı da bende de genetik hastalık olduğu için bakılması gerek dediler

Kuzucum çok geçmiş olsun naptınn nasılsın şimdi
Canım sağolasın herhangi bir enfeksiyon yok doktorla konuştuk gece acildeki idrarda glukoz gebelikte çıkabilir ama mutlaka yükleme yaptırın dedi. Kendi doktoruma gideceğim birazdan, bu kaburga ağrısı valla bitirdi beni. Uyuyamadım hiç desem yeri

İnşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız ben de bugün sonucumu alacağım bakalım en kısa zamanda nihayete erecek bi sonuç almak istiyorum artık 4 haftadır perişanım
bende öyle gerçekten bişey yoksa en azından içim rahat olur kalan hamileliğimi üzgün geçirmek istemiyorum o yüzden yaptırıcam . Umarım herkes sağlıkla kucağına alır

Çok geçmiş olsun, haberlerini bekliyoruz canım.

Kızlar selam, anne yanı dışında bebek odası için büyüyen beşik mi yoksa montessori mi önerirsiniz? Kararsız kaldım
ben de anne yanı düşünüyordum ama vazgeçtim ahşap büyüyen beşik almak istiyorum. büyüyen beşiği de anne yanı gibi kullanabiliriz gibime geliyor. oda geniş olduğu için

Ayy hayırlı olsun çok güzel bir isim bence. Biz bir türlü karar veremedik ama ben duruyu istiyorum bir de mira ve cemre var tabii adıyla yaşasın miniş
aslında aklımda ela da var ama ela ismi çok fazla çevremde, o sebeple vazgeçtim.

cemre direkt geyik yapılacak bir isim, her sene yok 1. cemre düştü, 2. cemre düştü muhabbetleri yapılır. gerçi ismiyle dalga geçilmeyen yok sanırım. bana da sürekli leyla mısın sen deyip duruyor arkadaşlarım, ya da sohbet ortamında gayri-ihtiyari leyla gibiyim bugün gibi cümleler kuruyorlar. ismimi çok severim ama. herhalde çok az isim sağa sola çekilmeyecek isimlerdendir :)

mira da güzelmiş, hiç duymadım daha önce ama tınısı güzel. anlamına baktım ama farklı dillerde farklı anlamları varmış, sanskritçede okyanus demekmiş ama, en güzel anlamı o sanırım.

İnsanın neresi ağrıyorsa canı orda atıyor maalesef inşallah geçer ya bi an önce rahatlarsın

Teşekkür ederim canım cevapladigin için. Biz Türkiye de yaşamıyoruz maalesef. O yüzden aslında yazılışını öyle düşünmüştüm. Açelia olarak
Her dilde güzel anlamı olan bir isim var aslında İDİL

Teşekkür ederim valla gayet yol gösterici bir mesaj oldu. Evet elayı da beğeniyorum ama çok fazla var maalesef o sebeple ben de direkt eledim.Cemreyle de mi muhabbet yapılır yaBaktığın zaman bir çok isim bir şekilde dalga geçilmeye müsait aslında. Artık bir karara varsak iyi olacak biz de eşimle Bakalım.. Sizinki çok güzel bir seçim olmuş bence tekrar tebrik ederim.

Evde temizlik yapılması gerekip benim gibi erteleyenler var mı yaa Hadi beni gaza getirin, tamam süpürme işlemi yapıyorum ama ince temizlik yapılması lazım. Mutfak dolaplarının filan indirilmesi lazım, bir sürü ıvır zıvır iş var. Oblomov gibi "üşeniyorum, öyleyse yarın" mottosuyla takılıyorum.

Benim gaza gelmeye ihtiyacım var, ben yaptım falan diyin, bal dök yala oldu diyin, insan yapınca rahatlıyo filan diyin. Ne biliyim işte öyle şeyler diyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…